WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
JOLA

Ewa Minge startuje jesienią z nowym programem w TVP. „Wylądowałam na planecie Kurskiego”

JOLA Pią Sie 27, 2021 9:30 am

JAK SIĘ MOŻNA NIE ZNAĆ NA POLITYCE? A TE WSZYSTKIE KOBIETY NA STRAJKACH KOBIET , TO CO TO BYŁO.ONE TAM WYSZŁY Z NUDY CZY CO? PRZECIEŻ POLITYKA MA WPŁYW NA NASZE ŻYCIE ,NAWET NA TO PO JAKICH DROGACH CHODZIMY.NASZE KOBIETY SĄ PONIŻANE .JAK MOŻNA TEGO NIE WIDZIEĆ.GDZIE TA KOBIETA ŻYJE?
Awatar użytkownika
TAMARA

Re: Ewa Minge startuje jesienią z nowym programem w TVP. „Wylądowałam na planecie Kurskiego”

TAMARA Pią Sie 27, 2021 9:32 am

JA NIGDY BYM NIE MOGŁA NAWET PODAĆ RĘKI KURSKIEMU, A CO DOPIERO WYSTĘPOWAĆ W TELEWIZJI W KTÓREJ ON JEST SZEFEM.JAKIŚ HONOR TRZEBA MIEĆ I PRZYZWOITOŚĆ.
Awatar użytkownika
Jurek

Re: Ewa Minge startuje jesienią z nowym programem w TVP. „Wylądowałam na planecie Kurskiego”

Jurek Pią Sie 27, 2021 10:32 am

Pusta baba glupsze programy TVP
Awatar użytkownika
Kamak

Kamak Pią Sie 27, 2021 10:32 am

nigdy wiecej nie ogladam TVP i dziada Kurskiego ohydny
Awatar użytkownika
Seba

Seba Pią Sie 27, 2021 12:01 pm

Można się obrazić na cały swiat ale żyć z czegoś trzeba.
Awatar użytkownika
Medialny

Medialny Pią Sie 27, 2021 1:13 pm

Brawo pani Ewo, a skowyt lemingow to miod na uszy me xD
Awatar użytkownika
Merlin

Merlin Pią Sie 27, 2021 1:43 pm

Od września 39 do maja 45 też pewnie by się polityką ta pani nie interesowała.
Awatar użytkownika
Terier

Terier Pią Sie 27, 2021 4:15 pm

Jezu, jaka wazelina, wylądowała na jego planecie. To czemu ufoludek ciągnie kasę od ziemian?
Awatar użytkownika
Lol

Lol Pią Sie 27, 2021 5:49 pm

Czy to jego prywatną planeta.Przecież ja się do tej telewizji dokładam Żeby gwiazdeczki mogły się lansować za nasze pieniądze.
Awatar użytkownika
?

? Pią Sie 27, 2021 9:47 pm

Będą cnoty niewieście?
Awatar użytkownika
Jack Black

Jack Black Pią Sie 27, 2021 10:04 pm

Dno
Awatar użytkownika
Federico

Federico Sob Sie 28, 2021 10:47 am

Kiedyś piękna, ale teraz bardzo się postarzała. Wygląda jak moja babcia :-(
Awatar użytkownika
Jeremi

Jeremi Sob Sie 28, 2021 8:10 pm

Jest słowo opisujące to co, zadając się z Kurskim, uczyniła pani Minge. Co więcej, jest to najpopularniejsze w Polsce słowo, z grupy tych niecenzuralnych. Pasuje do tej sytuacji idealnie, pomimo zaklęć pani Ewy.
Awatar użytkownika
Kasandra

Kasandra Nie Sie 29, 2021 12:09 pm

Córka Frankensteina - nada się.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 41 gości