[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Fotograf Kacper Kowalski o zdjęciu plaży we Władysławowie: nie mam wpływ na to, co się dzieje z moimi zdjęciami

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Norbert

Fotograf Kacper Kowalski o zdjęciu plaży we Władysławowie: nie mam wpływ na to, co się dzieje z moimi zdjęciami

Norbert Czw Sie 06, 2020 12:08 am

Szkoda, ze zrobił zdjęcie małego fragmentu plaży. Władek jest szeroki. Dla rzetelności powinien zrobić zdjęcie plaży kilka metrów dalej, która była w zasadzie pusta. No ale czego nie robi się dla nagród.
Awatar użytkownika
Słońce

Re: Fotograf Kacper Kowalski o zdjęciu plaży we Władysławowie: nie mam wpływ na to, co się dzieje z moimi zdjęciami

Słońce Czw Sie 06, 2020 1:07 am

Wasz wybór: kolejny rak czy rok?
Awatar użytkownika
Adam

Re: Fotograf Kacper Kowalski o zdjęciu plaży we Władysławowie: nie mam wpływ na to, co się dzieje z moimi zdjęciami

Adam Czw Sie 06, 2020 6:26 am

To po prostu bardzo dobre zdjęcie, tylko tyle
Awatar użytkownika
wujek

wujek Czw Sie 06, 2020 8:45 am

"Norbert" napisał(a): Szkoda, ze zrobił zdjęcie małego fragmentu plaży. Władek jest szeroki. Dla rzetelności powinien zrobić zdjęcie plaży kilka metrów dalej, która była w zasadzie pusta. No ale czego nie robi się dla nagród.

Jesteś foliarzem, czy serio nie rozumiesz tego zdjęcia? Jeśli obok była wolna plaża, to tym bardziej scena ta jest groteskowa. Od pół roku mowa: nie przytulać się do obcych. To zdjęcie pokazuje, że ludzie to lenie i meduzy.
Awatar użytkownika
Anonim

Anonim Czw Sie 06, 2020 8:54 am

Zdjęcie Kacpra czy z lotu ptaka, pokazuje to samo. Zatłoczoną plażę i dupę przy dupie.
Awatar użytkownika
Ja

Ja Czw Sie 06, 2020 9:00 am

Gó...o burza o jedno zdjęcie. Kto chce to zobaczy tłok, kto chce to zobaczy dystans, szczególnie na pierwszym planie.
Awatar użytkownika
Doktor Haus

Doktor Haus Czw Sie 06, 2020 11:08 am

"wujek" napisał(a):
"Norbert" napisał(a): Szkoda, ze zrobił zdjęcie małego fragmentu plaży. Władek jest szeroki. Dla rzetelności powinien zrobić zdjęcie plaży kilka metrów dalej, która była w zasadzie pusta. No ale czego nie robi się dla nagród.

Jesteś foliarzem, czy serio nie rozumiesz tego zdjęcia? Jeśli obok była wolna plaża, to tym bardziej scena ta jest groteskowa. Od pół roku mowa: nie przytulać się do obcych. To zdjęcie pokazuje, że ludzie to lenie i meduzy.

Sam jesteś foliarzem i meduzą jak wierzysz w Chorobę Bezobjawową.
Awatar użytkownika
Gonzalez

Gonzalez Czw Sie 06, 2020 11:28 am

"Doktor Haus" napisał(a):
"wujek" napisał(a):

Głupotę też na pierwszy rzut oka nie widać, a jednak jak widać istnieje

Sam jesteś foliarzem i meduzą jak wierzysz w Chorobę Bezobjawową.
Awatar użytkownika
abw

abw Czw Sie 06, 2020 12:16 pm

Powinien zrobić zdjęcie lasu kilka kilometrów dalej. Też jest pusty.
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości