WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Jaro

“Galeria” radzi sobie słabiej niż “Plebania”

Jaro Wto Lut 21, 2012 1:54 am

Spadające wyniki oglądalności Galerii dają nadzieję na powrót Plebanii, po pierwszym obejrzanym odcinku Galerii nie oglądam wcale bo to straszna chała jest, jak wróci Plebania ja wrócę do oglądania TVP1
Awatar użytkownika
Vanessa

Re: “Galeria” radzi sobie słabiej niż “Plebania”

Vanessa Wto Lut 21, 2012 8:59 am

A ja marzę o serialu "Gosposia Proboszcza" z Monika Belucci w roli głownej co wy na to ??? prioboszcza moglby zagrać Di Caprio :-)
Awatar użytkownika
tak55

tak55 Wto Lut 21, 2012 10:25 am

Bo to WIELKI GNIOT.Nie ogladam tego wcale,bo bylem fanem PLEBANII.A jak jej nie ma wole przełaczyc na inny program.
Awatar użytkownika
raf756

raf756 Wto Lut 21, 2012 10:26 am

jak się TVP1 naleje wody do uszu ( zacznie zarabiać mniej z oglądalności ) to może zakończy ten nudny serial Galeria i przywróci Plebanię
Awatar użytkownika
Vert

Vert Wto Lut 21, 2012 10:42 am

Bo to zwykły shit ale za to robiony przez firmę bardzo zaprzyjaźnioną z obecną władzą.
Awatar użytkownika
alexis

alexis Wto Lut 21, 2012 10:48 am

Nie oglądam, serial jest bez wyrazu, bez jakiegokolwiek głębszego sensu, bohaterowie nie przyciągają, obejrzałem 10 odcinków i niestety nie "wciągnąłem" się w wątki. Chcę powrotu "Plebanii"
Awatar użytkownika
jarząbek

jarząbek Wto Lut 21, 2012 10:58 am

I bardzo dobrze. Chcemy "Plebanię"
Awatar użytkownika
Kryterium0

Kryterium0 Wto Lut 21, 2012 11:10 am

Przypomnę mój komentarz sprzed miesiąca (dokładnie z 17. stycznia):

[Swoją drogą - obawiam się, że efekt będzie taki, iż widownia "Plebanii" przerzuci się na polsatowskie "Dlaczego ja ?", a "Galeria" jak dojedzie do 18% SHR w 4+ to będzie dobrze. O sukcesie komercyjnym też nie może być mowy (do 14% dojadą ? :) )].

Jeszcze z 3 tygodnie emisji i moje szacunki się sprawdzą ;). Producenci będą teraz grać na zwłokę wmawiając wszystkim, że telenowela przyjmuje się po jakimś czasie, ale w tym przypadku sprawa jest prosta - GALERIA NIE CHWYCIŁA !
Awatar użytkownika
cekol

cekol Wto Lut 21, 2012 11:22 am

W czasie nadawania tego "hitu' kręcę się po kuchni i zerkam na włączony telewizor.Muszę powiedzieć,że pomimo niby- sensacyjnych wątków to straszny kit .Nuda,nuda.
Awatar użytkownika
Mariano

Mariano Wto Lut 21, 2012 11:24 am

ATM kupił licencję na ten serial od Włochów i chciał produkować to dla Polsatu, ale stacji się nie spodobał. A TVP przyjęła to badziewie, bo zapewne (jak ktoś wcześniej zauważył) ATM jest firmą "bardzo zaprzyjaźniona z obecną władzą"...
Awatar użytkownika
sic

sic Wto Lut 21, 2012 12:02 pm

Domagam się powrotu Plebanii!!! Uważam za nieludzkie urywanie emisji serialu w sytuacji, gdy nie wszystkie wątki zostały wyjaśnione. Czy Tracz pokocha swoją matkę? Czy przyjmie bierzmowanie? Czy burmistrz odzyska swoją ukochaną? Czy wyjdzie na jaw, że Kazik jest homofobem ;)
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
ja

ja Wto Lut 21, 2012 12:32 pm

kiedyś większośc wyśmiewała się z brazylijskich telenoweli,obecnie gra naszych polskich aktorów to całkowita klęska polskiego aktorstwa i kultury ,kto tych ludzi uczy ?
Awatar użytkownika
"T"

"T" Wto Lut 21, 2012 1:10 pm

Tak, na psy schodzi polskie aktorstwo. i To w jakiejs mierze wina seriali. Marne scenariusze, marna rezyseria, wszystko robione na kolanie, takie tandetne , no i to aktorstwo.. zreszta czy to mozna nazwac aktorstwem. To klepanie , czy raczej odklepywanie dialogów. bez ładu i skladu. A z drugiej strony jest to jakiś rynake dla tych legionów beztalenci, ktore wyprodukowaly kiedys szkoły aktorskie, Dobra akrorstwo widac moze cjeszcze w Ranczu w wykonaniu Żaka, i Żakowej, Barcisia, i paru innych ranczersów. ale jutro Galeria to dramat akroski z Dedkiem na czele. Proces orłosiowienia polskiej szkoly aktorskiej trwa. Brrrrrrrr strach patrzec na te gnilny proces
Awatar użytkownika
Marc

Marc Wto Lut 21, 2012 2:50 pm

Nie uważacie że przyczyną niższej oglądalności serialu Galeria jest przyzwyczajenie ludzi do Plebanii? Alexis napisał, że Galeria to serial bez wyrazu - nie zgadzam się. Moim zdaniem ma dużo plusów . Podoba mi się piosenka czolowkowa, ujęcia kamery, szczególnie te z lotu ptaka, są dobre teksty, scenografia wygląda jak prawdziwa galeria.
Awatar użytkownika
JT

JT Wto Lut 21, 2012 3:16 pm

@Vert wydaje mi się że knucie politycznych afer odnośnie Galerii i Plebanii to lekka przesada. Każdy ma swoje zdanie na temat serialu mi
Galeria się bardzo podoba.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 38 gości