WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Zik

Ewa Kopacz wygrała plebiscyt Srebrne Usta radiowej Trójki, wyprzedziła Joannę Scheuring-Wielgus i Ryszarda Petru

Zik Śro Kwi 24, 2019 9:37 pm

Jedyne nagrody na jakie ci ludzie zasługują. Kto palnął większą głupotę.
Awatar użytkownika
Zlotousta Hania

Re: Ewa Kopacz wygrała plebiscyt Srebrne Usta radiowej Trójki, wyprzedziła Joannę Scheuring-Wielgus i Ryszarda Petru

Zlotousta Hania Śro Kwi 24, 2019 9:53 pm

A HGW w Tok FM " Jezus wjechał na baranku razem z Apostołami do Jerozolimy " red. Kraśko przyjął do wiadomości.
Awatar użytkownika
Gość X

Re: Ewa Kopacz wygrała plebiscyt Srebrne Usta radiowej Trójki, wyprzedziła Joannę Scheuring-Wielgus i Ryszarda Petru

Gość X Śro Kwi 24, 2019 11:17 pm

Tylko opozycja, raz bez PiS-u, super.
Awatar użytkownika
Pankracy

Pankracy Czw Kwi 25, 2019 12:15 am

"Zlotousta Hania" napisał(a): A HGW w Tok FM " Jezus wjechał na baranku razem z Apostołami do Jerozolimy " red. Kraśko przyjął do wiadomości.

A to gamoń.
Przecież wszyscy wiedzą, że to nie był żaden baranek tylko dinozaur.
Awatar użytkownika
As

As Czw Kwi 25, 2019 5:29 am

Szkoda, ze nie doceniono Gasiukowej - Pihaczowej. To moja absolutna faworyta gadającej głupoty wybrańców bogów. No i HGW... ta od Jezusa na baranku. Ale Kopaczka solidnie zapracowała na czempiona głupoty wybranych. Gratulacje.
Awatar użytkownika
zbychu

zbychu Czw Kwi 25, 2019 3:12 pm

A ja myślałem, że Rycha nikt nie przebije w totalnym idiotyzmie. Proponuję zmianę nazwy tej nagrody z "srebrnych ust" na "srebrny gołąb". Te ich powiedzonka można porównać z tym, co gołębie najczęściej zostawiają na parapetach. Nawet jest takie powiedzenie "walnął jak gołąb na parapet".
Awatar użytkownika
PiSarro

PiSarro Czw Kwi 25, 2019 8:43 pm

Liczyłem na podium dla Biedronia, za deklarację budowy kościołów:D.
Awatar użytkownika
Anastasia 11

Anastasia 11 Pią Kwi 26, 2019 9:47 am

Najjaśniejsza gwiazda polityki to Ewa Kopacz!
Awatar użytkownika
sadfsa

sadfsa Czw Maj 23, 2019 2:40 pm

) Pani Ewa jak zwykle pozytywnie zaskakuje swoją osobą. Gratuluje nagrody i podejscia do niej Znów mnie Pani zadziwiła na plus
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości