WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Racjonalny

Fokus TV liderem oglądalności. TVP Historia wyprzedziła Discovery Channel

Racjonalny Pon Cze 19, 2017 1:11 am

Więcej wojen magazynowych, komorników i innego reżyserowanego chłamu, drogie Discovery! Idźcie dalej tą drogą, a za rok lub dwa dorównacie wynikom oglądalności swoim partnerom z Metro TV.
Awatar użytkownika
beka

Re: Fokus TV liderem oglądalności. TVP Historia wyprzedziła Discovery Channel

beka Pon Cze 19, 2017 8:11 am

W Metro TV dziś znowu mają przerąbane
Awatar użytkownika
Kurdupel

Kurdupel Pon Cze 19, 2017 8:13 am

Nie dziwię się, że Fokus TV prowadzi. W sumie jak przełączam kanały dokumentalne na nc+, to najczęściej zatrzymuje się właśnie na tym kanale. Zastanawiam się, czy czasami nie wrócić na DVB-T...
Awatar użytkownika
usunąć z rynku tych najgorszych

usunąć z rynku tych najgorszych Pon Cze 19, 2017 9:43 am

U mnie osobiście wszystkie stacje od Discovery pozostają wykasowane - nie oglądam tego i nawet nie zamierzam. To samo dotyczy wszystkich tutaj stacji od Grupy Polsat którego jeszcze bardziej nie uznaje i nie zamierzam oglądać - durnoty największe z możliwych, podobnie jak durne stacje Discovery - nie oglądajcie tego ludzie, wykasujcie głupoty... Fokus TV mam i rzadko ale oglądam - brak czasu na wszystko...
Awatar użytkownika
adwokat

adwokat Pon Cze 19, 2017 11:11 am

Niestety nadawca Discovery nie rozumie specyfiki polskiego rynku i wymagań polskiego społeczeństwa. Próbuje serwować widzom w Polsce ten sam chłam, który serwuje w Ameryce, czyli wojny magazynowe, zbieranie rupieci w śmietnikach i tym podobne programy. Tyle tylko, że Polacy tego nie kupują. Skomercjalizowane amerykańskie społeczeństwo może takie badziewia ogląda, ale IQ przeciętnego Polaka jest wyższe od IQ przeciętnego Amerykanina. Dlatego w Polsce takie badziewne programy nie chwycą. Niech Discovery poważniej traktuje polskiego widza i nie obraża jego inteligencji tak kiepskimi programami, wtedy może uzyska zadowalającą oglądalność.

TVPiS Historia wyprzedziło Discovery Channel - naprawdę to jest żenujące. I nie świadczy to dobrze o poziomie TVPiS Historia. To fatalnie świadczy o poziomie Discovery Channel.
Awatar użytkownika
Adrian

Adrian Pon Cze 19, 2017 11:38 pm

Focus TV najchętniej oglądanym kanałem dokumentalnym, a na satelicie nadal w marnej jakości SD, totalny wstyd...
Awatar użytkownika
niby

niby Wto Cze 20, 2017 7:21 am

To kwestia zasięgowa, a nie programowa
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 2 gości