WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Wkrętak

Fact-checkerzy wzywają YouTube do działania wobec dezinformacji szerzącej się na platformie

Wkrętak Śro Sty 12, 2022 9:06 am

Kiedyś to się nazywało cenzura a teraz ubrane w fałszywie ładne słowa ale zamysł wciąż ten sam i prowodyrzy wciąż ci sami. Nic się nie zmieniło tylko technika dużo lepsza.
Awatar użytkownika
ajwaj

Re: Fact-checkerzy wzywają YouTube do działania wobec dezinformacji szerzącej się na platformie

ajwaj Śro Sty 12, 2022 9:28 am

czyli to koniec onetu tvn i wp na youtube? 😉
Awatar użytkownika
Stefan

Re: Fact-checkerzy wzywają YouTube do działania wobec dezinformacji szerzącej się na platformie

Stefan Śro Sty 12, 2022 10:52 am

Po prostu wzywają do szczelnej cenzury i tyle :(
Awatar użytkownika
as123

as123 Śro Sty 12, 2022 12:13 pm

Wielki kapital domaga sie wiecej cenzury zwyklych ludzi! Fakt Checkerzy czesto manipuluja w swoich wpisach, rowniez pomijaja cisza wszelkie klamstwa ktorych obalenie zle by wygladalo w kontekscie promowanej przez ich mocodawcow narracji. A na koncu umywaja raczki twierdac ze te ich wpisy to nie sprawdzenie faktow tak naprawde a jedynie ich opinia XD. Precz z totalitarnymi organizacjami wielkiego kapitalu!
Awatar użytkownika
Lama

Lama Śro Sty 12, 2022 12:30 pm

Fakt chekerzy, czytaj: oligarcha George Soros
Awatar użytkownika
Fuckczeker

Fuckczeker Śro Sty 12, 2022 12:34 pm

Faktczeker prawdę prawdziwą Ci powie. Zawsze w interesie swego sponsora
Awatar użytkownika
Aron

Aron Śro Sty 12, 2022 3:22 pm

Ministerstwo prawdy zdecyduje co jest prawdą, a co dezinformacją!
Awatar użytkownika
Potężny dezinformator za brudne pieniądze

Potężny dezinformator za brudne pieniądze Śro Sty 12, 2022 6:23 pm

Ciekawe, ze kłamać proszczepionkowo można we wszystkich mediach i nie jest to żaden problem. Nikt nie jest na tyle naiwny, by wierzyć, ze sponsorowanym "faktczekingowcom" chodzi o jakiekolwiek fakty. Chodzi o tresowanie społeczeństw.
Awatar użytkownika
Grzegorz

Grzegorz Śro Sty 12, 2022 6:49 pm

Czyli mówiąc językiem prostych ludzi wzywają do cenzury bo przecież tylko oni mają monopol na prawdę. A kiedyś wpajano nam do głów że internet to będą wolne media bez cenzury.
Awatar użytkownika
zbanowany na Yt

zbanowany na Yt Śro Sty 12, 2022 9:02 pm

No proszę, a ja dostałem bana na kilka miesięcy za wrzucenie ukrytej kamery - hiszpański ksiądz zaprosił prostytutkę do kościoła. Chłopaki z kamerą ukryli się w konfesjonale. I moje wideo okazało się zagrożeniem dla ludzkości!
Awatar użytkownika
Jacek

Jacek Sob Sty 15, 2022 9:49 am

"zbanowany na Yt" napisał(a): No proszę, a ja dostałem bana na kilka miesięcy za wrzucenie ukrytej kamery - hiszpański ksiądz zaprosił prostytutkę do kościoła. Chłopaki z kamerą ukryli się w konfesjonale. I moje wideo okazało się zagrożeniem dla ludzkości!

Takie numery są dla leszczy i gówniarzy, proszę to samo zrobić w synagodze lub meczecie, w Charlie Ebdo do dzisiaj odczuwają wszechobecną tolerancję :)
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 23 gości