[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Ewa Siedlecka

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Ha ha ha - to ten sam "zjechany" artykuł

Ewa Siedlecka

Ha ha ha - to ten sam "zjechany" artykuł Śro Kwi 27, 2011 10:12 am

Ten sam tekst już został zmieszany z blotem na tym forum. Tutaj pod innym tytułem - już bez "etosu gazety wybiórczej" :)

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/ew ... trwal-etos
Awatar użytkownika
nokia

Re: Ewa Siedlecka

nokia Czw Kwi 28, 2011 5:33 pm

To zdanie o etosie wisi na portalu od kilkunastu dni. Czy Ewa Siedlecka nie słyszała, że etos to zespół norm, które zawsze dotyczą jakiejś konkretnej grupy. Zawsze jest to więc "czyjś" etos, choćby Solidarności. Ale oczywiście, skoro GW jest strażnikiem Jedynie Słusznej Prawdy, niewątpliwie jest też strażnikiem Jedynego Uprawnionego Etosu. Amen
Awatar użytkownika
nokia

nokia Czw Kwi 28, 2011 5:44 pm

Zapomniałam dodać, że nawet jeśli chodzi o etos pracy albo nauki, to też chodzi o czyjś etos, czyli w domyśle chodzi o nasz etos pracy (chyba że piszemy o etosie pracy Chińczyków, który trochę od naszego się różni:) Dodałam, żeby się ktoś nie czepiał, że coś wytykam, a sama wypisuję bzdury. A wytykam, bo ciągle tu jakieś kwiatki widuję i już mnie ten wiszący od dawna Etos lekko zirytował. Gdyby to był portal dla miłośników koników polnych, nie ma sprawy, niech sobie wisi, ale dziennikarze powinni znać treść wypowiadanych słów. A jeśli nie znają, to powinni się blisko trzymać znających się na rzeczy redaktorów.
Awatar użytkownika
luk

luk Pon Maj 02, 2011 7:46 pm

"Niestety, jest fatalnie. Redakcje zatrudniają tanio młodych ludzi.". Pani Ewo, z całym szacunkiem, ale tak postępuje Pani redakcja, Agora. Bliska mi osoba pracowała podobnie jak Pani, prawie od początku w redakcji Gazety. Nadchodziła restrukturyzacja, to tych najstarszych stażem ZWALNIALI, bo kosztowali najwięcej. Gdzie ten etos??Chyba w książkach i encyklopediach kolekcji AGORY. Przykre.........
Awatar użytkownika
pieski żywot

pieski żywot Pon Maj 16, 2011 11:33 am

Pani Ewa może jeszcze jako" rasowy" dziennikarz wytrzymać to zakłamanie i parcie
na nieprawdę w Gazecie Wszechwładnej z jej szefem,uzurpatorem jedynej prawdy, kolesiem największych krzywdzicieli Polaków,Jaruzelskim,Kiszczakiem,i innymi
wielkimi PRL-u,gdzie sumienie? zxa maerne srebrniki szechterowskie fe...fe.
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości