WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Inne tematy

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
j

Facebook pod presją feministek walczy z mową nienawiści

j Czw Maj 30, 2013 7:25 pm

baba nie bita jak kosa nie klepana
Awatar użytkownika
kol

Re: Facebook pod presją feministek walczy z mową nienawiści

kol Czw Maj 30, 2013 7:34 pm

Nie bije znaczy że nie kocha.
Awatar użytkownika
prosto

prosto Czw Maj 30, 2013 8:14 pm

To na faceboku minister Boni [TW Znak] też ma układy bo mowa nienawiści to jego wymysł,choc u nas dotyczy ujawniania prawdy niewygodnej dla pewnych ludzi o czym dobitnie przekonał się profesor Jasiewicz.
Awatar użytkownika
stasek

stasek Sob Cze 01, 2013 6:05 pm

moja dostaje lomot raz na tydzien zeby pamietala ale zeby sie nie przyzwyczaila
Awatar użytkownika
agu

agu Pon Cze 03, 2013 10:43 am

Te dowcipne i jakże niepowtarzalne komentarze typu "nie bije nie kocha" z pewnością są autorstwa panów. Uśmiałam się jak nigdy, aż kolki dostałam. he he he
Awatar użytkownika
B.A.S.I.K.

B.A.S.I.K. Wto Cze 04, 2013 9:38 pm

Rzeczywiście, to wszystko jest bardzo żałosne. Ale niestety prawdziwe, zbyt. Miła "AGU" jednak jesteś oderwana od prawdziwego życia. A wszystko to przez samochody, które posiadamy i nie czerpiemy doświadczeń bezpośrednio z ulicy, z komunikacji miejskiej, z potwornych kolejek po art.spożywcze /prl/ a odgradzamy się w zamkniętych osiedlach i wł Feministkiuasnych willach, o których naszym rodzicom się nie śniło. Istnieje ogromna rzesza kobiet niestety maltretowanych przez swoich partnerów. Zastanawiam się, kto podjął decyzję w Iłży o odosobnieniu narodzonych bliźniaków,? Czy ta sytuacja odciśnie się piętnem na tych maleńkich istotkach. Kto zadecydował mężczyzn czy kobieta-matka.
Przypomniało mi się jeszcze jedno niemiłe porzekadło, zasłyszane właśnie na ulicy: "jak mąż żony nie bije, to jej wątroba gnije" Ohyda. Agu nie śmiej się, kolka może zaszkodzić i wskazać o braku znajomości realiów życiowych. A feministki.... jednak powinny "spojrzeć w głębię kobiety" a na ulicy manifestować zupełnie inaczej.

czy
Awatar użytkownika
Barbstaqn1

Barbstaqn1 Wto Cze 04, 2013 9:42 pm

Sądzę, iż Panie Feministki są bardzo subtelne i delikatne skoro zwykłe chamstwo nazywają "mową nienawiści".
Wróć do Inne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 20 gości