[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Ewa Wanat: w sprawie mediów PiS ma zakusy totalitarne. To choroba dziecięcego wieku demokracji

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
rozbawiony socjalistami z piSSu

Ewa Wanat: w sprawie mediów PiS ma zakusy totalitarne. To choroba dziecięcego wieku demokracji

rozbawiony socjalistami z piSSu Sob Sie 12, 2017 7:25 am

Nieporadni. Pokraczni. Prymitywni.
Z gębami pełnymi pustych frazesów i patosu.
Chwila namysłu myślącego człowieka: rządzą 2 lata. I nic naprawdę nie poprawili. N I C.
Awatar użytkownika
Niktos

Re: Ewa Wanat: w sprawie mediów PiS ma zakusy totalitarne. To choroba dziecięcego wieku demokracji

Niktos Sob Sie 12, 2017 8:48 am

Mówi to kobieta, która totalitarnie zaotala radio TOK SZOK, wyciela z TOK FM wszelkie prawicowo-centrowe osobowości (Ziemkiewicza, Gawryluk, Krzysztof Mika, Marek Pyza, Waldemar Ogiński) a następnie zajobala RDC dla lewackiej szczujni. Jej wychowanek - Kamil Dąbrowa zajechał radiowa jedynkę, kastrując to medium z osobowości na rzecz jednej - lewackiej linii światopoglądowej. Jak widać - kazdy sądzi podłe swych intencji....
Awatar użytkownika
lewak

Re: Ewa Wanat: w sprawie mediów PiS ma zakusy totalitarne. To choroba dziecięcego wieku demokracji

lewak Sob Sie 12, 2017 9:08 am

Niktos = Maciej konserwatywny
Awatar użytkownika
!!!!!

!!!!! Sob Sie 12, 2017 9:11 am

Ma rację i dlatego polityczny idiota kagebisty zza miedzy w komentarzach wyżej pluje jadem!
Awatar użytkownika
Marian Koniuszko

Marian Koniuszko Sob Sie 12, 2017 10:03 am

Pani Ewo, proponuję przejażdżkę rowerem. Trzeba się czasem dotlenić.
Awatar użytkownika
Niktos

Niktos Sob Sie 12, 2017 10:06 am

"do Maćka konserwatywnego = Niktosa" napisał(a): Chłopie...nieźle masz nsrne w tym pustym łebku.
Dobrze, że mam daleko do Radomia i nigdy nie dotkniesz mojego świata.
Współczuję.
I tyle w temacie karykaturo człowieka.

Misiu Mały, na tym polega różnica miedzy lewactwem a nawet lewica - to pierwsze nie ma argumentów, więc ładuje ad persoman, pozostali, ad meritum. Zatem, nie bede apelował, iżbyś postarał się odnieść do faktów - te są niezaptrzeczalne - Wanata dokonała ww, czynów (o rowerku nie wspomnę), ale pomodlę sie w Twej intencji - niech Dobry Bóg obdarzy Cię Rozumem - to towar deficytowy, ale dla Niego nie ma rzeczy niemożliwych. Z Panem Bogiem
Awatar użytkownika
.....

..... Sob Sie 12, 2017 10:26 am

starczy spojrzeć na fotkę. nie trzeba czytać. takiej wolnej konkurencji jak ty - nikt i nic nie zagrozi. nie jesteś jedyna raczej jedną z wielu...
Awatar użytkownika
....

.... Sob Sie 12, 2017 11:00 am

nie ja pisałam że Warszawa to taka duża wieś. cytuję z pamięci. czy pani również nie wiem. kojarzę środowisko nie osobę. jako osoba kojarzy mi się pani z taśmociągiem.

zaczynam rozumieć skąd te stwierdzenie. tylko nie rozumiem dlaczego własny twór wam się tak źle kojarzy.

wmawiacie kompleksy ludziom którzy ich nie mają. gołym okiem widać że to wy o te kompleksy aż się potykacie a nawet jesteście jednym wielkim kompleksem.
Awatar użytkownika
.....

..... Sob Sie 12, 2017 11:05 am

poglądy nie są kompleksem. jesteście bardzo wygodni. nawet nie wiesz jak bardzo
Awatar użytkownika
conf

conf Sob Sie 12, 2017 12:06 pm

"rozbawiony socjalistami z piSSu" napisał(a): Nieporadni. Pokraczni. Prymitywni.
Chwila namysłu myślącego człowieka: rządzą 2 lata. I nic naprawdę nie poprawili. N I C.

Jak to nic nie robią ?! - odebrali dziadkowi czy wujkowi ubecką emeryturę za 10 tysi per miesiąc/ gonią czerwone złogi w wojsku/ trochę, ale niewiele ruszyli temat vatowskich, spasionych misi : ) A może jak im armatek nie zabraknie to i w końcu posprzątają to sędziowskie szampo : ) Widzisz więc - coś robią , tylko tobie się to akurat nie podoba : ) Czy reszcie też- pokażą wybory, ale ja o wynik jestem spokojny : )
Awatar użytkownika
EWA W

EWA W Sob Sie 12, 2017 1:34 pm

Akurat Ewa W. nie powinna zabierać publicznie głosu w temacie mediów w ogóle !
OK ?!?
Awatar użytkownika
I tyle

I tyle Sob Sie 12, 2017 2:42 pm

"conf" napisał(a):
"rozbawiony socjalistami z piSSu" napisał(a): Nieporadni. Pokraczni. Prymitywni.

Jak to nic nie robią ?! - odebrali dziadkowi czy wujkowi ubecką emeryturę za 10 tysi per miesiąc/ gonią czerwone złogi w wojsku/ trochę, ale niewiele ruszyli temat vatowskich, spasionych misi : ) A może jak im armatek nie zabraknie to i w końcu posprzątają to sędziowskie szampo : ) Widzisz więc - coś robią , tylko tobie się to akurat nie podoba : ) Czy reszcie też- pokażą wybory, ale ja o wynik jestem spokojny : )

Conf. jak młody człowiek może trzymać z tą armią anachronicznych, zapatrzonych w siebie, szykujących ci Ojczyznę na wzór i podobieństwo swoje, w dodatku wyjątkowo niesympatycznych ludzi? Przejdź póki czas na sympatyczniejszą stronę!
Awatar użytkownika
conf

conf Sob Sie 12, 2017 3:55 pm

"I tyle" napisał(a):
"conf" napisał(a):

Conf. jak młody człowiek może trzymać z tą armią anachronicznych, zapatrzonych w siebie, szykujących ci Ojczyznę na wzór i podobieństwo swoje, w dodatku wyjątkowo niesympatycznych ludzi? Przejdź póki czas na sympatyczniejszą stronę!

dzięki ale aż taki mody już nie jestem : )- trochę świata i ludzi poznałem - i niestety z osobistego doświadczenia wiem, bywa tak że ci najbardziej sympatyczni i uśmiechnięci okazują się największymi świniami pokładającymi kłody i obgadującymi cię za plecami. Wolę smutnego,trochę zgorzkniałego człowieka (którego twarz po wie ci więcej ile przeszedł niż niejeden sam o sobie opowie) na którego mogę liczyć w krytycznych sytuacjach niż uśmiechniętego wiecznie niedojrzałego imprezowicza , którego zły los jeszcze nie doświadczył i bardzo prawdopodobne że w takiej krytycznej sytuacji po prostu stchórzy. oczywiście mówię tu o realnym życiu, nie o polityce - polityka to teatr, jeden wielki spektakl w którym jesli chcesz po prostu nie uczestniczysz. A co do sympatyczniejszej strony - widzęna co dzień ile to " ciepła, dobroci i miłosierdzia" się z was wylewa na tych manifach - podziękuje ; )i pamiętaj ze wielu,naprawde wielu dotychczasowy obraz się nie podobał, gdzie wąska elita bliska władzy ( BTW posłuchaj taśm - jakie tam same cwaniaczki z językiem spod budki z piwem,te ich prywatne obiadki na państwowe karty a zajmowali najważniejsze stołki w kraju ) żerowała na wszystkich- jesli pis pójdzie ta samą drogą to ludzie i ich pogonią, Mam jednak nadzieję , że po tej zmianie, już na stałe odetną te twarze które muszę jeszcze oglądać obecnie w opozycji. A jak pis kiedyś straci władzę to już na rzecz nowej jakości, a nie powrotu do tego "żeby było tak jak było" Pozdr
Awatar użytkownika
Prawo którego kraju kopiuje PiS?

Prawo którego kraju kopiuje PiS? Sob Sie 12, 2017 4:52 pm

Jeżeli zabraknie argumentów, to pseudo eksperci od prawa medialnego wykorzystują argumenty ad personam. Może ktoś z was przytoczy ustawy zagraniczne, które chce PiS wprowadzić w Polsce. Szybko okaże się pochodzą one z Rosji, Turcji albo z Węgier. Jeżeli wprowadziliśmy by ustawy z Francji, nie tylko media należące do kapitału zagranicznego musiały by zmienić właścicieli.
Awatar użytkownika
enter

enter Sob Sie 12, 2017 6:42 pm

Coraz większa nerwowość, bo na jesień nastąpi koniec ekonomiczny i nie da się już tego uniknąć , a co do patologicznych pomysłów - one tylko to przyspieszą , bo spowodują obniżenie ratingu - kłopoty prowadzenia działalności biznesowej = spadek wiarygodności = wzrost oprocentowania długów = spadek waluty === bankructwo w jakiejś perspektywie.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości