[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - „Gazeta Wyborcza” drożeje nawet o złotówkę, „Duży Format” i „Mój biznes” w poniedziałki

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
xm

„Gazeta Wyborcza” drożeje nawet o złotówkę, „Duży Format” i „Mój biznes” w poniedziałki

xm Czw Paź 13, 2016 2:33 pm

Koniec prasy drukowanej prędzej czy później nastąpi. Teraz to po prostu faza schyłkowa.
Awatar użytkownika
fred

Re: „Gazeta Wyborcza” drożeje nawet o złotówkę, „Duży Format” i „Mój biznes” w poniedziałki

fred Czw Paź 13, 2016 3:00 pm

18,50 zł tygodniowo ???????? Nie ma szans żeby sprzedaż się ostro nie załamała
Awatar użytkownika
Hiob

Re: „Gazeta Wyborcza” drożeje nawet o złotówkę, „Duży Format” i „Mój biznes” w poniedziałki

Hiob Czw Paź 13, 2016 3:12 pm

"fred" napisał(a): 18,50 zł tygodniowo ???????? Nie ma szans żeby sprzedaż się ostro nie załamała

Kolego jak sprzedaż rośnie to i cena rośnie, przynajmniej tak tłumaczono Polakom od 89 r.
Awatar użytkownika
Thara

Thara Czw Paź 13, 2016 3:17 pm

Nima kasy koniec prasy. Tyle w temacie.
Awatar użytkownika
ty

ty Czw Paź 13, 2016 3:33 pm

To juz jest koniec tej gazetki.
Awatar użytkownika
Simon

Simon Czw Paź 13, 2016 3:34 pm

Są na kursie i ścieżce:)
Awatar użytkownika
G32

G32 Czw Paź 13, 2016 3:42 pm

No to szybko spakują manatki
Awatar użytkownika
Marcin

Marcin Czw Paź 13, 2016 3:46 pm

Staram się przynajmniej raz na tydzień kupować Gazetę. Oprócz treści jest to moja cegiełka aby zawsze istniała niezależna od każdego rządu prasa. Nieważne co kto myśli o Wyborczej to nie może zaprzeczyć że tu zawsze można było znaleźć informację które nie podobały się każdemu rządowi. PO była tu krytykowana wilele razy. A z koro jakaś gazeta nie podoba się aktualnej władzy to na pewno warto ja wspierać.
Awatar użytkownika
j

j Czw Paź 13, 2016 3:49 pm

"Marcin" napisał(a): Staram się przynajmniej raz na tydzień kupować Gazetę. Oprócz treści jest to moja cegiełka aby zawsze istniała niezależna od każdego rządu prasa. Nieważne co kto myśli o Wyborczej to nie może zaprzeczyć że tu zawsze można było znaleźć informację które nie podobały się każdemu rządowi. PO była tu krytykowana wilele razy. A z koro jakaś gazeta nie podoba się aktualnej władzy to na pewno warto ja wspierać.

Niezależna od rządu. Dobre. Zwalniają ludzi i podnoszą cenę bo skończyło się pompowanie w Wyborczą pieniędzy przez rządzących.
Awatar użytkownika
Rozbawiony leming

Rozbawiony leming Czw Paź 13, 2016 4:00 pm

Czy to oznacza, że za wyższą cenę będzie jeszcze więcej o PiS-ie, Kaczyńskim, kościele i i rasistowskim polskim ciemnogrodzie?
Awatar użytkownika
Yogidługonogi

Yogidługonogi Czw Paź 13, 2016 4:18 pm

Za wyższą cenę oczekuję wyższej jakości. Bardzo więc proszę więcej o złym dotyku w Kościele, a jeszcze mniej o złym dotyku reżyserów i innych artystów (czy są wartości ujemne dla materiałów prasowych?). Proszę o zwiększenie ujadania na PiS, bo czuję wyraźny niedosyt przy kolacji. Chciałbym też dowiedzieć się, z jakiego zgromadzenia będzie ciężarna zakonnica, która zostanie przejechana na pasach. Miejmy to już z głowy, bo pomyślę, że Adam Michnik gada głupstwa, a to przecież przenikliwy autorytet jest!
Awatar użytkownika
Doc. Zenobiusz Furman

Doc. Zenobiusz Furman Czw Paź 13, 2016 4:37 pm

A będą dodawać NOŻE (tak jak kilka ładnych lat temu) .........żeby się pochlastać ;)
Awatar użytkownika
dobra rada

dobra rada Czw Paź 13, 2016 4:56 pm

"deKODer" napisał(a): Gazeta Wyborcza = gazeta lewacka
Tyle w temacie.
Czytaj w szczujnia.pl, niezależną, od rzeczy, włącz radio Maryja, tv republika, Trwam też ci się nada, ewentualnie lajtowe produkty Kurskiego Jacka też ci się nadadzą. Polecam jak wszystkim Wolakom.
Awatar użytkownika
Ruben

Ruben Czw Paź 13, 2016 5:14 pm

"Rozbawiony leming" napisał(a): Czy to oznacza, że za wyższą cenę będzie jeszcze więcej o PiS-ie, Kaczyńskim, kościele i i rasistowskim polskim ciemnogrodzie?

Teraz będzie już tylko i wyłącznie o PiS, Kaczyńskim i kościele. Jak konsolidacja, to konsolidacja.
Awatar użytkownika
GW Adama

GW Adama Czw Paź 13, 2016 5:17 pm

Niestety prawda jest brutalna, nie pomoże tu NIC totalnie NIC!
Żonglerka cenami, obcinanie etatów, żadne cuda wianki , NIC naprawdę niema już nic!
GW od lat "uczciwie" pracowała na swoją "markę" :)
Jedynym ratunkiem dla GW jest totalne czyszczenie stanu "dziennikarskiego z naczelnym na czele!
Ta Gazeta stała się wzorem obciachu, prostactwa, i zwykłej złej woli "dziennikarzy" .
GW dusi się w sosie własnym .
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: nerrlinghora oraz 23 gości