WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Kik

„Fakty” odpowiadają na krytykę w „Wiadomościach”: w przeciwieństwie do tv państwowej jesteśmy niezależni

Kik Pią Kwi 17, 2020 7:57 pm

Brawo.
Awatar użytkownika
Ja_2020

Re: „Fakty” odpowiadają na krytykę w „Wiadomościach”: w przeciwieństwie do tv państwowej jesteśmy niezależni

Ja_2020 Pią Kwi 17, 2020 7:57 pm

Brawo TVN! Można się zachować z klasą. Mam nadzieję, że to już koniec odnoszenia się do tej sprawy bo naprawdę nie warto...
Awatar użytkownika
Widz

Re: „Fakty” odpowiadają na krytykę w „Wiadomościach”: w przeciwieństwie do tv państwowej jesteśmy niezależni

Widz Pią Kwi 17, 2020 7:58 pm

Uderz w stół....
Awatar użytkownika
Rob

Rob Pią Kwi 17, 2020 7:59 pm

Brawo TVN !
Awatar użytkownika
Tobok

Tobok Pią Kwi 17, 2020 8:04 pm

To jest hit TVN brawo fakty TVN
Awatar użytkownika
Janek44

Janek44 Pią Kwi 17, 2020 8:04 pm

Oświadczenie "Faktów" w tej sytuacji wydaje się być na poziomie i z klasą. Szkoda, że w dzisiejszych mediach musi dochodzić to takich sytuacji. Ostatni atak "Wiadomości" TVP był poniżej poziomu i dziennikarskiej klasy... Co nie oznacza, że wszyscy: Fakty, Wiadomości, Wydarzenia i Teleexpress nie popełniają błędów... Jakiekolwiek obrzucanie się "błotem" poważnych mediów, obniża ich wiarygodność i szacunek u widzów. Chyba, że jest to dążenie do odbiorców poziomu bulwarówek i rynsztoku.
Awatar użytkownika
Pokol

Pokol Pią Kwi 17, 2020 8:05 pm

Nie wierzę TVP info i TVP wiadomości całe kłamstwa i tyle
Awatar użytkownika
Alx

Alx Pią Kwi 17, 2020 8:05 pm

I to jest klasa i prawdziwe dziennikarstwo, rzetelnie, krótko i na temat.
Awatar użytkownika
Marcin

Marcin Pią Kwi 17, 2020 8:06 pm

Ataki TVP są niedopuszczalne i nieetyczne, niestety według mnie może się to podobać jakieś części widzów. Nie należy jednak "uczyć" widzów, że te ataki i takie postępowanie jest ok. TVN niestety też "zbiera teraz burze" za swoje grzechy przeszłości ( sytuacje krytyczne w DDTVN, przejawy braku . w TVN24). Czy sytuacja się poprawi? według mnie niestety nie. To wojna, pewnie teraz wyciszy się na chwile i złośliwości pozostaną. Od kilku miesięcy oglądam Polsat News bo jest bardzo obiektywny i krytyczny wobec wszystkich :)
Awatar użytkownika
1234

1234 Pią Kwi 17, 2020 8:06 pm

Ma rację tvp czy nie ma, mówiła prawdę czy kłamała.
Awatar użytkownika
Brramka

Brramka Pią Kwi 17, 2020 8:10 pm

"Widz" napisał(a): Uderz w stół....

Spieszę z pomocą w zrozumieniu używanego przez szanownego komentującego przysłowia. Za Wikisłownikiem: "sytuacja, gdy wspomina się o kimś nieokreślonym, a jakaś osoba reaguje, mimo, że wprost jej nie wskazano". TVP od pięciu dni wprost wali jak w bęben po TVNie wprost dając nazwę stacji, więc nie da się określić by była mowa o kimś nieokreślonym. Zachęcam do żywszego uczestniczenia w programach edukacyjnych i poszerzania swojej wiedzy, aby wiedzieć co się pisze. Pozdrawiam serdecznie.
Awatar użytkownika
Ja_2020

Ja_2020 Pią Kwi 17, 2020 8:11 pm

@Sie zapytam owszem. Czesała kota Jarosława.

@no i na jutro trzeba znowu materiał szykować. :)
Awatar użytkownika
Go@ć

Go@ć Pią Kwi 17, 2020 8:22 pm

Brawo TVN.Odpowiedź z klasą.TVP uczcie się od TVN, jak się powinno zachowywać.
Awatar użytkownika
do 1234

do 1234 Pią Kwi 17, 2020 8:23 pm

filozof się znalazł, he, he, he
Awatar użytkownika
Xddd

Xddd Pią Kwi 17, 2020 8:24 pm

Najlepszy program informacyjny to "Fakty TVN" i "Wydarzenia Polsatu"
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości