WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Marta W

Ewelina Lisowska i Łukasz Zagrobelny wystąpią w „Twoja twarz brzmi znajomo 12”

Marta W Wto Lip 16, 2019 8:00 am

Mega skład! Napewno będę oglądała! Nie mogę się doczekać!
Awatar użytkownika
Monika

Re: Ewelina Lisowska i Łukasz Zagrobelny wystąpią w „Twoja twarz brzmi znajomo 12”

Monika Wto Lip 16, 2019 10:19 am

Cieszę się na powrót TTBZ! Trzymam kciuki za Emilię;)
Awatar użytkownika
Danio

Re: Ewelina Lisowska i Łukasz Zagrobelny wystąpią w „Twoja twarz brzmi znajomo 12”

Danio Wto Lip 16, 2019 2:15 pm

Czekam z niecierpliwością! Na pewno będę oglądał ;)
Awatar użytkownika
małgosia

małgosia Wto Lip 16, 2019 2:51 pm

ale królikowskiego to mogliby wykopać, bo jego oceny nie mają nic wspólnego z merytorycznością, nic.
Awatar użytkownika
Gość X

Gość X Wto Lip 16, 2019 3:44 pm

Ewelina i Łukasz, ale nie Flinta.
Awatar użytkownika
Ok

Ok Śro Lip 17, 2019 6:25 am

Wystarczy Lisowskiej w reklamie . Co pół godziny od pięciu lat .Do obrzydzenia.
Awatar użytkownika
Waldi

Waldi Nie Sie 04, 2019 7:49 pm

Bardzo się cieszę że powstanie 12 edycja programu "Twoja twarz brzmi znajomo" ja najbardziej jestem ciekawy jak w nowej edycji wypadnie Ewelina Lisowska której śpiew jest bardzo specyficzny i jak sobie poradzi z odgrywaniem postaci i z ich wokalem daleko od jej wokalu już nie mogę się doczekać nadchodzącej edycji i mam nadzieje że nie będzie 12 edycja ostatnią edycją tego wspaniałego programu.
Bardzo mnie cieszy też fakt że w tym programie się nie eksperymentuje i że nadal zostanie zachowane to samo jury które już są długo w tym programie i że zostaną ci sami prowadzący którzy kapitalnie się uzupełniają i prowadzą program po prostu rewelacyjnie.
Mam nadzieje że Polsat nie zmieni godziny ani dnia nadawania programu bo jak jest teraz program Nadawany w soboty po 22 to jest bardzo fajny czas i dzień bo najczęściej ludzie mają niedzielę wolną to mogą oglądać spokojnie ten cudowny program który odkrył już wiele talentów.
Awatar użytkownika
anonim

anonim Wto Sie 13, 2019 4:29 pm

Do Waldi.
Szkoda więc, że w piątek po 22 godz. nie dadzą "Śpiewajmy razem", bo ten program jest równie fajny, co "TTBZ".I nie ma sensu puszczanie go w środę od 20:30.Ale niestety, za szybko Polsat wyciągnął wnioski w sprawie tego programu.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości