WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Obserwator

Firma MWE Networks uruchomiła nowy multipleks DVB-T. „Emisja programu w jakości 4K”

Obserwator Pią Lip 05, 2019 7:30 am

Gratulacje uważam że właśnie wy powinniście mieć sieć lokalnych muxow NTC w całej Polsce w dużych i średnich aglomeracjach. Marzy mi się taka sieć jak kiedys miała Polonia 1. W każdym mieście stacja z lokalnymi serwisami info blisko ludzi i ich spraw. Kanał uniwersalny dzielony na pasma lokalne konkurencja dla TVP3. Ale wiem to kosztuje wiem że Michał ma.wszystko policzone zna się na tym. Gratulacje i powodzenia.
Awatar użytkownika
Widz

Re: Firma MWE Networks uruchomiła nowy multipleks DVB-T. „Emisja programu w jakości 4K”

Widz Pią Lip 05, 2019 12:30 pm

Potworzę to, co pisałem kiedyś w komentarzach: skąd on ma na to pieniądze? Z reklam na rozliczanych na marnych kanałach, których nikt nie ogląda?
Awatar użytkownika
Ferak

Re: Firma MWE Networks uruchomiła nowy multipleks DVB-T. „Emisja programu w jakości 4K”

Ferak Pią Lip 05, 2019 4:44 pm

Kiedyś będą z tego niezłe jaja.
Awatar użytkownika
Analityk

Analityk Pią Lip 05, 2019 4:59 pm

Albo głupie to albo odważne, albo obie opcje na raz. Na Muxach trzeba bić się z DUŻYMI. Kontentem od Warnera, PIXARA, DREAMWORKSA. Filmami po 100 000 euro za prawa itd. Powodzenia TVR ;)
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 51 gości