WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Baba Jaga

„Gazeta Wyborcza” chwalona za ograniczenie opcji komentowania. „To zmniejszy skalę hejtu i podniesie poziom dyskusji”

Baba Jaga Sob Sie 26, 2017 8:32 am

A mnie to wisi i powiewa. Nie czytam tego lewackiego brukowca, który szerzy postawy antyreligijne i antypatriotyczne. Wszystko mi jedno czy mam możliwość komentowania lewackich treści na stronie GW czy nie. I tak brzydzę się wchodzić na tę stronę!!! Jestem konserwatywną intelektualistką i od wszelkich lewackich mediów wolę się trzymać z dala.
Awatar użytkownika
Maciej konserwatywny

Re: „Gazeta Wyborcza” chwalona za ograniczenie opcji komentowania. „To zmniejszy skalę hejtu i podniesie poziom dyskusji”

Maciej konserwatywny Sob Sie 26, 2017 8:37 am

Gazeta Wyborcza = Gazeta Lewacka.
Ignoruję.
Tyle w temacie!
Awatar użytkownika
wlad

Re: „Gazeta Wyborcza” chwalona za ograniczenie opcji komentowania. „To zmniejszy skalę hejtu i podniesie poziom dyskusji”

wlad Sob Sie 26, 2017 8:42 am

Kierunek bardzo słuszny, szczerze gratuluję i uważam że właśnie tak powinna wyglądać droga zwoju GW. Następnym krokiem powinna być likwidacja możliwości czytania dla osób bez subskrypcji.
Awatar użytkownika
Grzegorz Wandałowicz

Grzegorz Wandałowicz Sob Sie 26, 2017 8:48 am

Na początku komentowanie tylko dla osób z subskrypcją, a później czytanie tylko dla osób z subskrypcją. Tak właśnie będzie się rozwijał internet - coraz więcej płatnego kontentu. Sami użytkownicy nie chcieli darmowych treści, bo używali Adblocków do blokowania reklam, dzięki którym kontent był za darmo. No to niedługo za każdą stronę internetową trzeba będzie płacić. Brawo!
Awatar użytkownika
Maciej konserwatywny

Maciej konserwatywny Sob Sie 26, 2017 9:01 am

Jezu,
zapamiętajcie ten dzień.
SOBOTA. 9.00.
Odchodzę stąd. Nigdy już tu nie wrócę. To wiekopomna chwila. Pamiętajcie. Mam dość lewactwa. Wolę się zając hurtownią i nowym modelem dmuchawy "Lewak-won-2017" niż walczyć z zalewem lewactwa tutaj.
I już tu nie wrócę. Ani ja, ani Krycha z Wałbrzycha. Pamiętajcie = nie wrócę!!!!!
Żegnam.

do jutra
Awatar użytkownika
DW

DW Sob Sie 26, 2017 9:01 am

No cóż, likwidację hejtu to spowoduje, ale teraz będzie już tylko "łubu-dubu" (jak to jeden z rozmówców określił) Towarzystwa Wzajemnej Adoracji. To też dla GW źle, bo będą się kisić we własnym sosie i dziwić czemu dalej spada czytelnictwo.
Awatar użytkownika
d

d Sob Sie 26, 2017 9:02 am

"Wyborczą" czytają tylko lemingi i masochiści.
Awatar użytkownika
Baba Jaga

Baba Jaga Sob Sie 26, 2017 9:11 am

"Maciej konserwatywny" napisał(a): Jezu,
zapamiętajcie ten dzień.
SOBOTA. 9.00.
Odchodzę stąd. Nigdy już tu nie wrócę. To wiekopomna chwila. Pamiętajcie. Mam dość lewactwa. Wolę się zając hurtownią i nowym modelem dmuchawy "Lewak-won-2017" niż walczyć z zalewem lewactwa tutaj.
I już tu nie wrócę. Ani ja, ani Krycha z Wałbrzycha. Pamiętajcie = nie wrócę!!!!!
Żegnam.

do jutra

To nie jest wpis prawdziwego Macieja konserwatywnego!!! Jestem konsewatystką, a my konserwatyści nawzajem się wyczuwamy. W tym wpisie o godzinie 09:01 nie wyczuwam Macieja!!! To znaczy, że ten wpis nie jest jego wpisem!

Ty lewaku obleśny, Maciej już wiele razy ci pisał, że zostałeś pokonany, że leżysz i się nie podniesiesz. Dlaczego nie możesz się pogodzić ze swoją porażką? Dlaczego wciąż próbujesz podrygiwać, choć dobrze wiesz, że już się nie podniesiesz? Nic ci to nie da, panie podszywaczu rozbawiony socjalistami z piSSu. Przegrałeś, a Maciej triumfuje i zawsze triumfować będzie.

Jutro w kościele pomodlę się o jakieś nieszczęście dla ciebie, ty obleśny podszywaczu!
Awatar użytkownika
Maciej konserwatywny

Maciej konserwatywny Sob Sie 26, 2017 9:19 am

"Baba Jaga" napisał(a): Jutro w kościele pomodlę się o jakieś nieszczęście dla ciebie, ty obleśny podszywaczu!

Ja się modlę co tydzień o różne nieszczęścia dla lewackiego podszywacza. Sukces już osiągnięty, bo lewacki podszywacz został pokonany i jedyne co potrafi, to podrygiwać od czasu do czasu. Ale ja się jego podrygów nie boję, są nieszkodliwe.
Awatar użytkownika
GW

GW Sob Sie 26, 2017 9:27 am

Ale debilizm. Baba Jaga, Maciej konserwatywny i inne klony tej osoby. Totalne wypranie mózgu przez PiS-propagandę TVPiS i PiSkiego Radia.
Awatar użytkownika
Kim Ir Sen

Kim Ir Sen Sob Sie 26, 2017 9:58 am

W GW źle o wartościach to elokwentna krytyka, źle o wartościach pseudoliberalnych to hejt. Linia komentarzy będzie tak spójna, jak w Korei Północnej, gdzie jedyny słuszny pogląd jest tylko Kim Dzong Una, przecież nikt nie wykupi specjalnie subskrypcji by wypowiedzieć swoje odmienne zdanie :D
Awatar użytkownika
Jadwiga

Jadwiga Sob Sie 26, 2017 11:09 am

Demokracja zagrożona ! Niech totalna opozycja idzie z tym na skargę do komisji europejskiej. Nie można tak tego zostawić! : )
Awatar użytkownika
jac

jac Sob Sie 26, 2017 12:12 pm

Józef zwany Stalinem również był chwalony przez niektóre kręgi, i tak im widać zostało.
Awatar użytkownika
jak

jak Sob Sie 26, 2017 12:26 pm

- Komentują, a raczej hejtują znając tylko tytuł i zajawkę - ocenia Nowacki. - To codzienność polskiej sieci, która może jednak zacząć zmierzać do budowy dwóch nie widzących się wzajemnie światów: dostępnego bezpłatnie, pełnego hejtu, niskiej jakości treści oraz jakościowego, płatnego contentu w serwisach z płatnymi dostępami.

Ja zaraz ze śmiechu padnę facet. Te dwa światy to masz w ramach Agory. Jeden w Gazecie a drugi w Wyborczej.
Awatar użytkownika
DS

DS Sob Sie 26, 2017 12:39 pm

I tak oto Gazeta w ramach wolności wypowiedzi uniemożliwiła wypowiadać się tym, którzy nie popierają jej wizji świta.
Dyskusja tam na forum to teraz wzajemne poklepywanie się po ramieniu.
A hejt jak był taj jest. A zaraz,. Przecież dla tego środowiska wyzwiska i obelgi wymierzone w prawica to nie hejt. To uzasadniona krytyka
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości