[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - „Fakt” liderem sprzedaży gazet w kioskach. „Rzeczpospolita” z największym spadkiem

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
ajajaj

Re: „Fakt” liderem sprzedaży gazet w kioskach. „Rzeczpospolita” z największym spadkiem

ajajaj Sob Maj 23, 2015 11:56 am

no nieźle, Rzeczpospolita - 8tys w kioskach? Bodzio jednak grabarzem.
Awatar użytkownika
ClaviuS

Re: „Fakt” liderem sprzedaży gazet w kioskach. „Rzeczpospolita” z największym spadkiem

ClaviuS Sob Maj 23, 2015 12:03 pm

Gazeta Wyborcza to dobra gazeta. Ale nie dla tych, co nie czytają ani jednej książki w roku, a jeśli czytają cokolwiek, to są to pisma o zabarwieniu fundamentalistycznym (arbitralnym), upraszającym świat i antagonizującym społeczeństwo. Serwus! :-D

ŻYJ I POZWÓL ŻYĆ INNYM!
Awatar użytkownika
xxxx

xxxx Sob Maj 23, 2015 12:12 pm

@ClaviuS
Gazeta która mówi na jakiego kandydata głosować jest dobra?Raczysz sobie kpić mam nadzieję.
Awatar użytkownika
ClaviuS

ClaviuS Sob Maj 23, 2015 12:34 pm

@xxxx
Zgadza się, zachęca do głosowania na jednego kandydata w każdy możliwy sposób. Ale kiedy w saloniku prasowym przeglądam inne popularne pisma, one robią to samo (z tym bądź innym kandydatem). To złe, ale chyba tak już jest, że prasa społeczno-polityczna realizuje konkretną linię i bardziej świadomy czytelnik powinien zdawać sobie z tego sprawę. Jeśli chcę poczytać coś niezwiązanego z agitacją polityczną, wybieram prasę branżową (fachową), która też nie jest bez win w innych aspektach... :-)
Awatar użytkownika
Moje imię

Moje imię Nie Maj 24, 2015 9:53 am

W zestawieniach tygodników nie ujmowany jest np. Gość Niedzielny, a w zestawieniach dzienników nie ma Naszego Dziennika. Taka ciekawostka.
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: grahamtwood oraz 0 gości