WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
pavv

Facebook na trzy doby zablokował profil dziennikarki Ewy Wanat. „Przez mój felieton”

pavv Wto Mar 27, 2018 8:21 am

Ten Pejsbuk to jedna wielka pomyłka. Za 2-3 lata przejdzie do historii Internetu.
Awatar użytkownika
aaa

Re: Facebook na trzy doby zablokował profil dziennikarki Ewy Wanat. „Przez mój felieton”

aaa Wto Mar 27, 2018 8:37 am

Rysunek straszny, ohydny. Kobieto zastanów się co ty rzucasz na profil. Bardzo dobrze ze cie zablokowali, jesteś nienormalna
Awatar użytkownika
Krzysiek

Re: Facebook na trzy doby zablokował profil dziennikarki Ewy Wanat. „Przez mój felieton”

Krzysiek Wto Mar 27, 2018 8:39 am

Udostępniony rysunek jest rzeczywiście wulgarny i moim zdaniem przekracza granicę przyzwoitości. Zdecydowanie należy się blokada za jego udostępnianie. Niemniej jakakolwiek próba blokowania wolności dziennikarskiej skończy się prędzej czy później bardzo źle dla każdego portalu społecznościowego.
Awatar użytkownika
Polecam

Polecam Wto Mar 27, 2018 8:45 am

Skasowałem FB w 2008
Awatar użytkownika
sceptyk poznawczy

sceptyk poznawczy Wto Mar 27, 2018 8:45 am

A kto każe Pani redaktor utrzymywać konto. Jak są be, to przejść do konkurencji. A może to krypto reklama dziennikarki?
Awatar użytkownika
Równy_Gość

Równy_Gość Wto Mar 27, 2018 8:59 am

Rysunek zdecydowanie jest niesmaczny, ale dobrze wpisuje się w politykę realizowaną przez liberałów. Upowszechnić w dziewczynach/kobietach przekonanie, że w kroku nie noszą złotych skarbów lecz coś zwyczajnego/przeciętnego, co można pokazywać wszystkim.

Facebook blokuje za artystyczne akty, gdzie modelka prezentuje sam biust. Dlatego blokada za obrazek genitaliów jak najbardziej zasłużona.
Awatar użytkownika
Axe

Axe Wto Mar 27, 2018 9:30 am

Wanat - i wszystko jasne. WTK
Awatar użytkownika
Flejtbuk

Flejtbuk Wto Mar 27, 2018 10:13 am

Noo proszę, ludzie zaczynają się budzić i otwierać szeroko oczy iż ten fejsik to naprawdę kamieni kupa ! Jednak prawda jest brutalna, nikt nikogo nie zmusza do bycia na fejsie, mało tego ludzie sami się podkładają publikując bardzo osobiste materiały na tym flejtbuku !
Awatar użytkownika
a

a Wto Mar 27, 2018 10:42 am

jeśli blokujemy za ten i ten rysunek to wypadałoby blokować wszystkich, u których jest on dostępny...
Awatar użytkownika
Hamber

Hamber Wto Mar 27, 2018 12:03 pm

Dziennikarka nie może pracować zawodowo bez fejsa - świat się kończy.
Awatar użytkownika
xxx

xxx Wto Mar 27, 2018 12:48 pm

Czy jak ktoś ma zablokowany profil, to również jego dane są zablokowane, czy nadal je można sprzedawać i udostępniać CIA?
Awatar użytkownika
k.

k. Wto Mar 27, 2018 2:01 pm

"Hamber" napisał(a): Dziennikarka nie może pracować zawodowo bez fejsa - świat się kończy.

Taka dziennikarska właśnie.
Awatar użytkownika
Betti

Betti Wto Mar 27, 2018 5:25 pm

Skoro Fejsbuk taki be, po co pani ma tam konto?
Awatar użytkownika
Gość X

Gość X Wto Mar 27, 2018 7:02 pm

Bezprawne naruszenie interesów.
Awatar użytkownika
Maria

Maria Wto Mar 27, 2018 10:50 pm

"Upowszechnić w dziewczynach/kobietach przekonanie, że w kroku nie noszą złotych skarbów lecz coś zwyczajnego/przeciętnego, co można pokazywać wszystkim."

A to mnie rozbawiłeś! :)
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość