[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - „Fakty” i „Wydarzenia” ważniejszym źródłem newsów niż „Wiadomości”, social media daleko przed radiem i prasą

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Badań Marketingowych

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Mario

„Fakty” i „Wydarzenia” ważniejszym źródłem newsów niż „Wiadomości”, social media daleko przed radiem i prasą

Mario Wto Sty 26, 2021 6:25 pm

Czasy prasy papietowej to historia...........
Awatar użytkownika
wik

Re: „Fakty” i „Wydarzenia” ważniejszym źródłem newsów niż „Wiadomości”, social media daleko przed radiem i prasą

wik Wto Sty 26, 2021 9:41 pm

Jeśli TVN czy TVP są podstawowym źródłem informacji to jeszcze długo w Polsce nie będzie dobrze.
Awatar użytkownika
As

Re: „Fakty” i „Wydarzenia” ważniejszym źródłem newsów niż „Wiadomości”, social media daleko przed radiem i prasą

As Wto Sty 26, 2021 11:03 pm

Wiadomości są do d.... a fakty jeszcze gorsze
Awatar użytkownika

www Wto Sty 26, 2021 11:06 pm

wszystkie 3 są stronnicze i do d tak jak cały mainstream który zamula
Awatar użytkownika
PK

PK Wto Sty 26, 2021 11:07 pm

TVN jest na sprzedaż. Jak nie kupi go Disney, to kupi go albo Orlen, albo inna spółka skarbu państwa. A jak jednak kupi Disney, to zamiast Faktów będzie dobranocka. Czyli niedługo będzie pozamiatane.
Awatar użytkownika
Irek

Irek Wto Sty 26, 2021 11:10 pm

Tylko FAKTY TVN najlepsze liderem numer jeden
Awatar użytkownika
ehe

ehe Śro Sty 27, 2021 12:06 am

Jedzmy g***o i sluchajmy RmfBzdet, miliony much nie mogą się mylić!
Awatar użytkownika
TylkoJa

TylkoJa Śro Sty 27, 2021 4:39 am

Jesli social media sa zrodlem informacji, to chyba oznacza, ze swiat sie konczy...
Awatar użytkownika
Lolek

Lolek Śro Sty 27, 2021 9:01 am

Wyglada na to ze metodologia badania została skopana zupełnie. W jednej linii mamy portale internetowe wszystkie „do kupy” nalotem np telewizje porozbijane nawet na TVN i tvn24. Czy to mają być porównywalne odpowiedzi? Aby tak było powinna być odpowiedź „stacje telewizyjne” a także porozbijane Onet, wp, interia.

Wyglada to badanie na amatorkę pod zadaną tezę moim zdaniem - stąd jednoznaczne wnioski są chybione
Awatar użytkownika
Iwo

Iwo Śro Sty 27, 2021 12:25 pm

Wiadomości TVP kłamią i nie oglądają czas koniec
Wróć do Badania Marketingowe

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości