[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Gale KSW częściowo w telewizji, a częściowo za opłatą?

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Artek

Gale KSW częściowo w telewizji, a częściowo za opłatą?

Artek Wto Paź 29, 2013 4:53 pm

Jest to jakiś kompromis, myślę, że to znacznie zwiększy popularność PPV. Tak że i CP sobie zarobi, i ludzie będą mieli dużo dobrej zabawy za niedużą cenę. 20 zł przy ciekawym układzie walk wieczoru to już dobra cena, choć mi się parę razy zdarzyło robić zrzutkę z kumplami wtedy, kiedy kosztowało to 40 zł. Cóż, zawsze to parę piwek więcej, więc ok.
Awatar użytkownika
Damian

Re: Gale KSW częściowo w telewizji, a częściowo za opłatą?

Damian Śro Paź 30, 2013 12:00 am

Dla mnie cały ten system PPV jest niepoprawny etycznie,po to ludzie płacą abonament żeby móc oglądać imprezy sportowe a nie jeszcze wyciągać od nich pieniądze. Zresztą przeciętnego polaka nie stać opłacić abonament i płacić dodatkowo.Dla mnie to wyzysk a KSW będzie tylko dla bogatych.I apeluje do tych ludzi którzy organizują takie imprezy by nie były już nigdy więcej w systemie PPV!!!
Awatar użytkownika
Maks

Maks Śro Paź 30, 2013 2:19 pm

Damian, ale to jest tak, że jakby byli sponsorzy, toby nie było ppv. Tak mi się przynajmniej wydaje. Ale druga sprawa. 20 czy 40 zł to ok. dużo, jeśli chodzi tylko o jedną imprezkę. Ja bym tyle nie dał, no chyba żeby tyle kosztowała wejściówka na galę (ale są raczej droższe). Natomiast jak się skrzykniesz w kilku chłopa, złożycie się po 5 zł, to specjalnie tego kosztu nie odczujecie, a przy takiej gali fajnie można spędzić czas w dobrym towarzystwie.
Awatar użytkownika
Mauzer

Mauzer Śro Paź 30, 2013 6:48 pm

20 pln to cena, która skusi zapewne wielu, a co do walk otwartych to polsat słusznie robi bo pozwala na zapoznanie się z takimi sportami walki dla wszystkich abo. Prawdziwy kibic i tak wykupi.
Awatar użytkownika
Rando

Rando Śro Paź 30, 2013 8:44 pm

Pomysł wydaje się być bardzo dobry. Wielu ludzi będzie mogło obejrzeć gale(bez walki wieczoru za darmo) a zainteresowani będą mogli obejrzeć całość za połowę ceny. Nigdy mi cena 40zł jakoś nie przeszkadzała bo tak jak ktoś tu pisał zazwyczaj była ściepa ale trzeba się tylko cieszyć, że będzie taniej :)
Awatar użytkownika
Kliczko

Kliczko Śro Paź 30, 2013 8:54 pm

Gala szyuje się nieziemska... A walka Mameda to jest coś na co czekam od dawna... W sumie ciekawy pomysł, ale mi to obojętne czy to 40 czy 20, i tak to zawsze wychodzi po pare złotych na głowę, a gala bezdyskusyjnie obowiązkowa do obejrzenia!
Awatar użytkownika
Kloster

Kloster Czw Paź 31, 2013 2:05 pm

Do tej pory płaciłem te 40 dychy i byłem zadowolony, bo lubię sporty walki. Teraz polsat obniża cenę do 20 i wbrew pozorom może mieć jeszcze więcej klientów dla swojego ppv, tym bardziej, że walczą chyba najlepsi obecnie w Polsce.
Awatar użytkownika
Rych

Rych Wto Lis 05, 2013 12:58 am

OK, ciekawy pomysł, myśle że bardzo dużo osób więcej dzięki temu galę zobaczy. A gala zapowiada się rzeczywiście bardzo ciekawie. Zapowiadane nazwiska to gwarancja świetnych walk. No i nie będzie cyrkowców, co też ważne.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 20 gości