WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Kimi

Re: „Fakty” liderem programów informacyjnych w lutym. Duży spadek „Wydarzeń” i „Panoramy”

Kimi Wto Mar 05, 2019 7:40 am

Wydarzeniom spadło, Polsatowi spadlo aha przed wyborami presja na Solorza będzie narastac...
Awatar użytkownika
DB

Re: „Fakty” liderem programów informacyjnych w lutym. Duży spadek „Wydarzeń” i „Panoramy”

DB Wto Mar 05, 2019 8:42 am

Wiadomości to kolejny miesiąc na plusie. Teleexpress bardzo ładnie tylko ciekawe co będzie jak przyjdzie wiosna. Ale widać - Mario sobie tam dobrze radzi.
Awatar użytkownika
Bob

Bob Wto Mar 05, 2019 8:44 am

Widać, ze Olechowski zna się na robocie. Wydawało się, że TAI nikt nie podniesie a tu proszę facet w rok postawił Wiadomości i Teleexpress na nogi. Jeszcze tylko została Panorama. Szacun
Awatar użytkownika
Nicko

Nicko Wto Mar 05, 2019 9:10 am

Już się mówi, że czas Dyrektor Gawryluk się kończy. Dramatyczny spadek oglądalności też na to wskazuje.
Awatar użytkownika
Dziadek

Dziadek Wto Mar 05, 2019 9:46 am

Jak przestałem oglądać propagandówki w stanie wojennym, tak czynię tak nadal. Polecam, warto! Bez Faktów, Wiadomości czy Wydarzeń żyje się przyjemniej.
Awatar użytkownika
zawsze chyba bez zmian

zawsze chyba bez zmian Wto Mar 05, 2019 10:20 am

Dla żartów można niekiedy zobaczyć wybrany program informacyjny. Co innego jeżeli naprawdę coś się poważnego wydarzy gdzie trudno jest już tak do końca kłamać i manipulować ogląda się wtedy przede wszystkim TVN24, TVN24 BIS i TVP Info... Zatem jak trzeba niekiedy zobaczyć informacje gdzie część wiadomości jest żartem i manipulacją - są też te na poważnie kiedy wybierzemy "Wiadomości" lub "Fakty"...
Awatar użytkownika
Zygmunt

Zygmunt Wto Mar 05, 2019 10:25 am

Pani Doroto, co się dzieje?
Awatar użytkownika
Independent

Independent Wto Mar 05, 2019 10:56 am

Cieszę się ze spadku Wydarzeń. Za wybraną politykę na którą nie byli skazani.
Wiadomości zacząłem oglądać dla hecy, ale i tak długo nie wytrzymuję - pierwszy, ew. dwa newsy! Nawet DTV tak nie kłamał.
Zasłużony lider: FAKTY!
Awatar użytkownika
Nick

Nick Wto Mar 05, 2019 11:03 am

"Bob" napisał(a): Widać, ze Olechowski zna się na robocie. Wydawało się, że TAI nikt nie podniesie a tu proszę facet w rok postawił Wiadomości i Teleexpress na nogi. Jeszcze tylko została Panorama. Szacun

Na co postawił? Na nogi??? Żart jakiś kolego Jarząbek...
Awatar użytkownika
mmm

mmm Wto Mar 05, 2019 11:14 am

straszny tu wysyp pisich trollo
Awatar użytkownika
poPO

poPO Wto Mar 05, 2019 11:15 am

Wydarzenia Polsatu to jedyny program informacyjny, który można oglądnąć bez obrzydzenia. Neutralna linia programowa zawsze będzie kontrowersyjna. Dla lemingów "Wydarzenia" są pro PISowskie, a dla pisowców pro opozycyjne (vide komentarze) Tylko na antenach Polsatu można zobaczyć najważniejszych polityków z obu stron barykady. Gratulacje dla p. Gawryluk.
Awatar użytkownika
Zenek

Zenek Wto Mar 05, 2019 11:17 am

"mmm" napisał(a): straszny tu wysyp pisich trollo

Jak ktoś woli TVP od TVN-u to zaraz troll? TVN to taka sama propaganda, tylko w przeciwnym kierunku.
Awatar użytkownika
Maciej z Radomia popierający PiS i wyznający konserwatywne wartości

Maciej z Radomia popierający PiS i wyznający konserwatywne wartości Wto Mar 05, 2019 11:30 am

Słupki oglądalności/słuchalności są bardzo ważne dla mediów prywatnych i są potrzebne po to, żeby wiedzieć, ilu widzów (przynajmniej teoretycznie) ogląda reklamy w przerwie programu.
Media publiczne nie powinny kierować się słupkami oglądalności. Powinny produkować programy misyjne, na które nie ma miejsca w telewizji komercyjnej właśnie z powodu niewysokiej oglądalności, ale które są potrzebne, bo mają wartości informacyjne, edukacyjne, kulturalne itp.

"Wiadomości" to jest program MISYJNY i rozliczanie go ze słupków oglądalności jest największą bzdurą. To jest program dla intelektualnej elity, nie dla masówki. Dla elity, która nie ma klapek na oczach i jest spragniona informacji zgodnych z rzeczywistością, a nie antyPiSowskiej propagandy rodem z TVN.

I tyle na temat.

PS. Witam wszystkich czytelników tego portalu po długiej przerwie. Z pewnych powodów nie pisałem tutaj od lutego 2018 roku, ale nareszcie wróciłem i będę trwał (mam nadzieję!).
Awatar użytkownika
Andrzej

Andrzej Wto Mar 05, 2019 11:54 am

PiS-owski wyborca myśli sobie: "Po co mam oglądać Wydarzenia i Panoramę, jak mam Wiadomości". Pa pa Dorotko.
Awatar użytkownika
Bobik

Bobik Wto Mar 05, 2019 12:02 pm

"Maciej z Radomia popierający PiS i wyznający konserwatywne wartości" napisał(a): Słupki oglądalności/słuchalności są bardzo ważne dla mediów prywatnych i są potrzebne po to, żeby wiedzieć, ilu widzów (przynajmniej teoretycznie) ogląda reklamy w przerwie programu.
Media publiczne nie powinny kierować się słupkami oglądalności. Powinny produkować programy misyjne, na które nie ma miejsca w telewizji komercyjnej właśnie z powodu niewysokiej oglądalności, ale które są potrzebne, bo mają wartości informacyjne, edukacyjne, kulturalne itp.

"Wiadomości" to jest program MISYJNY i rozliczanie go ze słupków oglądalności jest największą bzdurą. To jest program dla intelektualnej elity, nie dla masówki. Dla elity, która nie ma klapek na oczach i jest spragniona informacji zgodnych z rzeczywistością, a nie antyPiSowskiej propagandy rodem z TVN.

I tyle na temat.

PS. Witam wszystkich czytelników tego portalu po długiej przerwie. Z pewnych powodów nie pisałem tutaj od lutego 2018 roku, ale nareszcie wróciłem i będę trwał (mam nadzieję!).

W pełni się zgadzam. I Kurski tę misję sukcesywnie przywraca, chociażby poprzez Teatr Telewizji, Koronę królów czy inne historyczne seriale.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości