WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
xxx

Gadające głowy zamiast jąder w kampanii zachęcającej mężczyzn do badań profilaktycznych

xxx Nie Mar 25, 2018 2:52 pm

Po pierwsze, średnio to zabawne. Może kreatywne, może inne, no ale zabawne to nie jest, bo niby czemu? Po drugie, mam oglądać te filmiki i wpatrywać się w męskie krocze przez pare minut? Trzeba się badać i słuszna kampania, ale takie to trzeba robić z głową (a nie z dwiema między nogami).
Awatar użytkownika
conf

Re: Gadające głowy zamiast jąder w kampanii zachęcającej mężczyzn do badań profilaktycznych

conf Nie Mar 25, 2018 3:51 pm

"o canada"........ - czekam na gadającą piczę zachęcającą do aborcji ; ) PS temat raka cholernie ważny ale gadające jadra WTF : )
Awatar użytkownika
Twoję imię/dick

Re: Gadające głowy zamiast jąder w kampanii zachęcającej mężczyzn do badań profilaktycznych

Twoję imię/dick Nie Mar 25, 2018 9:42 pm

"xxx" napisał(a): Po pierwsze, średnio to zabawne. Może kreatywne, może inne, no ale zabawne to nie jest, bo niby czemu? Po drugie, mam oglądać te filmiki i wpatrywać się w męskie krocze przez pare minut? Trzeba się badać i słuszna kampania, ale takie to trzeba robić z głową (a nie z dwiema między nogami).

Chodzi najwyraźniej o silną kampanię, która z jednej strony poda temat lekko i odpomniczy męskie jądra i zdejmie je z piedestału (no bo jak to ja facet mam sobie macać jajka, przecież nie będę tego robił), a z drugiej strony mocno wbije się w męski mózg, tak żeby ten o tym pamiętał.

Bo za wczasu wykryty rak jądra jest całkowicie wyleczalny.

Swoją drogą świetny koncept.
Awatar użytkownika
3...2...1...

3...2...1... Pon Mar 26, 2018 12:28 am

Czekamy, aż któraś Polska agencja to skopiuje i powie, że idee może są podobne, ale wykonanie zupełnie różne. Kto tam się tak tłumaczył ostatnio? ;)
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość