WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
PonizejStuTysi

„Gazeta Wyborcza”: cotygodniowa rubryka „Wyborcza to WY” z opiniami czytelnikami

PonizejStuTysi Czw Mar 08, 2018 2:28 am

Czytam Wyborczą od 15 lat i myślę, że jako czytelniczka jestem w stanie napisać książke na temat tego jak GW się zachowuje w zależności od tego jaka partia ma władzę. Tak samo łatwo można przewidzieć jak będzie wyglądał klucz doboru treści czytelników do nowej rubryki... niestety...
Awatar użytkownika
Ala

Re: „Gazeta Wyborcza”: cotygodniowa rubryka „Wyborcza to WY” z opiniami czytelnikami

Ala Czw Mar 08, 2018 2:41 am

Tonący brzydko się chwyta - mawiał za Słonimskim Adam M.
Awatar użytkownika
Gomez

Re: „Gazeta Wyborcza”: cotygodniowa rubryka „Wyborcza to WY” z opiniami czytelnikami

Gomez Czw Mar 08, 2018 4:02 am

To w GW nie ma już komu pisać?
Awatar użytkownika
bla

bla Czw Mar 08, 2018 9:02 am

rozumiem istnienie takich rubryk z głosami czytelników w wersji internetowej gazety. jest taka zakładka, nie interesują mnie te opinie, to nawet tam nie klikam, a jak interesują, to sprawdzam codziennie. ale w wersji papierowej? cztery kolumny? czyli kupując wydanie papierowe zapłacę za jakieś wypociny z internetu, i potem będę przerzucać te strony, by te opinie pominąć? dziękuję. sie dziennikarzom pisać nie chce, to wtedy najłatwiej głosy czytelników wrzucić... do roboty! bo inaczej to w przyszłym roku w 30 rocznicę pierwszego numeru będziecie się zamykać.
Awatar użytkownika
xxx

xxx Czw Mar 08, 2018 12:29 pm

"Gomez" napisał(a): To w GW nie ma już komu pisać?
Tak jest taniej. Nie trzeba płacić.
Awatar użytkownika
witam

witam Czw Mar 08, 2018 12:31 pm

"List do redakcji od zaniepokojonego czytelnika tym, co się dzieje w Polsce" teraz w nowej odsłonie, jako stała rubryka.
Awatar użytkownika
Polo

Polo Sob Lut 16, 2019 9:19 pm

Byłem Waszym czytelnikiem wiele lat Ale to co wyprawiacie w zakresie taśm "Kaczynskiego" To idiotyzm. Wasz. Czy nie zauważyliście że ludzie są wykształceni, mądrzejsi niż wtedy kiedy powstawaliście? A w jaki sposób? Może to opiszecie? Ale nie mam już na Was czasu. To co wypisujecie to żenada. Jak już kręcicie lody to się umawiajcie z delikwentem co ma powiedzieć w prokuraturze, nie żeby adwokat musiał później prostować. Po za tym wasz kontakt ścisły z niejakim Giertychem , ludzie jeszcze żyją i pamiętają co o nim pisaliście. No ale to nieważne. macie jednego czytelnika z kilkunastoletnim stażem mniej. To są obrzeża dziennikarstwa. Nie macie w redakcji jednego dziennikarza. Pa !
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości