WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Public Relations

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Konsekwentnie

Fala protestów osłabi pozycję Kościoła. "Poza kobietami traci także pokolenie Z"

Konsekwentnie Pon Lis 02, 2020 7:59 am

XXI wiek, a ludzie wciąż z pełną powagą bawią się w duchy i czary-mary, bojąc się panów biznesmenów w czarnych kieckach, którzy załatwili sobie społeczne przyzwolenie na ruchanie dzieci. Niepojęte...
Awatar użytkownika
Nicko

Re: Fala protestów osłabi pozycję Kościoła. "Poza kobietami traci także pokolenie Z"

Nicko Pon Lis 02, 2020 8:08 am

Wielu zobaczyło, że kościołowi można się postawić, więc ziarno zostało zasiane. Apostazja weszła w trendy.
Awatar użytkownika
rycho

Re: Fala protestów osłabi pozycję Kościoła. "Poza kobietami traci także pokolenie Z"

rycho Pon Lis 02, 2020 9:19 am

A ja widze, ze teraz juz nie ustapie miejsca ani nie przepuszcze kobiety przez drzwi. jak sa takie mocne to niech same o siebie teraz dbaja. Ich agresja wobec Kosciola bardzo mi sie nie podoba. A teraz maja towarzysza Boniego za doradce. Zwykle protestutki
Awatar użytkownika
Kornelia23

Kornelia23 Pon Lis 02, 2020 9:43 am

Protesty miną a Koścół trwa ponad 2000 lat. Z nie takimi kryzysami się mierzył.
A teraz po prezentacji postulatów pań z "tzw. strajku kobiet" wiemy już wszystko o co tak naprawdę chodzi. Młodzi ponownie zostali oszukani i widzą że to lipa.
Awatar użytkownika
Mariusz K.

Mariusz K. Pon Lis 02, 2020 9:44 am

"rycho" napisał(a): A ja widze, ze teraz juz nie ustapie miejsca ani nie przepuszcze kobiety przez drzwi. jak sa takie mocne to niech same o siebie teraz dbaja. Ich agresja wobec Kosciola bardzo mi sie nie podoba. A teraz maja towarzysza Boniego za doradce. Zwykle protestutki

Chyba, że będzie to Szydło, Mazurek, Pawłowicz albo inny PiSIorski maszkaron...
Awatar użytkownika
Matka Polka

Matka Polka Pon Lis 02, 2020 10:13 am

"rycho" napisał(a): A ja widze, ze teraz juz nie ustapie miejsca ani nie przepuszcze kobiety przez drzwi. jak sa takie mocne to niech same o siebie teraz dbaja. Ich agresja wobec Kosciola bardzo mi sie nie podoba. A teraz maja towarzysza Boniego za doradce. Zwykle protestutki
z

Rany człowieku, naprawdę myślisz, że kobietom jest potrzebne twoje przepuszczanie w drzwiach?
Awatar użytkownika
Krzycho

Krzycho Pon Lis 02, 2020 10:16 am

rycho, po prostu jesteś zwykły cham.
Awatar użytkownika
Wojtek 1 23 45 7

Wojtek 1 23 45 7 Pon Lis 02, 2020 10:45 am

Poglądy przedstawione w artykule są podane na gruncie laickim i ja się nim nie dziwię. Z punktu widzenia chrześcijańskiego nie ma czegoś takiego jak "pozycja Kościoła". Jest misja apostolska, czyli zbawienie dusz. Relatywizm moralny w sprawie aborcji sprzeciwia się zbawieniu duszy wiernego człowieka.

Sytuacja mobilizuje teraz do działania mężczyzn. Straż obywatelska składa się z mężczyzn. Kościół będzie mniej kobiecy, a bardziej męski, i bardzo dobrze. Chłopaki, tak trzymać!
Awatar użytkownika
4U

4U Pon Lis 02, 2020 10:55 am

"Wojtek 1 23 45 7" napisał(a): Poglądy przedstawione w artykule są podane na gruncie laickim i ja się nim nie dziwię. Z punktu widzenia chrześcijańskiego nie ma czegoś takiego jak "pozycja Kościoła". Jest misja apostolska, czyli zbawienie dusz. Relatywizm moralny w sprawie aborcji sprzeciwia się zbawieniu duszy wiernego człowieka.

Sytuacja mobilizuje teraz do działania mężczyzn. Straż obywatelska składa się z mężczyzn. Kościół będzie mniej kobiecy, a bardziej męski, i bardzo dobrze. Chłopaki, tak trzymać!

A jacyż to mężczyźni wspierają Kościół? Damscy bokserzy. A tych jest mimo wszystko mniejszość. Kościół ma się wycofać z polityki i zająć się ewangelizacją a nie stanowieniem prawa. Religię usunąć ze szkół. Koniec ze sponsorowaniem ideologii przez podatników. Niech Kościół utrzymują wierni.
Awatar użytkownika
faraon

faraon Pon Lis 02, 2020 11:34 am

widać że chęć opluwania wartości jest ogromna . doprowadzi to do zbiorowych zgonów i pogrzebów to będzie skutek . kompromis można przecież mieć .
Awatar użytkownika
AnnaAnna

AnnaAnna Pon Lis 02, 2020 1:11 pm

"Wojtek 1 23 45 7" napisał(a):

Tak trzymać, incele! Radość dla kleru. Tylko pamiętajcie: nie wstydźcie się swoich poglądów przed dziewczynami
Awatar użytkownika
Zwykly Polak

Zwykly Polak Pon Lis 02, 2020 2:35 pm

Ten tekst tylko pokazuje, jak bardzo nie rozumiesz o co chodzi ;-)
Awatar użytkownika
Yyy

Yyy Pon Lis 02, 2020 3:23 pm

Kościół trwa 2000 lat i jego czas przydatności do spożycia powoli mija. W Czechach już minął :)
Awatar użytkownika
Yyy

Yyy Pon Lis 02, 2020 3:23 pm

Kościół trwa 2000 lat i jego czas przydatności do spożycia powoli mija. W Czechach już minął :)
Awatar użytkownika
Analityk

Analityk Pon Lis 02, 2020 4:13 pm

Przecież kler się zdegenerował przez pedo//filię, hom//oseksu//alizm, który ukrywa. Ponadto żyją w luksusie na koszt Państwa i udają, że nic się nie dzieje. Żaden Kraj nie wytrzyma takich obciążeń finansowych jakie są przeznaczane na utrzymanie ciemnego i zdegenerowanego kleru.
Wróć do Public Relations

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości