WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
prawnik

Film „Pucz” w TVP1 i TVP Info obejrzało 3,34 mln widzów

prawnik Pon Sty 16, 2017 1:24 pm

3,34mln? Bez rewelacji.
To odpowiada licznym opiniom, w tym moim, iż było to przekonywanie przekonanych.

Odliczając pewną liczbę osób oglądających "dla draki" lub w celu sprawdzenia, co znów wymyśliło TVP (nie sądzę, by była to liczna grupa, większa niż kilkaset tys.), to zasięg był raczej umiarkowany. Na poziomie niższym, niż weekendowe dzienniki informacyjne głównych stacji.
Awatar użytkownika
prawnik

Re: Film „Pucz” w TVP1 i TVP Info obejrzało 3,34 mln widzów

prawnik Pon Sty 16, 2017 1:40 pm

Skala porównawcza: "Pucz" - 3,15mln (bez TVP INFO)
"Blondynka" - w której zastępstwie dano "Pucz" - 3,16mln (bez powtórek).

Zastępowalność wprost.
Awatar użytkownika
Szymon

Szymon Pon Sty 16, 2017 1:45 pm

W kurwizji też nie znają znaczenia słowa pucz?
Awatar użytkownika
Iza

Iza Pon Sty 16, 2017 1:52 pm

Co będzie jak te 3,4 MILIONY Polaków wyjdzie przeciwko 3 TYSIĄCOM Puczystów z KODu i SB ?
Awatar użytkownika
Polak

Polak Pon Sty 16, 2017 2:17 pm

"Szymon" napisał(a): W kurwizji też nie znają znaczenia słowa pucz?
Ale przedstawione zdarzenia wyczerpują znamiona puczu, jeśli założyć, że PO-.N-KOD chciały rządzić. A co do tego nie ma wątpliwości chyba. Wojsko może, ale nie musi brać udziału w puczu, potrzebne jest siłowe, pozawyborcze przejęcie władzy, często przez dawne siły. Kuriozum to natomiast niektóre wypowiedzi, że pucz chciał zrobić pis - to nie możliwe z definicji - bo oni mają władzę - nawet jakby chcieli ją poszerzać ponad uprawnienia, to to nie jest pucz.
Awatar użytkownika
spec ds. różnych

spec ds. różnych Pon Sty 16, 2017 2:20 pm

Każdy, zależnie czy lubi PiS/Kukiz/środowiska patriotyczne/Gaz Polska/wSieci/ etc czy GW/Tvn/newsweek/okopress/.N/Kod/PO etc, wiadomo z góry jaką będzie miał ocenę tej produkcji, wiadomo to już było przed premierą. Dlatego to jest jałowe. A co do oglądalności to wg mnie b. duża, bo to bądź co bądź był program dokumentalny, a te nie przyciągają widowni w Polsce podobne do na wspólnej, m jak miłość czy skoków. Więc widownia duża, nie ważne kto po co oglądał.
Awatar użytkownika
tylko max tv mówi jak jest

tylko max tv mówi jak jest Pon Sty 16, 2017 2:24 pm

Ja się cieszę, że to pokazują. Jest szala propisowska w tej medialnej wadze. Wcześniej wszystko było na jedno kopyto, tvn, tvp i trochę polsat - jakie to po wspaniałe, jaki to pis zły, teraz polsat wypośrodkował się, tvn okopał, a tvp przeszło na drugą stronę barykady. Szkoda, że nie ma naprawdę rzetelnych, obiektywnych mediów, ale jak ma już być propaganda, to chociaż niech tej ciągnącej w lewo, ktoś daje odpór w prawo.
Awatar użytkownika
aga

aga Pon Sty 16, 2017 2:27 pm

Znakomity film, BRAWO TVP.
Awatar użytkownika
rom

rom Pon Sty 16, 2017 3:31 pm

nie tyle ,,obejrzało,, - precyzyjniej: miało włączone odbiorniki, czekając o stałej porze na odcinek serialu. Celowo nie wyemitowano zajawek z informacją na którą godzinę przesunięto serial, a ów pseudo dokument puszczono znienacka. Po to, by mierzył oglądalność tym, którzy czekali na ,,Blondynkę,,. Gdyby pojawiła się informacja o której godzinie będzie serial - zapewne sporo osób oglądałoby w tym czasie coś innego. A tak to nawet nie za bardzo wiedzieli co to jest emitowane i po co i zwyczajnie czekali na serial.
Awatar użytkownika
Dustman

Dustman Pon Sty 16, 2017 3:50 pm

Wytrzymałem ledwo pięć minut tego dzieła. Straszne pod każdym względem, zarówno zawartości (i emocji przekazywanych) jak i kwestii technicznych. Przede wszystkim na to się nie dało patrzeć obiektywnie (dla wielu to była nawet i propaganda - pod tym względem nie oceniam, widziałem tylko urywek). Zresztą, nawet jeśli zrobiłby to inny nadawca i tak wzbudzałoby to we mnie te same emocje, niestety. Te kilka minut wywołało u mnie niechęć nie tylko do tych osławionych "puczystów" ale w ogóle do elit, polityków z każdej strony sporu, naturalnie również z PiS. Bardzo przygnębiające obrazki, brutalne i wulgarne jak społeczna pyskówka, którą słyszymy na co dzień.
Awatar użytkownika
prawnik

prawnik Pon Sty 16, 2017 4:14 pm

"Polak" napisał(a):
"Szymon" napisał(a): W kurwizji też nie znają znaczenia słowa pucz?
Ale przedstawione zdarzenia wyczerpują znamiona puczu

Nie. Nie wyczerpują. Pucz to wojskowy zamach stanu. Gdyby grupa oficerów zebrała żołnierzy, łamiąc przysięgę, z użyciem przemocy i sprzętu wojskowego próbowała obalić władze, wówczas spełniona byłaby definicja puczu.

Inaczej spełniona jest tylko definicja braku znajomości języka polskiego.
Awatar użytkownika
Polak

Polak Pon Sty 16, 2017 5:43 pm

Moja siostra ten "Pucz" oglądała. Czekała na serial "Blondynka" i przeklinała, ze jakieś bzdury lecą.
Awatar użytkownika
X2

X2 Pon Sty 16, 2017 6:33 pm

"Polak" napisał(a): Moja siostra ten "Pucz" oglądała. Czekała na serial "Blondynka" i przeklinała, ze jakieś bzdury lecą.
I oglądnęła cały, choć były to bzdury? To gratuluję siostry. BTW. Suaby bait.
Awatar użytkownika
rozbawiony socjalistami z piSSu

rozbawiony socjalistami z piSSu Pon Sty 16, 2017 7:07 pm

Potwornie się bałem, że znów zakłócą na 3 tygodnie sygnał Kurwizji by ciemny lud nie mógł łyknąć dość prostackiej manipulacji. Poziom narracji mniej więcej w okolicy kÓrskiego lecz to nie dziwi bo jego kochanka i TW Andrzej są przyjaciółkami. Fantastyczne dzieło TV Andrzeja. !!!Jestem pewien, że zostanie zgłoszone jako kandydat do Oscara. Liczę, że będzie powtarzane codziennie w tvpis. Jako aneks do codziennych powtórek marionetki z broszką. Czekam teraz na wersję 3D bo wersję do d... już widziałem :(
Awatar użytkownika
G33

G33 Pon Sty 16, 2017 7:48 pm

Żaden Amerykański film tak mnie rozbawił jak ten Pucz śmiałem się aż do łez teraz czekam jak zrobią z tego serial i będą pokazywać codzenie
serial opowiadał o takich dwóch co ukradli księżyc tylko teraz wyszła druga seria o takim co zniewolił Polskę
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: admin oraz 10 gości