WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Karol Wojnar

Re: Ewa Wanat: wpis na Facebooku był tylko pretekstem, żeby się mnie pozbyć. Idę do sądu

Karol Wojnar Nie Wrz 27, 2015 11:22 pm

I bardzo dobrze że ją zwolnili. To najlepsza decyzja zarządu Polskiego Radia ostatnich lat.
Awatar użytkownika
Kuba

Re: Ewa Wanat: wpis na Facebooku był tylko pretekstem, żeby się mnie pozbyć. Idę do sądu

Kuba Pon Wrz 28, 2015 12:34 am

Za długa telenowela się już z tego robi.
Awatar użytkownika
trololo

trololo Pon Wrz 28, 2015 7:13 am

Naczelni przychodzą, odchodzą. Karawana jedzie dalej. O co tyle krzyku...? Kto będzie pamiętał o jakiejś Wanat za pół roku? Nikt! Tak to działa w mediach?
Awatar użytkownika
Baltazar Gąbka

Baltazar Gąbka Pon Wrz 28, 2015 8:02 am

Ewa Wanat Santa Subito!
Awatar użytkownika
Wojtek

Wojtek Pon Wrz 28, 2015 8:55 am

Państwo dodało 1 rok wcześniej i 2 lata później, czyli zaoszczędzi na emeryturach 3 lata, bo o tyle będziemy dłużej pracować, także wcześniejsze pójście do szkoły to takie oszustwo jak ukryte prowizje bankowe.
Awatar użytkownika
Kinga

Kinga Pon Wrz 28, 2015 9:06 am

Interesujące podejście: nie chciała podgrzewać sytuacji, więc udzielała wywiadów na prawo i lewo. Zakaz konkurencji? A kto ją chciałby zatrudnić?
Awatar użytkownika
Homer

Homer Pon Wrz 28, 2015 9:10 am

Rzeczywiście zaczyna to wyglądać na brazylijski serial tasiemcowy. Czy ta pani zasługuje na tak wielką uwagę?? a do sądu zawsze może sobie iść i pewnie coś tam ugra.
Awatar użytkownika
Janek

Janek Pon Wrz 28, 2015 9:25 am

Pod względem prawnym zwolnienie dyscyplinarne jest korzystniejsze niż np. wypowiedzenie, bo zwolniony pracownik ma większe szanse na wygranie. Jeśli nic więcej nie kryje się za dyscyplinarką dla Ewy Wanat, to na wygraną na 95 proc. szansy. Te 5 proc. to margines dla kaprysu sądu.
Awatar użytkownika
Kangurzyca

Kangurzyca Pon Wrz 28, 2015 9:30 am

Uważam, ze tego typu wpisy od niej jako osoby pełniącej taką funkcję w mediach nie powinny miec miejsca. Każdy ma prawo do swoich poglądów, w tym na kwestię sześciolatków w szkole. Sama posłałam swoje dziecko wcześniej do szkoły, sama poszłam do szkoły jako sześciolatek, ale uważam, że przymus wysyłania dzieci w tym wieku do szkoły to nieporozumienie. I głupotą jest wypisywanie prostackich komentarzy na ten temat - a taki własnie był komentarz ww. p. Wanat. Może mieć inną opinię, ale sama forma była prostacka - jak na osobę z mediów to kompletna porażka... Taka osoba nie powinna piastować funkcji kierowniczej w stacji radiowej... niestety, ale decyzja była słuszna...
Awatar użytkownika
kolo

kolo Pon Wrz 28, 2015 10:14 am

Już widzę jak Pani Wanat rwie szaty, kiedy ktoś by pojechał z takim prostackim tekstem na dzieci np. homo-pary. Wtedy by miała używkę na buractwo Polaków, na brak tolerancji, na ciemnogród, zaściankowość... Wyrzucenie z pracy to chyba za duża kara, ale coś na otrzeźwienie pani redaktor na pewno by się przydało...
Awatar użytkownika
sluchacz

sluchacz Pon Wrz 28, 2015 10:26 am

hejterzy wykonali dobra prace tylko za malo wpisow i mala zarobia, chyba to zlecenie przyleły odpady, ktore nie zalapaly sie do pracy w partiach politycznych :-)
Awatar użytkownika
Nickel

Nickel Pon Wrz 28, 2015 10:55 am

Bezczelne ku...sko, sorki - babsko.
Awatar użytkownika
poraj

poraj Pon Wrz 28, 2015 11:12 am

Jednak w większości krajów europy 6 latki idą do szkoły. Czyży rzeczywiście dzieci tych Państwa były głupsze niż tamte ? A jeżeli nie są to dlaczego one nie mogą iść. Jak zostali by potraktowani twórcy takiego protestu w Wielkiej Brytanii.
Awatar użytkownika
tvs

tvs Pon Wrz 28, 2015 11:28 am

Kaczmarek powinna być natychmiast odwołana i ponieść konsekwencje łamania prawa pracy.
Awatar użytkownika
@Ewa Wanat

@Ewa Wanat Pon Wrz 28, 2015 11:37 am

Wielce Szanowna Pani Ewo Wanat .
Czy i kiedykolwiek dotrze do pani , że to co pani i za pani sprawą w BARDZO wąskim gronie medialnym , się wyczynia , tak faktycznie nikogo nie obchodzi .
Chciała pani zaistnieć , co za tym idzie robić za gwiazdę w mediach , a tu wyszła klapa ! I tyle w temacie!
Panie Ewo , pojechała pani sznytem pewnej "gwiazdy" z Teatru Ósmego Dnia . Coś tam chlapła jęzorem , bez zastanowienia i przemyślenia . No i w efekcie zrobiła z siebie pośmiewisko . Nawet środowisko ją olało .
Ewuniu , nie idź tą drogą ....silentium w temacie :) A wyjdzie na zdrowie !
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 29 gości