WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące gospodarki

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Krzysiu

Gant rozpocznie 8 nowych inwestycji na ponad 1,5 tys. lokali do końca 2010 r.

Krzysiu Sob Maj 15, 2010 6:31 pm

Przed majówką byłem na Sokołowskiej ale nic się jeszcze nie działo. Podobno od 4-go ruszyli ale na własne oczy nie widziałem.
Awatar użytkownika
po po po

Re: Gant rozpocznie 8 nowych inwestycji na ponad 1,5 tys. lokali do końca 2010 r.

po po po Pon Maj 17, 2010 8:52 pm

Omijać ganta szerokim łukiem!!

http://www.rp.pl/artykul/56667,420512_O ... Ganta.html

I nie jest to odosobniony przypadek skandalicznego podejscia ganta do złowionych klientów.
Wpłacisz kase i stajesz sie natretem, ktory ma czelnosc domagac sie otrzymania mieszkania w przyzwoitym standardzie.

Polityka w firmie jak za komuny. Wiem co mówie, bo jestem kolejnym niezadowolonym klientem. Tym razem zawalili z inwestycja przy ul. Pomorskiej 32. Mija 14 miesięcy od zakończneia budowy a nadal nie mogą otrzymać pozwolenia na urzytkowanie...
O czyms to swiadczy. Dlatego wszystkim szczerze odradzam zakup mieszkania u tego dewelopera.

Wydaja miliony na reklame, ale obsluga klienta ktory juz zaplacil wiekszos ckasy za mieszkanie jest koszmarna.

MIESZKANIOM U GANTA STANOWCZE NIE!!
Awatar użytkownika
Bogdan

Re: Gant rozpocznie 8 nowych inwestycji na ponad 1,5 tys. lokali do końca 2010 r.

Bogdan Nie Maj 23, 2010 10:44 am

Kupiłem od Ganta mieszkanie w Gdańsku, inwestycja "Myśliwska Park". Jak do tej pory nie miałem jakichkolwiek problemów z tą firmą. Obsługa przyjazna, a terminy zachowane.
Awatar użytkownika
niezadowolona

niezadowolona Pią Sie 20, 2010 1:37 pm

Odradzam!!! Przestrzegam przed tym deweloperem. Kupiliśmy mieszkanie przy karpiej. Miało być osiedle zagrodzone i monitorowane - jest jeden plac budowy, mieszkania fatalnie zaprojektowane, wiele usterek w mieszkaniu przy odbiorze, szczegolnie trzeba zwrocic uwage na okna, my wymienilismy 8 szyb, sa mieszkania gdzie wymieniono ich 11, kanalizacja niesprawna, ciagle rozkopana, pseudo grazaze - siatka, bezpieczniej jest na ulicy, dlugie oczekiwanie na akt notarialny, nieporadna administacja Gant Zarzadzanie nieruchomosciami, po 2 mies podniesli czynsz o 40%, chyba gant chce jakos nadrobic za niesprzedane mieszkania i liczne reklamacje, brak pomocy ze strony sprzedawców i administacji - niefachowa, nieprzyjemna obsluga, po wiekszych opadach deszczu woda rozmywa kostke brukowa i nie ma gdzie splywac, wjazd do hali garazowej pod blokiem - duzy halas, to co nazwano placem zabaw, katastrofa - dzieci maja do dyspozycji 3 zabawki, beznadziejne ogrodki ktore zabieraja i tak mala przestrzen, nalezy wymagac od nich wszystkiego na pismie, nawet jesli macie cos na pismie i tak nie ma gwarancji ze sprawa zostanie zalatwiona, typowe budowanie najtanszym kosztem i zwykle klamstwa w momencie sprzedazy busynku a do tego cenowa ruletka ODRADZAM NIE WARTO
Awatar użytkownika
dudek137

gant jest nieuczciw i nierzetelny

dudek137 Pią Wrz 10, 2010 9:02 am

również przestrzegam przed tym developerem. wszystko jest piękne, póki nie kupiłeś i mieszkania ci go nie oddali. wszędzie niekorzystne pułapki w umowach, terminy mają gdzieś, masa niezgodności z projektem, masa fuszerek, brak chęci naprawy błędów, aroganckie podejście do kwestii narzuconego przez siebie zarządzania. trzeba ich wykopać jak zrobili to w Opolu i nękać ich sądami to jest szansa żeby mieszkać w warunkach zbliżonych do tych za które się zapłaciło
Awatar użytkownika
lorkin

lorkin Śro Gru 01, 2010 10:56 pm

Totalna porażka...
Stanowczo odradzam tego dewelopera - proponuję przed zawarciem z nim umowy prześledzić fora innych jego inwestycji:

http://www.przylesie.opole.pl/index.php ... c46f7db1cd

http://gdansk-mysliwska-park.mojeosiedl ... php?f=1394

http://poznan-karpia.mojeosiedle.pl/vie ... php?f=1974

http://www.teczowe-osiedle.pl/index.php
Awatar użytkownika
kupiłam_żałuję

kupiłam_żałuję Pon Gru 13, 2010 11:20 pm

Stanowczo Gantowi mówię NIE!! Każdy jest miły jak chce sprzedać, dopiero później zaczynają się schody... Radzę poczytać trochę o tym deweloperze i dopiero się decydować. PORAŻKA NA CAŁEJ LINII!!
Awatar użytkownika
tylko nie kant

tylko nie kant Czw Mar 24, 2011 1:11 am

trzeba im przyznać ze mają dobrych prawników, wyrzucić spółkę córkę z zarządzania nieruchomością prawie graniczy z cudem, jakos budynku infrastruktury fatalna, brak chęci pomocy i współpracy ze strony pracowników u nas prawie każdy żałuje że kupił mieszkanie w kancie zapraszam na forum karpia pozznań
Awatar użytkownika
Okil

Okil Nie Lut 26, 2012 2:41 pm

Kopletne ingorowanie umowy !!!. W grudniu ubiegłego roku wypowiedziałem umowę Gantowi licząc się ze stratą 4% opłaty karnej, a tu konsternacja. Kopletnie zignorował moje wypowiedzenie wysyłając mi wezwania do zapłaty, chociaż mam potwierdzenie przyjęcia przez niego korespondencji 20.12. 2011., a jego pracownik zaproponował mi dodatkowy rabat 4% + przedłużenie terminu płątności rezygnację z odstąpienia. Kiedy nie wyraziłem zgody, domagając się rozliczenia umowy - oddania mi 6% z 10% wpłaconych, dostałem od nich wezwanie do zapłaty min. 10% wartości mieszkania z tytułu ich kosztów, co skutkuje oczywiście brakiem zwrotu 6%, wpłaty dodatkowych 4% + ewentualne koszty sądowe. Czy uwierzycie??? Oto przykład respektowania umów przez dewelopera...
Awatar użytkownika
kkkk

kkkk Śro Lut 29, 2012 3:35 pm

Właśnie dzisiaj się dowiedziałam, że jestem w tej samej sytuacji. Zamiast 4% chcą 10% za odstąpienie od umowy. Jakie kroki dalej podjąłeś bo muszę coś z tym zrobić ?
Awatar użytkownika
michał78

michał78 Wto Mar 06, 2012 6:53 pm

U mnie jest to samo. Chcą naliczyć karę umowną. Wypowiedzenie skuteczne w grudniu ale dalej przysyłają wezwanie do zapłaty. teraz już przedsądowe. Pytanie do kkkk i Okil jakie podejmujecie kroki?
Awatar użytkownika
kkk

kkk Pią Mar 09, 2012 9:04 pm

Do michal: Ja sprawę skierowałam do rzecznika. Teraz on ma wkroczyć do akcji. Ale to jest chyba Ganta standardowa procedura, wszystkich chcą tak ograbić, kompletnie ignorują pisma wysyłane do nich. Pracownicy Ganta zachowują się tak jakby w ogóle nie czytali umowy, nie przyjmują do wiadomości, że możesz odstapić od PRZEDWSTĘPNEJ umowy sprzedaży.
Awatar użytkownika
kkk

kkk Pon Mar 19, 2012 9:35 pm

Michał,
Odezwij się na karola018@wp.pl
Awatar użytkownika
Aga12369

2012 GANT nie płąci podwykonawcom

Aga12369 Wto Paź 23, 2012 5:48 pm

Życzę Gantowi aby szczezł na śmietniku historii za to że każe mi błagać o pieniądze jakie u niego wypracowałam. Muszę robić z siebie żebraczkę a on moimi rachunkami kredytuje swoje działanie . To nie są ludzie.
A może ta firma już upada i nie ma płynności finansowej
Wróć do Gospodarka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość