[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Frederic Perron: Klienci wracają do T-Mobile Polska. Nową ofertą i komunikacją chcemy zawalczyć abonentów

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telekomunikacji

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
excalibur

Frederic Perron: Klienci wracają do T-Mobile Polska. Nową ofertą i komunikacją chcemy zawalczyć abonentów

excalibur Pią Lip 14, 2017 9:10 am

A ja po 17 latach nieprzerwanego korzystania z usług T-Debila mówię bye bye. Dla nich liczy się tylko nowy użytkownik
Awatar użytkownika
Andrzej

Re: Frederic Perron: Klienci wracają do T-Mobile Polska. Nową ofertą i komunikacją chcemy zawalczyć abonentów

Andrzej Sob Lip 15, 2017 6:31 pm

Ja i owszem właśnie przenoszę się do T-Mobile ale tylko na 4 miesiące (sami zgadnijcie jaka promocja) - bo szczerze nienawidzę różowej potwory, a w Erze byłem naście lat. Po 4 miesiącach chyba patryjotycznie przejdę sobie do Plusha.
Awatar użytkownika
Dj Rafiki

Re: Frederic Perron: Klienci wracają do T-Mobile Polska. Nową ofertą i komunikacją chcemy zawalczyć abonentów

Dj Rafiki Sob Lip 15, 2017 10:58 pm

Tylko Plush, najlepsza oferta na rynku - cena, ilość GB, jakość LTE
Awatar użytkownika
Franeq

Franeq Nie Lip 16, 2017 2:56 pm

@Dj Rafiki nie wiem co jest takiego w wirtualach, ale oni mają tylko chwilowo korzystne promo, a ogólnie są nastawieni na przekręcenie ludzi, ja zawsze wybieram tych z czołówy, T-Mobile daje jakość i wszytko jest jak należy, ale oczywiście trzeba się samemu przekonać, żeby coś o tym gadac, każdy ma inne odczucia
Awatar użytkownika
Piotrek

Piotrek Czw Lip 27, 2017 2:41 pm

Plush to nie wirtual, to po prostu marka od Polkomtela. Tu się zgodzę z Dj Rafiki - Plush daje radę.
Wróć do Telekomunikacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość