WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
szdzf

Euro 2016 w Cyfrowym Polsacie za 79/99 zł, bez dodatkowych opłat dla przedłużających umowę i w pakiecie Premium Max

szdzf Wto Maj 17, 2016 1:32 pm

To ja wolę Eleven i E Sports za 15 pln. I to mi starczy!
Awatar użytkownika
Adam

Re: Euro 2016 w Cyfrowym Polsacie za 79/99 zł, bez dodatkowych opłat dla przedłużających umowę i w pakiecie Premium Max

Adam Wto Maj 17, 2016 1:57 pm

Nieźle Polsat sobie pogrywa z własnymi abonentami. Nie dość, że płacą co miesiąc abonament to jeszcze muszą dopłacić za Euro... Żenada.
Awatar użytkownika
Mrowa378

Re: Euro 2016 w Cyfrowym Polsacie za 79/99 zł, bez dodatkowych opłat dla przedłużających umowę i w pakiecie Premium Max

Mrowa378 Wto Maj 17, 2016 2:38 pm

Ja wolałbym aby na otwartym Polsacie były emitowane wszystkie mecze Euro 2016 w których będą grać nasi a jak będą grać obcy no to do tych nowych kanałów sportowych Polsatu!
Awatar użytkownika
Zbulwersowany

Zbulwersowany Wto Maj 17, 2016 2:50 pm

Ja posiadam pakiet premium. Mam eleven i hbo. Będę miał za darmo euro czy każą sobie za to liczyć?
Awatar użytkownika
zbyniot

zbyniot Wto Maj 17, 2016 3:00 pm

"Zbulwersowany" napisał(a): Ja posiadam pakiet premium. Mam eleven i hbo. Będę miał za darmo euro czy każą sobie za to liczyć?

Tak policzą Ci 79 zł :)
Awatar użytkownika
wkurzony

wkurzony Wto Maj 17, 2016 3:23 pm

Wykupiłem POLSRAT specjalnie ze względu na EURo a teraz się okazuje że to samo miałbym za darmo bo jeżeli chcę obejrzeć wszystkie mecze to muszę dopłacić - NIE POLECAM POLSRATU
Awatar użytkownika
Allah

Allah Wto Maj 17, 2016 4:19 pm

Wiec po co ja place za pakiet sport, ktory i tak mi on niczego nie gwarantuje? Zenada
Awatar użytkownika
czesiek z dołu

czesiek z dołu Wto Maj 17, 2016 5:45 pm

a ciekawe co z pracownikami, którzy mają ofertę pracowniczą
Awatar użytkownika
Jaro

Jaro Wto Maj 17, 2016 7:31 pm

Cieszyłem się że Polsat ma Euro i nie będę skazany na Szpaka, a tu Polsat takie numery wywija , to już lepiej żeby TVP miała licencję na wszystkie mecze przynajmniej nie byłyby zakodowane, dobrze że TVP wykupiła kilka następnych turniejów
Awatar użytkownika
wojtek

wojtek Wto Maj 17, 2016 7:48 pm

umowa z polsatem kończy mi się za 3 miesiące i mam zamiar przedłużyć to euro będę miał za darmo
Awatar użytkownika
mariusz

mariusz Wto Maj 17, 2016 8:36 pm

"wojtek" napisał(a): umowa z polsatem kończy mi się za 3 miesiące i mam zamiar przedłużyć to euro będę miał za darmo
Awatar użytkownika
pytanie do wirtualnemedia

pytanie do wirtualnemedia Wto Maj 17, 2016 10:15 pm

Wiecie może czy Polska jest jednym państwem gdzie widzowie za całe Euro muszą zapłacić? Czy jeszcze gdzieś w Europie też mają taki problem, że mecze będą pokazywane tylko przez prywatną stacje? Wiem, że w Niemczech i Czechach będą transmitowane za darmo przez publiczną telewizje. A jak to wygląda w innych państwach?
Awatar użytkownika
KRIS

KRIS Śro Maj 18, 2016 2:19 am

Robią sobie K... z ludzi jaja
Awatar użytkownika
Asptt

Asptt Śro Maj 18, 2016 6:49 am

Nastąpiła repolonizacja transmisji z Euro :D Wszystko za dodatkową opłatą :D
Awatar użytkownika
Zen

Zen Śro Maj 18, 2016 9:07 am

Podobnie jak przy MS w siatkowce wymyslili sobie ciekawa strategie marketingowa. Zamow tv lub przedluz ymowe, a my ci damy gratis cos za 99. Ciekawe jaka zniw za 2 lata sprzedadza impreze sportowa jak sie beda obecne 2 letnie umowy konczyc ;)
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 168 gości