WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
tysiak

Fani „To nie koniec świata” walczą o drugi sezon serialu

tysiak Śro Maj 28, 2014 12:58 am

tytuł napisany wielkimi literami "Fani „To nie koniec świata” walczą o drugi sezon serialu" nie mam serca uświadamiać fanów ale właśnie DRUGI sezon sie skończył :D więc wygrali już dawno :D
Awatar użytkownika
Zuza

Re: Fani „To nie koniec świata” walczą o drugi sezon serialu

Zuza Śro Maj 28, 2014 1:40 am

2XL było dużo lepsze! Fani też walczą!
Awatar użytkownika
Alina K.

Re: Fani „To nie koniec świata” walczą o trzeci sezon serialu

Alina K. Śro Maj 28, 2014 9:20 am

ale fajnie, lubię kiedy ludzie są z inicjatywą :-) a serial jest fajny, jeden z lepszych polskich seriali. Może i ja wyslę kartkę :-)
Awatar użytkownika
Radominin

Radominin Śro Maj 28, 2014 12:17 pm

Tak. A jak ja walczę o powrót 39 i pół i już od dawna prowadzę akcje na Facebook to nikt się nie zainteresował
Awatar użytkownika
lalka

lalka Śro Maj 28, 2014 12:58 pm

A ja chcę 2XL
Awatar użytkownika
Witek

Witek Śro Maj 28, 2014 1:45 pm

Dawno tak udanego serialu jak To nie koniec świata nie widziałem. Ciekawe czy ludzie poślą do Polsatu te pocztówki, ja tam pójdę i poślę, bo wymagać to łatwo, trzeba też dać coś od siebie :-)
Awatar użytkownika
Paulina

Paulina Śro Maj 28, 2014 2:08 pm

Popieram :) Świetny serial przy którym można było się pośmiać i odreagować po ciężkim dniu. Dlaczego Polsat nie zdejmie z ramówki głupkowatych programów typu "Dlaczego ja" ,których non stop przybywa? Człowiek przyjdzie do domu i w godzinach po południowych dosłownie NIE MA co obejrzeć w tv bo lecą same badziewne głupkowate programy... na to stacja ma pieniądze ,żeby takie gnioty wypuszczać ,ciekawi mnie czy ich oglądalność jest taka ogromna ,że dalej to ciągną i produkują co rok nowe ich odpowiedniki...Kilka-kilkanaście lat temu przynajmniej było co obejrzeć ,teleturnieje, seriale komediowe (Miodowe lata,Graczykowie, Rodzina zastępcza itd) przynajmniej można było się pośmiać ,a teraz same beznadziejne programy , które robią ludziom wodę z mózgu i aż żal patrzeć na to ,dawno nie widziałam rzeczy tak sztucznych i poniżej poziomu ...nie wiadomo czy śmiać się ,czy płakać..
Awatar użytkownika
fanka

fanka Śro Maj 28, 2014 2:35 pm

oglądalność by wzrosła,gdyby zmieniono porę edycji na wcześniejszą-sama większość odcinków oglądam w internecie,bo nie chce mi się czekać do 22.00 ...zwłaszcza w środku tygodnia pracy, gdy budzik dzwoni o 5.30 rano :-)
Awatar użytkownika
PIKA

PIKA Czw Maj 29, 2014 10:55 am

Popieram Świetny serial przy którym można było się pośmiać i odreagować po ciężkim dniu.
Dlaczego Polsat nie zdejmie z ramówki głupkowatych programów, których non stop przybywa? Człowiek przyjdzie do domu i w godzinach po południowych dosłownie NIE MA co obejrzeć w tv bo lecą same badziewne głupkowate programy... na to stacja ma(...)
PROSIMY O POWRÓT TEGO SERIALU BO JEST NAPRAWDĘ SUPERR :-)
Awatar użytkownika
ada

ada Czw Maj 29, 2014 10:42 pm

Zabawny serial i nie ma wzięcia, 2 XL było zabawne i też zeszło. Polacy to naród smutasów, podobają się smęty i męty, ciągnące się po setki czy tysiące odcinków.... A ci, którzy chcą czegoś zabawniejszego (i nie mam tu na myśli pijącego i bekającego Ferdka kiepskiego) będą musieli się przerzucić na produkcje zagraniczne, skoro na naszym rynku się tego nie znajdzie....
Awatar użytkownika
gosh

gosh Pią Maj 30, 2014 6:48 pm

Niech wraca, ale bez ZIELIŃSKIEJ!
Awatar użytkownika
KasiaD-Uk

KasiaD-Uk Sob Paź 08, 2016 4:05 pm

Witam.
Wiem że wszyscy fani od 2014 roku nic nie napisali na temat tego fantastycznego serialu. Pytam dlaczego "Pierwsza Miłość", czy ""Przyjacióki" są nadal w produkcji jeśli te seriale rownież jest świetny uważam że 2 sezony to za mało. Uważam, że gdy by ten serial "To nie koniec świata" był nadawany codziennie to i oglądalność była by większa, a także że gdy by wrócił na ekrany wszyscy fani byli by szczesliwi i napewno oglądalność była by większa dzięki nowym fanom tego serialu. - CO DZIENNIE- Podkreślę.
Ale telewizja woli puszczać bzdury o rzeczach które sądzi, że są istotniejsze to ja jestem w tej grupie osób która uważa telewizje jako relaks i odstresowanie sie od codziennego natłoku prywatnych spraw. A wszystkie informacyjne i News uważam za potrzebne ale za dużo ich w telewizji i ludzi to przytłacza dosyć mamy problemów i spraw na głowie swoich by zaprzątać sobie dodatkowo problemami innych.
Ogądam na ipla.tv takie seriale w których nie ma przemocy jest historia mówiąca o teraźniejszym życiu, radość, łzy szczęścia czy rozczarowania ale nie po to by płakać tylko po to, że czasem uczymy sie żyć, czasem widzimy odbicia samych siebie ale nie my czasem odwagi sami sie zachować taki jak aktorzy w naszych serialach. Dlatego ze jesteś trybikami w machinie konkurencji i nadal szary człowiek ma mało do powiedzenia. Co nam pozostało? Tylko to że popatrzymy na historie grane przez aktorów i może będziemy mieli przyjemność oglądania go przez jakiś czas do puki dla kogoś sie nie będzie kalkulowało emitować go dalej bo o 1 milion ludzi za mało ogląda, a cała reszta jest nie ważna tych którzy oglądają.
Nie sądzę by kiedy kolejek ludzie byli ważni liczą sie tylko pieniadze i cyferki a ja pytam płace za telewizji a i tak nie mam nic do powiedzenia wiec jeśli nie chcecie emitować na dużym ekranie niech tez będzie program seriale w internecie zobaczycie ile ludzi nie tylko w Polsce ale na świecie wykupi abonamenty np do ipla.tv tez kupuje abonament "World" i nie po to by ogląda wiadomości bo tego mamy na wszystkich programach i reklam od groma niedługo to będzie film jako przerwa na reklamę od reklam. Tragedia sie dzieje w telewizji
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości