[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Ewa Woydyłło, Rahim, Leszek Gnoiński dołączyli do zespołu Radiospacji. Mija 8 miesięcy od startu projektu

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
ququ

Ewa Woydyłło, Rahim, Leszek Gnoiński dołączyli do zespołu Radiospacji. Mija 8 miesięcy od startu projektu

ququ Czw Gru 03, 2020 11:28 am

Sito i jego "kariera". Porażka za prorażką porażką pogania. No, ale zahaczył się przez chwilę o Radio Wolna Europa. Tyle że na tym nie da się jechać całe życie. Szczególnie gdy jest się przeciętnym dziennikarzem i beznadzieją menedżerską. A ta lista rzekomych gwiazd to góra dwa-trzy nazwiska typu Brzozowicz czy Trzciński. Reszta znajomkowie i noł-nejmy.
Awatar użytkownika
olek

Re: Ewa Woydyłło, Rahim, Leszek Gnoiński dołączyli do zespołu Radiospacji. Mija 8 miesięcy od startu projektu

olek Czw Gru 03, 2020 11:29 am

"ququ" napisał(a): Sito i jego "kariera". Porażka za prorażką porażką pogania. No, ale zahaczył się przez chwilę o Radio Wolna Europa. Tyle że na tym nie da się jechać całe życie. Szczególnie gdy jest się przeciętnym dziennikarzem i beznadzieją menedżerską. A ta lista rzekomych gwiazd to góra dwa-trzy nazwiska typu Brzozowicz czy Trzciński. Reszta znajomkowie i noł-nejmy.

Też mnie to rozbawiło. Jakaś Gacyk gwiazdą? Kto to? Co to? Skąd to? :-))))))))))))))
Awatar użytkownika
eloooo

Re: Ewa Woydyłło, Rahim, Leszek Gnoiński dołączyli do zespołu Radiospacji. Mija 8 miesięcy od startu projektu

eloooo Czw Gru 03, 2020 11:31 am

Drżyjcie media i narody! Jakiś Rahim będzie teraz robił za gwiazdę mikrofonu. Wpłaty spadną do 3 tysięcy.
Awatar użytkownika
:)

:) Czw Gru 03, 2020 1:42 pm

Problemem była "spontaniczność" projektu? Raczej żenująca amatorszczyzna, zwłaszcza od strony technicznej. Włączyłem raz, na samym początku, i poczułem się, jakbyśmy znów mieli 2005 rok - radio internetowe na takim poziomie to mniej więcej tamte czasy . Więcej nie włączałem...
Awatar użytkownika
.

. Czw Gru 03, 2020 1:55 pm

Przy tej jakości technicznej to nie wiem czego mogą oczekiwać.
Awatar użytkownika
Trzeci

Trzeci Czw Gru 03, 2020 1:57 pm

Nie słucham, nie moje klimaty, ale cieszę się, że ludzie dojrzewają biznesowo.

Jednocześnie nigdy nie przestanie mnie dziwić, że choć wiedza o działalności startupów jest na wyciągnięcie ręki, a jej przyswojenie i prześledzenie głównych błędów zajmuje 3 minuty, to ludzie potrzebują miesięcy i odczucia błędów na własnej skórze :)
Awatar użytkownika
Suhacz

Suhacz Pią Gru 04, 2020 12:58 am

Próbowałem, naprawdę próbowałem kilka razy słuchać tej puszki z podcastami, szumnie zwanej "Radiem Internetowym", ale... Nie da się. Raz trafiłem na program Pani Gacyk - technicznie poniżej krytyki, ponadto pani udało się zagadać cały utwór, który prezentowała wchodząc na nim co chwilę, w tym celu go zresztą przyciszając (niektórzy to nazywają "pompowaniem", nie wiem czy ma fachową nazwę). To jest wszystko tak niespójne, tak nierówne i tak amatorsko zrobione, że aż nie mogę uwierzyć, że szanowny Pan Sito nie widzi gigantycznej rozbieżności między tym co firmuje swoją twarzą, a wizerunkiem fachowca od radia, którego zgrywa na facebooku.
To jakiś dramat jest, nieogarnięte zbiorowisko, worek z podcastami bez ładu i składu i bez ogólnej koncepcji. Chłop myślał, że na swoim nazwisku, które w 2020 roku nic nie znaczy zbuduje stację radiową.
Zderzenie z rzeczywistością bywa bolesne.
Awatar użytkownika
Di

Di Pią Gru 04, 2020 9:59 am

Lubie ich audycje, i tak naprawdę przełączam miedzy NS a nimi, problemem jest jednak jakość. Raz glosno, raz cicho, niekiedy nic nie slychac, tragedia. Odnowiłem patrona NS a nie ich, jedynie przez jakość. Myślałem ze po pol roku coś sie zmieni. Maja 3 mc do kolejnej zmiany na patronite :)
Awatar użytkownika
Kultura

Kultura Pią Gru 04, 2020 1:51 pm

Nie opublikowało mojego wcześniejszego wpisu, więc powtórzę. Nie ma co się dziwić, jak mają hasło, że nadają z domu. Jeden ma profesjonalny sprzęt. Drugi nie. I brzmi to jak brzmi. RNŚ ma kasę, profesjonalne studio i realizatorów. Tyle w temacie. Dopiero będziemy mogli coś powiedzieć, gdy Radiospacji będzie miała podobne warunki pracy jak RNŚ czy 357 albo Halo. Radio.
Awatar użytkownika
Paweł

Paweł Nie Gru 06, 2020 1:15 pm

Na początku podjarka, że wrócili. Potem zjazd. Poranny program pani Gacyk i tego kolesia z Bali mnie odpycha. Mieszka kobita w stanach, a mikrofonu porządnego od pół roku nie może nabyć. W ogole przestałem słuchać jak wszędzie te pioruny wrzucali i tylko o tym gadka.
Awatar użytkownika
kuwaka

kuwaka Pon Gru 07, 2020 11:14 pm

Zaczęłam słuchać niedawno i nie mogę się oderwać. Dużo polskich utworów, często niegranych nigdzie indziej. Owszem, doceniam audycje profesjonalistów, jak Jah Jah Frankowski czy Leszek Gnoiński, ale najbardziej zachwycają mnie Jędrzej Dudkiewicz i Kapsel. Audycje z Ewą Woydyłło są równie ciekawe jak wywiady Mirosława Oczkosia (Detoks polityczny, ostatnio z Agnieszką Holland). Pomijam jedynie te z muzyką klubową, co kto lubi...
Awatar użytkownika
kuwaka

kuwaka Pon Gru 07, 2020 11:43 pm

"olek" napisał(a):
"ququ" napisał(a): Sito i jego "kariera". Porażka za prorażką porażką pogania. No, ale zahaczył się przez chwilę o Radio Wolna Europa. Tyle że na tym nie da się jechać całe życie. Szczególnie gdy jest się przeciętnym dziennikarzem i beznadzieją menedżerską. A ta lista rzekomych gwiazd to góra dwa-trzy nazwiska typu Brzozowicz czy Trzciński. Reszta znajomkowie i noł-nejmy.

Też mnie to rozbawiło. Jakaś Gacyk gwiazdą? Kto to? Co to? Skąd to? )))))))))))))
Awatar użytkownika
kuwaka

kuwaka Pon Gru 07, 2020 11:48 pm

"olek" napisał(a):

Też mnie to rozbawiło. Jakaś Gacyk gwiazdą? Kto to? Co to? Skąd to? )))))))))))))

Ignoranci z Was. Słyszeli w ogóle o transhumanizmie? nutropikach? Przeczytali w życiu jakąś książkę? Zabawy w Boga. Ludzie o magnetycznych palcach autorstwa Gacyk Magda polecam na początek...
Awatar użytkownika
Xxxx

Xxxx Nie Gru 20, 2020 12:06 pm

Mnie nie przeszkadza jakosc. Tresci sa ok. Podoba mi sie ten spontan w dzisiejszym nudnym hd swiecie. I bingo sa te audycje zvroznych czesci swiata. Jest to radio niszowe wiec z kasa bedzie ciezko
Ale pomysl mega fajny. Podoba mi sie autentycznosc i fajni ludzie. Prosze nie znikajcie ...
Awatar użytkownika
plugawyanonim

plugawyanonim Nie Lut 07, 2021 1:39 am

Z czego ci wszyscy ludzie żyją? Powiedzcie mi. I jeszcze dofinansowaliśmy stację na cały przyszły rok. Z czego?
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości