[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Francuskie wydawnictwo drukowało pisma tylko dla reklamodawców, wśród oszukanych Pfizer, Airbus i Siemens

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
xyz

Francuskie wydawnictwo drukowało pisma tylko dla reklamodawców, wśród oszukanych Pfizer, Airbus i Siemens

xyz Pon Sty 22, 2018 10:31 am

Polskie wydawnictwa niestety też tak postępują. Z całą odpowiedzialnością można stwierdzić, że jak ktoś nie jest w ZKDP to oszukuje.
Awatar użytkownika
Piotr

Re: Francuskie wydawnictwo drukowało pisma tylko dla reklamodawców, wśród oszukanych Pfizer, Airbus i Siemens

Piotr Pon Sty 22, 2018 10:48 am

"xyz" napisał(a): Polskie wydawnictwa niestety też tak postępują. Z całą odpowiedzialnością można stwierdzić, że jak ktoś nie jest w ZKDP to oszukuje.

Wiem, że jako przedstawiciel jednej ze stron jestem mniej wiarygodny, ale chętnie bym był w ZKDP, gdyby to nie oznaczało płacenia chorego haraczu.
Awatar użytkownika
aaa

Re: Francuskie wydawnictwo drukowało pisma tylko dla reklamodawców, wśród oszukanych Pfizer, Airbus i Siemens

aaa Wto Sty 23, 2018 1:14 pm

"Piotr" napisał(a):
"xyz" napisał(a): Polskie wydawnictwa niestety też tak postępują. Z całą odpowiedzialnością można stwierdzić, że jak ktoś nie jest w ZKDP to oszukuje.

Wiem, że jako przedstawiciel jednej ze stron jestem mniej wiarygodny, ale chętnie bym był w ZKDP, gdyby to nie oznaczało płacenia chorego haraczu.

300 zł miesięcznie to nie jest wysoka kwota, a z tego co mi wiadomo można wnioskować o obniżenie składki.
Awatar użytkownika
audytor

audytor Wto Sty 23, 2018 4:53 pm

słabe, u nas są lepsze cwaniaki np. "sprzedają" np. 100% nakładu aptekom (nie wnikam na jakich zasadach) i potem "już kupiona" gazetka leży sobie w aptece jako zwykła darmówka razem z resztą ulotkowej makulatury.

no ale w zkdp wszystko się zgadza, są faktury za druk, za sprzedaż, i w efekcie bardzo ładne rozpowszechnianie płatne.
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości