WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Neo

„Family Food Fight. Pojedynek na smaki” jesienią w Polsacie. Wachowicz, Gąsowski i Borowicz w jury (zwiastun)

Neo Czw Sie 05, 2021 8:03 am

Nie dziwię się ,że rozpoczął się proces odpływu od tradycyjnej telewizji. Od ponad dekady jesteśmy w niej skazani na kuchnię, parkiet i śpiewanie! Ile można...
Awatar użytkownika
Zenon Bombalina

Re: „Family Food Fight. Pojedynek na smaki” jesienią w Polsacie. Wachowicz, Gąsowski i Borowicz w jury (zwiastun)

Zenon Bombalina Czw Sie 05, 2021 8:58 am

Z Gąsem to chyba dobry wybór, podobno się dobrze zna na kotletach. 😀
Awatar użytkownika
Adam023

Re: „Family Food Fight. Pojedynek na smaki” jesienią w Polsacie. Wachowicz, Gąsowski i Borowicz w jury (zwiastun)

Adam023 Czw Sie 05, 2021 9:11 am

Ciekawe kiedy Polsat zdecyduje się na The Masked Singer...
Awatar użytkownika
Olka

Olka Czw Sie 05, 2021 9:47 am

Długo czekałam na ten format! Promos wygląda zachęcająco :)
Awatar użytkownika
On

On Czw Sie 05, 2021 10:00 am

Gąsowski w nowym projekcie! Lubię go bardzo, ciekawe jak się sprawdzi jako juror?
Awatar użytkownika
Borowicz

Borowicz Czw Sie 05, 2021 10:32 am

Uwielbiam tego Ślązaka, Polsat - super transfer!!
Awatar użytkownika
remek

remek Czw Sie 05, 2021 12:19 pm

Kolejny nie wypał będzie. Po jednym sezonie wyleci w kosmos
Awatar użytkownika
Janek

Janek Czw Sie 05, 2021 3:23 pm

Kolejny chłam w TV :-)
Awatar użytkownika
koksu

koksu Czw Sie 05, 2021 3:29 pm

ja lubię programy z młodymi napkowanymi chłopaki i sile ich mieśni , jakieś rywalizacje
Awatar użytkownika
Miron

Miron Czw Sie 05, 2021 9:06 pm

Jestem głodny
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości