[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Festiwal w Opolu oglądało 2,24 mln widzów. Kurski: trend odbudowy siły i znaczenia TVP

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Robert

Festiwal w Opolu oglądało 2,24 mln widzów. Kurski: trend odbudowy siły i znaczenia TVP

Robert Wto Cze 18, 2019 7:01 am

Mało oglądalność wpada dół i dół widać widziowe przestali oglądać Opole kółko te same piosenki i playbacku żenada Opole się oglądało same refeny najgorzej kurzalo zakręceni cały czas zakręceni aż ucho bolało nie dało się oglądać
Awatar użytkownika
Sebek

Re: Festiwal w Opolu oglądało 2,24 mln widzów. Kurski: trend odbudowy siły i znaczenia TVP

Sebek Wto Cze 18, 2019 7:02 am

Żenada żenada i żenada Opole i kasa poszło do nic jak te same zespołu
Awatar użytkownika
Jacek

Re: Festiwal w Opolu oglądało 2,24 mln widzów. Kurski: trend odbudowy siły i znaczenia TVP

Jacek Wto Cze 18, 2019 7:02 am

Na Wspólnej przed całe lato i wakacje od poniedziałku do czwartku 20:15 TVN
Awatar użytkownika
iksiński

iksiński Wto Cze 18, 2019 7:44 am

Jacek, Robert i Sebek czyli roztrojenie jaźni komentującego. Tradycyjnie brak jakiejkolwiek interpunkcji, składni i ogólnie bełkot nie na temat jak Na Wspólnej w kontekście festiwalu w Opolu
Awatar użytkownika
aaa

aaa Wto Cze 18, 2019 8:17 am

"iksiński" napisał(a): Jacek, Robert i Sebek czyli roztrojenie jaźni komentującego. Tradycyjnie brak jakiejkolwiek interpunkcji, składni i ogólnie bełkot nie na temat jak Na Wspólnej w kontekście festiwalu w Opolu[

Ale już się nie denerwuj i napisz na spokojnie co miałeś na myśli? bo bełkot jest u Ciebie:)
Awatar użytkownika
aaa

aaa Wto Cze 18, 2019 8:51 am

A jaki wynik czwartego dnia?
Awatar użytkownika
1245

1245 Wto Cze 18, 2019 9:22 am

"aaa" napisał(a):
"iksiński" napisał(a): Jacek, Robert i Sebek czyli roztrojenie jaźni komentującego. Tradycyjnie brak jakiejkolwiek interpunkcji, składni i ogólnie bełkot nie na temat jak Na Wspólnej w kontekście festiwalu w Opolu[

Ale już się nie denerwuj i napisz na spokojnie co miałeś na myśli? bo bełkot jest u Ciebie:)
Ja zrozumiałem co "iksiński" napisał a Ty nie.... No cóż...
Awatar użytkownika
m.

m. Wto Cze 18, 2019 10:36 am

Opole ani ziębi ani grzeje. Na filmach i meczach paska SMS nie ma, muzyki sie czepili i ogladac spokojnie nie dadza. Pasek lata piec godzin az glowa boli. Do tego ta powodujaca nudnosci szalona realizacja TV, loty kamerowe, zoomowanie oddalanie non stop, smigniecia z prawa na lewo z gory na dol, ujecia "z sufitu" znad glowy przeskoki co 2 sekundy. Ktos sie bawil sprzetem ale jak to wyglada w odbiorze dla widza to sie nikt nie zastanawia. Koncerty przecietne, mało co porywało. Dobre Debiuty, kilka premier, poszczegolni artysci . piatek niedziela takie sobie,. Zmieniona forma alternatywy chyba na sile, lepiej jak wykonuja swoje kawalki - potem bylo lepiej dobrze ze ktos nie przerwał teansmisji na TVP1, tez sklad w porownaniu do poprzednich lat slabszy. Mialo sie wrazenie ze jednak obsada tych koncertow opolskich byla jakas okrojona. Prowadzacy wszystko - w pojedynke w piatek Kammel wygladal dziwnie, Sierocki nudny jak flaki z olejem. Absolutnie dramatyczni prowadzacy piątkowe debiuty. Jest potencjał zeby robic z Opola swieto, ale TVP w realizacji i pozdrowieniami dla Krysiek i Zdziskow robi jarmark,, a te pozostale koncerty to mniej wiecej rok w rok to samo, jeszcze jakby tej esencji mniej. Złapałem sie na tym, ze od roku dwóch juz tak jak na Opole nie czekam z zapartym tchem jak kiedys. Ile mozna czytac pozdrowien SMS bo do tego ten festiwal w wykonaiu TVP ostatnio sie sprowadza. Szkoda.
Awatar użytkownika
gość

gość Wto Cze 18, 2019 10:42 am

A jak tam najważniejsza gwiazda władzy - chyba już nie ma luster.
Awatar użytkownika
Marek K

Marek K Wto Cze 18, 2019 12:20 pm

Moim zdaniem festiwal wypadł super a na pewno najlepiej ze wszystkich z ostatnich lat. Przede wszystkim dopieszczono wszystkich łącznie z muzyką alternatywną dla której dodano dodatkowy dzień i transmitowano w TVP1 a nie tylko na TVP Kultura. Do tej pory ta branża nie była doceniana, nawet w TVN-ie ją "olali" kończąc transmisje z gali przyznawania nagród gdy tylko prowadzący doszedł do tej kategorii.
Wydaje mi się że osoby krytykujące festiwal w ogóle go nie oglądały tylko dla bejtu krytykują nie mając bladego pojęcia co stracili.
Awatar użytkownika
Piotr

Piotr Wto Cze 18, 2019 12:37 pm

Przypadkiem włączyłem jak śpiewała Rodowicz z jakimś młodym pajacem. Zrobiło mi się niedobrze i więcej nie wracałem. Nie wiem jak to jest w ogóle możliwe, że telewizja publiczna, za publiczne pieniądze, produkuje i emituje takie g.wno?!!!
Awatar użytkownika
Tobi

Tobi Wto Cze 18, 2019 3:09 pm

Póki Kurski rzadzi Holecka tam poszła na Opole wiadomo ich nie lubią oglądać a ludzie nie patrzyli tylko stali jak grób i cisza żenada żenada
Awatar użytkownika
xyz

xyz Wto Cze 18, 2019 4:24 pm

"Tobi" napisał(a): Póki Kurski rzadzi Holecka tam poszła na Opole wiadomo ich nie lubią oglądać a ludzie nie patrzyli tylko stali jak grób i cisza żenada żenada

No ciekawe.... Byłem tam i widziałem ludzi, którzy się dobrze bawili... do tego amfiteatr wreszcie wypełniony po brzegi...
Awatar użytkownika
Obiektywny

Obiektywny Wto Cze 18, 2019 4:29 pm

Mam wrażenie że trole się zadomowiły na tym portalu... mało merytoryczne wypowiedzi w większości. Szkoda,bo to dobre miejsce do rozmów ponad podziałami. Peace
Awatar użytkownika
Wojtek

Wojtek Wto Cze 18, 2019 4:31 pm

"Obiektywny " napisał(a): Mam wrażenie że trole się zadomowiły na tym portalu... mało merytoryczne wypowiedzi w większości. Szkoda,bo to dobre miejsce do rozmów ponad podziałami. Peace

Skąd Wiesz! Piszę sobie np. taki komentarz "Sprzeciwiam się promocji zboczeń wśród młodzieży", a redakcja bez zmrużenia oka wycina. To ile innych oni wycięli? Może redakcji chodzi właśnie o pozostawienie samych trolli?
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości