[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: KATASTROFALNY: brak wpisu w pg_hba.conf dla hosta "164.132.167.187", użytkownika "wm", bazy "wm_glowny", SSL włączone KATASTROFALNY: brak wpisu w pg_hba.conf dla hosta "164.132.167.187", użytkownika "wm", bazy "wm_glowny", SSL wyłączone
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Gabi Andrychowicz odchodzi z Chillizet. Łada Drozda poprowadzi „Emocjonalny ład”

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Wera

Gabi Andrychowicz odchodzi z Chillizet. Łada Drozda poprowadzi „Emocjonalny ład”

Wera Wto Lip 25, 2017 7:09 am

Gabi ostatnio tak mamrotała pod nosem, że ciężko ją było zrozumieć. Poza tym czytać internet każdy potrafi, gorzej powiedzieć coś od siebie...
Awatar użytkownika
Wera2

Re: Gabi Andrychowicz odchodzi z Chillizet. Łada Drozda poprowadzi „Emocjonalny ład”

Wera2 Wto Lip 25, 2017 7:21 am

Tak oczywiście, trzeba przecież zatrudnić jeszcze z 2 koleżanki taty :)
Awatar użytkownika
Piotr

Re: Gabi Andrychowicz odchodzi z Chillizet. Łada Drozda poprowadzi „Emocjonalny ład”

Piotr Wto Lip 25, 2017 8:17 am

Trójka upolityczniona do zarzygania i znów poprzestawiana (z Metzem wyskakującym co chwila jak królik z kapelusza), Radio PiN zarżnięte kilka lat temu, teraz dożynki w ChilliZet... czego słuchać?
Awatar użytkownika
redzgred

redzgred Wto Lip 25, 2017 8:48 am

Gabi, proszę, nie wycinaj sobie oddechów w felietonach. To nie jest fajne i wbrew naturze. Dusiłem się słuchając cię...
Awatar użytkownika
słuchacz

słuchacz Wto Lip 25, 2017 9:00 am

gabi się nie dało słuchać od dłuższego czasu już , dziwi zmiana dopiero teraz
Awatar użytkownika
do "słuchaczy"

do "słuchaczy" Wto Lip 25, 2017 10:49 am

Na pewno będziecie bardziej zadowoleni z dziecinady, którą zaserwują zamiast chilloutowego głosu Gabi. A od września okaże się, że Chillizet zaczyna grac pop i przestaje grać jazz, to wtedy wszyscy "będą zadowoleni".
Awatar użytkownika
Stachanowiec ramówki

Stachanowiec ramówki Wto Lip 25, 2017 4:49 pm

"Piotr" napisał(a): Trójka upolityczniona do zarzygania i znów poprzestawiana (z Metzem wyskakującym co chwila jak królik z kapelusza), Radio PiN zarżnięte kilka lat temu, teraz dożynki w ChilliZet... czego słuchać?

"Mietz czy być" - to jest pytanie...
Awatar użytkownika
Kawka

Kawka Wto Lip 25, 2017 7:39 pm

"jest trenerką i coachem z doświadczeniem w pracy szkoleniowej" to już brzmi groźnie , do tego imię na cześć rosyjskiego / radzieckiego samochodu upewnia mnie że nie będę tego słuchał . Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Bełkoting

Bełkoting Wto Lip 25, 2017 8:57 pm

"Kawka" napisał(a): "jest trenerką i coachem z doświadczeniem w pracy szkoleniowej" to już brzmi groźnie , do tego imię na cześć rosyjskiego / radzieckiego samochodu upewnia mnie że nie będę tego słuchał . Pozdrawiam

Kołczing powinien być ustawowo zakazany... To jest jeszcze bardziej żenujący proceder niż kaznodziejstwo telewizyjne...
Awatar użytkownika
sp

sp Czw Lip 27, 2017 7:25 pm

A kiedy się pojawi psychiczny ład w głowie redaktor naczelnej Chili Zet?
Awatar użytkownika
Iwona

Iwona Śro Sie 23, 2017 5:58 pm

SZkoda, szkoda i jeszcze raz szkoda. Pani Gabi Andrychowicz to moja ulubiona dziennikarka z niepowtarzalnym,kojącym głosem. Takie "perełki" powinno się pielęgnować. Nie wiem co spowodowało takie decyzje, ale na pewno jest to olbrzymia strata dla tego radia. Jeśli ktoś wie czy i w jakim radiu będzie pracować proszę o informację. Przykro mi się teraz słucha .tego radia, bo wszystkie zastępstwa są gorsze. Został Pan Rafał Turowski,którego cenię za jakość i głos i ja póki co też zostanę.
Awatar użytkownika
Iwona

Iwona Śro Sie 23, 2017 6:00 pm

"Wera" napisał(a): Gabi ostatnio tak mamrotała pod nosem, że ciężko ją było zrozumieć. Poza tym czytać internet każdy potrafi, gorzej powiedzieć coś od siebie...
Nie zgadzam się, ona jest super!
Awatar użytkownika
słuchaczka od początku

słuchaczka od początku Wto Wrz 05, 2017 5:48 pm

To już teraz wiem dlaczego jakoś ostatnio nie chce mi się włączać chilli. Wawrzkowicz i Andrychowicz to duże straty. Miały dziewczyny to coś...
Awatar użytkownika
xxx

xxx Pon Lis 06, 2017 11:13 am

Chilli Zet bez Wawrzkowicz to już nie to samo... mega strata!!!
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości