WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
123456

Facebook przed Wirtualną Polską. W górę Polska Press - w dół RASP, YouTube i Interia (Gemius/PBI z lutego)

123456 Pon Mar 11, 2019 8:08 am

Interia powoli wzorem Onetu zaczyna blokować komentarze.
Do tego generuje sztuczne odsłony bo chcąc sortować komentarze musimy kliknąć aż 3 razy.
Szybciutko poleci w dół z odslonami ludzie przynajmniej znaczna część nielubi knebla na swobodę wypowiedzi.
WP ma dramatyczny przechył ale pisać można najwyżej usuną opinie nie po linii.
Awatar użytkownika
Pat

Re: Facebook przed Wirtualną Polską. W górę Polska Press - w dół RASP, YouTube i Interia (Gemius/PBI z lutego)

Pat Pon Mar 11, 2019 9:24 am

Onet równia pochyla. Chyba koncept który przyjął sobie management nie do końca się sprawdza.
Awatar użytkownika
DDeeRrRiicckk

Re: Facebook przed Wirtualną Polską. W górę Polska Press - w dół RASP, YouTube i Interia (Gemius/PBI z lutego)

DDeeRrRiicckk Pon Mar 11, 2019 10:01 am

@12345 Twoje wnioski są błędne. Nie wiesz jak funkcjonują portale. Nikt z moDeratorów nie czyta niezgłoszonych koMeNtarzy. Nie usuwa się koMeNtarzy nie po linii a z całkiem innego powodu o którym nie masz pojęcia.

Teraz pomyśl dlaczego napisałem ten tekst tak a nie inaczej. Napisz go normalnie i spróbuj opublikować. :-)
Awatar użytkownika
Taka prawda

Taka prawda Pon Mar 11, 2019 10:15 am

Grupa WP to 70% na WykopPL. Trole wrzucają wykopaliska a pelikany wykopują
Awatar użytkownika
Ojnecik

Ojnecik Pon Mar 11, 2019 7:46 pm

Ideologiczna wojna kończy się zaoraniem ? Ale pewnie żadna głowa na górze nie spadnie. Wymyślą ze tak chcieli i to strategia?
Awatar użytkownika
123456

123456 Pon Mar 11, 2019 8:16 pm

"DDeeRrRiicckk" napisał(a): @12345 Twoje wnioski są błędne. Nie wiesz jak funkcjonują portale. Nikt z moDeratorów nie czyta niezgłoszonych koMeNtarzy. Nie usuwa się koMeNtarzy nie po linii a z całkiem innego powodu o którym nie masz pojęcia.

Teraz pomyśl dlaczego napisałem ten tekst tak a nie inaczej. Napisz go normalnie i spróbuj opublikować.

Komentarze nie przechodzą przez foltr, nawet nigdy nie są opublokowane.
Wiem jak to działa a opcji kodziarsko-lewicowej komentarze nie pasują.
Awatar użytkownika
DDeeRrRiicckk

DDeeRrRiicckk Wto Mar 12, 2019 12:03 am

"123456" napisał(a):
Komentarze nie przechodzą przez foltr, nawet nigdy nie są opublokowane.
Wiem jak to działa a opcji kodziarsko-lewicowej komentarze nie pasują.

Nie przechodzą, ale nie z powodów poglądów politycznych komentujących, czy usuwających. Jeżeli w swoim tekście napiszesz jakieś słowo które jest na liście filtra, to zablokuje cały tekst, niezależnie czego będzie tyczył.

Natomiast znikanie opublikowanych tekstów ma prozaiczna przyczynę. Twoi oponenci polityczni z którymi dyskutujesz zgłaszają je pod fikcyjnym powodem, lub uporczywie, w tempie tak szybkim jak tylko się da.. Jeżeli modeRator trafi na nawał zgłoszeń to usuwa wszystko bez czytania i weryfikacji, lub ignoruje - to jest schemat moderowania na dużych portalach, gdzie komMenTarzy i zgłoszeń przybywa setkami na sekundę. Na portalach takich jak WP, Interia, modeRatorów czyścicieli jest bardzo mało, albo okresowo nie ma ich wcale. Ty tylko masz myśleć, że jest ich dużo i mają istotny wpływ na to kto co opublikuje, ale rzeczywistość jest inna niż myśli przeciętny pożeracz treści, czy komentator.

Ja mogę opublikować Tobie każdy skrajnie polityczny tekst, który nie puszcza filtr. Nie jednemu udowodniłem, że jego domysły są z sufitu wzięte, więc możemy się umówi i ci pokaże jak to się robi. :-D
Awatar użytkownika
ZEUS

ZEUS Wto Mar 12, 2019 12:52 am

fejzbók to lider w szpiegowaniu... i lewackie zakłamanie broniące chorych psychicznie zboczeńców....
Awatar użytkownika
lol

lol Wto Mar 12, 2019 12:10 pm

Polskapress jaki czas wizyt hehe. Pozycjonowanko nic więcej. To jest wydmuszka największa w mediach
Awatar użytkownika
Wojtuś

Wojtuś Wto Mar 12, 2019 11:24 pm

Onet rośnie w PRESTIŻ spokojnie dalej traci wobec Wirtualnej Polski. Mądrale z Onetu wiedzą lepiej w co powinno klikać Pospólstwo problem polega na tym, że Pospólstwo jest za głupie i nie wie w co powinno klikać według Mądrali. Domaniewska Grozy
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości