WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Tomik

Eurosport pokazywać będzie Mistrzostwa Europy na żużlu

Tomik Pią Gru 21, 2012 6:43 pm

Cykl turniejów o Indywidualne Mistrzostwa Świata na żużlu nie powinien być organizowany, a zamiast niego mógłby być organizowany tylko 1 turniej Indywidualnych Mistrzostw Europy na żużlu, ponieważ "świat" reprezentuje tylko kontynent Australia. Nie wiadomo czy śmiać się czy płakać.
Awatar użytkownika
Tomik

Re: Eurosport pokazywać będzie Mistrzostwa Europy na żużlu

Tomik Pią Gru 21, 2012 6:51 pm

Gwoli ścisłości dodam, że podobnie powinien wyglądać cykl drużynowy tzn. zamiast
Drużynowych MŚ mogłyby być organizowanie Drużynowe ME. Wiem, że to temat kontrowersyjny, ale żużel jest najpopularniejszy głównie w Europie, a najbardziej w Polsce.
Awatar użytkownika
mike

mike Sob Gru 22, 2012 2:44 pm

oprócz Europy to jeszcze Ameryka - Argentyna, zachód USA oraz Kanada; Afryka- RPA; Azja i Oceania: Australia, Kazachstan i indywidualnie: Malezja, Japonia (choć niec o inna odmiana żużla)... więc jest to dobry punkt wyjścia
Awatar użytkownika
cares

cares Sob Gru 22, 2012 6:17 pm

To dobrze bo mam Cyfrowy Polsat i myślałem, ze po przejsciu Polskiej Ligi Żuzlowej do C+ już nie bedzie zuzla. Na szczeście Eurosport jakoś to ratuje. Jeszcze pół roku i koniec koszmaru z CP.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości