WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
j

Re: Finał WOŚP pierwszy raz poza TVP, będzie pokazywany w kanałach Grupy TVN

j Pon Paź 17, 2016 2:41 pm

Jeszcze miał czelność pretensje mieć, że TVP go niewystarczająco promowała. Człowieku całe życie na tym płyniesz bo inaczej z tym twoim wykształceniem byś witraże składał.
Awatar użytkownika
tyle

tyle Pon Paź 17, 2016 2:43 pm

MAM NADZIEJE EWO, MONO I JAKIS TAM NA F, ZE KIEDYS WY ALBO KTOS Z WASZEJ RODZINY BEDZIECIE POTRZEBOWALI POMOCY…I JEJ NIE DOSTANIECIE..WIEM ZE TAK BEDZIE. TO STRASZNE CO TACY JAK WY ZROBILISCIE Z MOIM MYSLENIEM. GARDZE WAMI..
Awatar użytkownika
ann

ann Pon Paź 17, 2016 2:48 pm

Brawo Jureczku .nie pasowałeś do obciachowej TVP !!!!!!
Awatar użytkownika
Tada

Tada Pon Paź 17, 2016 2:50 pm

Osoby ktore nie rozumialy i nie rozumieja do dzis mozna nazwac tylko miernotami...
Awatar użytkownika
j

j Pon Paź 17, 2016 2:52 pm

"tyle" napisał(a): MAM NADZIEJE EWO, MONO I JAKIS TAM NA F, ZE KIEDYS WY ALBO KTOS Z WASZEJ RODZINY BEDZIECIE POTRZEBOWALI POMOCY…I JEJ NIE DOSTANIECIE..WIEM ZE TAK BEDZIE. TO STRASZNE CO TACY JAK WY ZROBILISCIE Z MOIM MYSLENIEM. GARDZE WAMI..

A może mi powiedz dlaczego ma mi nikt nie udzielić pomocy i mam na Owsiaka liczyć skoro muszę mieć ubezpieczenie zdrowotne opłacone żeby ktokolwiek chociaż palcem raczył ruszyć? Co to Owsiak służbę zdrowia w Polsce sponsoruje? Śmieszne.
Awatar użytkownika
deKODer

deKODer Pon Paź 17, 2016 2:57 pm

Jerzy Owsiak naprawdę bardzo pasuje do lewackiego TVN-u. :) :D
Awatar użytkownika
Magda-uwielbiam WOŚP!

Magda-uwielbiam WOŚP! Pon Paź 17, 2016 3:02 pm

A może mi powiedz dlaczego ma mi nikt nie udzielić pomocy i mam na Owsiaka liczyć skoro muszę mieć ubezpieczenie zdrowotne opłacone żeby ktokolwiek chociaż palcem raczył ruszyć? Co to Owsiak służbę zdrowia w Polsce sponsoruje? Śmieszne.

No między Bogiem a prawdą....Owsiak ruszył społeczeństwo i to ono, z własnej kieszeni sponsoruje, a że obecna władza nie walczy, żeby byc gospodarzem WOŚP, to ogrmny wstyd!!!
Awatar użytkownika
Maro

Maro Pon Paź 17, 2016 3:05 pm

Nie jest to zaskoczenie - finał głównie robiła TVP2, dyrektorem jest tam teraz p. Wolski, który już zasłynął z "owsików". Jego stosunek do akcji jak i jej prowadzącego jest znany. Pewnie w tym roku nie pokażą tego wcale, lub ew. w Wiadomościach że za akcją stoi niemiecki koncern i żeby nic im nie dawać, obecną TVP na nic więcej nie stać :)
Awatar użytkownika
muzg

muzg Pon Paź 17, 2016 3:07 pm

To doprawdy pełna kompromitacja nowej władzy #lepszejzmiany ...od siedmiu boleści polaków - Bo Jarosław nie miał dziecka co mu w szpitalu robiono przesiewowe badania sprzętem zakupionym przez fundację Owsiaka, bo jego dziecko nie leżało w inkubatorze, bo nie jechało karetką kubioną przez fundację , którą wspierają wszyscy rozumni tego kraju ...to teraz cała ta "grupa trzymająca władze" pokornie potępia wszystko to co nie po Jarosława myśli. Oby nie znalazł się taki lekarz, pielęgniarka , salowa co zechcą używać jakiegokolwiek sprzętu kupionego przez fundację WOŚP dla ratowania Jarosława życia czy zdrowia. NomenOmen ostatnie zakupy WOŚP były robione dla geriatryki.
Awatar użytkownika
Gosc

Gosc Pon Paź 17, 2016 3:09 pm

A co nie sponsoruje? Zapraszam demagogu do pierwszego lepszego szpitala aby obejrzeć ile jest sprzętu ze serduszkami który ratuje dzieci.
Awatar użytkownika
Janek

Janek Pon Paź 17, 2016 3:12 pm

Tvn skonsolidowal już komplet kodziarzy, krętaczy, komuchow, złodziei, morderczynie nienarodzonych dzieci, czyli cały gorszy sort. Nareszcie oddzielono ziarno od plew. Brawo PiS. P.s. Będzie trzeba wymyślić jakieś etaty dla zwolnionych obrońców demokracji z gazety wyborczej, przecież trzeba pomóc wrogom pisu.
Awatar użytkownika
j

j Pon Paź 17, 2016 3:12 pm

"Magda-uwielbiam WOŚP!" napisał(a): A może mi powiedz dlaczego ma mi nikt nie udzielić pomocy i mam na Owsiaka liczyć skoro muszę mieć ubezpieczenie zdrowotne opłacone żeby ktokolwiek chociaż palcem raczył ruszyć? Co to Owsiak służbę zdrowia w Polsce sponsoruje? Śmieszne.

No między Bogiem a prawdą....Owsiak ruszył społeczeństwo i to ono, z własnej kieszeni sponsoruje, a że obecna władza nie walczy, żeby byc gospodarzem WOŚP, to ogrmny wstyd!!!

Niczego nie sponsoruje. Idź do szpitala na kilka dni bez ubezpieczenia i zobaczysz jaki rachunek ci wystawią. Możesz też sprawdzić czy dostaniesz zniżkę jak powiesz, że uwielbiasz Owsiaka i co roku do puszki wrzucasz. Powodzenia.
Awatar użytkownika
j

j Pon Paź 17, 2016 3:15 pm

"Gosc" napisał(a): A co nie sponsoruje? Zapraszam demagogu do pierwszego lepszego szpitala aby obejrzeć ile jest sprzętu ze serduszkami który ratuje dzieci.

Aha. I uważasz, że jakby nie było Owsiaka to szpitale stałyby puste? To nie jest obowiązkiem obywateli co roku na sprzęt dla szpitali się zrzucać.
Awatar użytkownika
mono

mono Pon Paź 17, 2016 3:21 pm

Od 25 lat dojenie kasy przeplatane promocją lewactwa,jednocześnie jest się świętą krową, bo zbiera się na chore dzieci (tu łezka w oku). Sprytnie!
Awatar użytkownika
macintosh

macintosh Pon Paź 17, 2016 3:28 pm

towarzysze trolle dotarli i tutaj :)
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości