WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
pavv

FOX Life w Walentynki rusza z show “Coś tu się kroi”

pavv Pią Sty 17, 2014 10:45 am

Hy? Jest taki kanał? Mam nkę i nie pamiętam go. No tak, znalazł się zapewne jak większość kanałów wśród śmieci, które mają oglądalność na poziome 3-5 osób na dobę, a nadawca uparcie go nadaje.
Awatar użytkownika
ja

Re: FOX Life w Walentynki rusza z show “Coś tu się kroi”

ja Pią Sty 17, 2014 10:59 am

Lepiej podarowaliby sobie te polskie programy, jeśli nie mają kasy na zrobienie czegoś z rozmachem.
Awatar użytkownika
widz 1

widz 1 Pią Sty 17, 2014 1:59 pm

Cieszy mnie iż Fox Life rozpoczyna emisję Chirurgów- 10 sezonu. Wolę jednak,aby stacja emitowała seriale ,niż zajmowała się produkcją programów! Jest tyle kultowych produkcji do wyemitowania,nie liczę już nowych seriali. W tym kierunku powinna pójść stacja.
Awatar użytkownika
AdAM

AdAM Pią Sty 17, 2014 3:51 pm

Na Fox Life pokazywano już przez 7 sezonów bardzo dobry program o singlach; " Żona dla milionera". Pokazywał tydzień po tygodniu pracę tradycyjnego biura matrymonialnego w Los Angeles. W USA rozgarnięci ludzie wolą korzystać z takich biur niż z internetu, gdzie nigdy nie wiadomo jaki zboczeniec jest po drugiej stronie monitora. U nas co prawda też jest coraz większy ruch w tradycyjnych biurach matrymonialnych, ale daleko nam jeszcze z ofertą do Ameryki. Choć ostatnio powstało nawet w Warszawie tradycyjne biuro dla gejów, więc może kiedyś doczekamy, ze będzie pełniejsza oferta takich biur również w Polsce.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości