WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
tomasz porada

Film „Tylko nie mów nikomu” hitem w internecie. Ponad 6 mln wyświetleń, zapowiedź współpracy z Netfliksem

tomasz porada Pon Maj 13, 2019 7:18 am

Bardzo nachalna kampania reklamowa. Niemal każdy portal o tym trabi i zadziałał owczy pęd jak przy "Kler"
Awatar użytkownika
agata

Re: Film „Tylko nie mów nikomu” hitem w internecie. Ponad 6 mln wyświetleń, zapowiedź współpracy z Netfliksem

agata Pon Maj 13, 2019 7:31 am

Tomasz Porada ciekawe dlaczego. Jak myślisz? Może dlatego, ze to skandal, co dzieje się w kościele i pora przejrzeć na oczy. Powinni jeszcze uzupełnić film o inne fakty: zmuszanie kobiet do aborcji i opłacanie dzieci księży w zamian za milczenie kobiet, które te dzieci z nimi mają. Pora pokazać podwójną moralność.
Awatar użytkownika
zimoch

Re: Film „Tylko nie mów nikomu” hitem w internecie. Ponad 6 mln wyświetleń, zapowiedź współpracy z Netfliksem

zimoch Pon Maj 13, 2019 7:32 am

Tomasz Porada Powstał dzięki kilkuset tysiącom zebranym na internetowych zbiórkach, to nie jest wystarczający powód?
Awatar użytkownika
k

k Pon Maj 13, 2019 7:40 am

Tomasz Parada to atencjusz. Nie karmcie trolla.
Awatar użytkownika
Virtu

Virtu Pon Maj 13, 2019 7:45 am

Sprawcy i notable ich ukrywający muszą trafić do więzień.
Awatar użytkownika
gosc1

gosc1 Pon Maj 13, 2019 7:48 am

Problem pedofilii w kościele istnieje i jak najbardziej trzeba go rozwiazac, ale obserwowana właśnie nagonka na kosciół katolicki w Polsce jest jawnie dziełem politycznym bo nie na darmo wypowiedz Jazdzewskiego i film Sekielskich pojawia sie przed wyborami do PE. Jednak na tym nic nie ugrają, bardziej tradycyjni wyborcy przestana głosowac na PO czy PSL
Awatar użytkownika
Gosc

Gosc Pon Maj 13, 2019 8:53 am

Od kiedy pokazanie prawdy jest nagonką? Tylko prawda wyzwala, nie żadne msze, sakramenty , intencje. Jeżeli ktoś boi się prawdy, to nie jest gotowy i trwa w upadku.
Awatar użytkownika
Sebastian

Re: Film „Tylko nie mów nikomu” hitem w internecie. Ponad 7 mln wyświetleń, zapowiedź współpracy z Netfliksem

Sebastian Pon Maj 13, 2019 9:40 am

Ta cała sytuacja odbija się na kościół. Może dlatego ludzie przestają chodzić do kościoła z tego powodu. Jeszcze nie oglądałem tego dokumentu ale zobaczę.
Awatar użytkownika
Honey

Re: Film „Tylko nie mów nikomu” hitem w internecie. Ponad 7 mln wyświetleń, zapowiedź współpracy z Netfliksem

Honey Pon Maj 13, 2019 10:13 am

Księża-pedofile "występujący" w filmie Tomka byli zarejestrowani jako TW, w filmie nie ma o tym słowa ale Tomek potwierdził to w wywiadzie dla Onetu. TW ks. Cybula był spowiednikiem TW Wałęsy, czy ktoś mógł to lepiej ułożyć...?
Awatar użytkownika
kamil

kamil Pon Maj 13, 2019 10:46 am

"tomasz porada" napisał(a): Bardzo nachalna kampania reklamowa. Niemal każdy portal o tym trabi i zadziałał owczy pęd jak przy "Kler"
Może dlatego, że odbiorców to zwyczajnie interesuje?
Awatar użytkownika
Ola

Ola Pon Maj 13, 2019 11:09 am

To dla mnie nic nowego,kościół zawsze tuszował swoje grzeszki i te które są w tym filmie wcale nie są najgorszymi - niestety.Bardzo boli to że nadal tuszują,kręcą i nie chcą powiedzieć prawdy.Można się domyślać że prawda powali kościół na kolana i skończy się życie w bogactwie za ludzkie pieniążki, bo naiwnych jest coraz mniej i ludzie niechętnie dają na utrzymanie nierobów.Kościół to instytucja dla mnie raczej mafia która z wiarą i z Bogiem ma niewiele wspólnego.
Awatar użytkownika
Maxi

Maxi Pon Maj 13, 2019 11:18 am

Polska w kwestii światopoglądowej to nie Czechy. Pod tym względem jesteśmy trzecim światem. Na Klerze nie byłem, dokumentu Sekielskiego też nie zamierzam oglądać. Nie mój cyrk, nie moje małpy.
Awatar użytkownika
swfisamb

swfisamb Pon Maj 13, 2019 1:02 pm

bezradność w tym kraju w wielu dziedzinach życia
Awatar użytkownika
ror

ror Pon Maj 13, 2019 1:06 pm

Niedobrze mi się robi, kiedy słyszę od hierarchów, że "z całego serca przepraszamy", "ubolewamy", "zrobimy wszystko, żeby...". Zacznijcie płacić odszkodowania, a nie wyrażajcie to wieczne ubolewanie.
Awatar użytkownika
.

. Pon Maj 13, 2019 1:22 pm

kiedy emisja w TV Trwam?
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości