[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - „Gazeta Wyborcza” ma już 110 tys. prenumerat cyfrowych. „Wpływ wydarzeń politycznych w kraju”

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
rozsadek

„Gazeta Wyborcza” ma już 110 tys. prenumerat cyfrowych. „Wpływ wydarzeń politycznych w kraju”

rozsadek Pią Paź 20, 2017 3:18 pm

psiory nie wytrzymają :)
Awatar użytkownika
jak

Re: „Gazeta Wyborcza” ma już 110 tys. prenumerat cyfrowych. „Wpływ wydarzeń politycznych w kraju”

jak Pią Paź 20, 2017 3:20 pm

Czynnikiem sprawczym jest to, że sprzedawali subskrybcję za półdarmo.
Awatar użytkownika
Kuku

Re: „Gazeta Wyborcza” ma już 110 tys. prenumerat cyfrowych. „Wpływ wydarzeń politycznych w kraju”

Kuku Pią Paź 20, 2017 3:35 pm

Co to jest? Reklama agory? Bo nie artykuł. Zero informacji o cenach obnizkach przychodach dochodzie zero porównania ich z przychodami z druku. Zero info o kosztach cyfryzacji i zwolnień. Nawet jedno trudne pytanie nie padło. Do kosza z takimi PR belkotami
Awatar użytkownika
NICK

NICK Pią Paź 20, 2017 4:04 pm

nawet jeśli, to mają 25 zł x 100 000 x 12 miesięcy = 30 000 000
Awatar użytkownika
Tey

Tey Pią Paź 20, 2017 4:11 pm

A dla kogo te informacje? Bo jak dla widzów dziennika telewizyjnego, to powiem bez kozery, ze mam pińcset tysięcy cyfrowych prenumerat. Albo i więcej.
Awatar użytkownika
conf

conf Pią Paź 20, 2017 4:15 pm

"jak" napisał(a): Czynnikiem sprawczym jest to, że sprzedawali subskrybcję za półdarmo.

żeby za pół darmo - ja widziałem w ofertach łączonych -70%, a t-mobile rozdaję teraz za darmo ; ) Także tego - jestem ciekaw czy po wyborach w 18tym, kiedy zacznie się rzez w samorządach to też tak ... będzie reklamować liczbę subskrybcji gw - coś tego nie widzę ; )
Awatar użytkownika
DW

DW Pią Paź 20, 2017 4:15 pm

Pytanie czy jest się czym chwalić. To 0,3% mieszkańców kraju. Nawet jeśli uwzględnimy samych dorosłych w wieku produkcyjnym - to będzie to około 1% populacji.
Awatar użytkownika
Jur

Jur Pią Paź 20, 2017 4:54 pm

"DW" napisał(a): Pytanie czy jest się czym chwalić. To 0,3% mieszkańców kraju. Nawet jeśli uwzględnimy samych dorosłych w wieku produkcyjnym - to będzie to około 1% populacji.

Zerknij najpierw na statystyki czytelnictwa, 75% społeczeństwa nie czyta niczego lub prawie niczego.
Oni nie są nawet w stanie przeczytać dłuższego tekstu, bo w połowie artykułu albo się znudzą, albo nawet nie będą pamiętali początku. Informacje o świecie czerpią z z telewizji (starsi) lub z memów (młodsi).
Więc na twoje pytanie odpowiedź jest raczej prosta, tak jest czym się chwalić, a jak ktoś uważa inaczej niech sprawdzi jakie nakłady miała prasy przed wojną, kiedy analfabetyzm realny i funkcjonalny też był mocny.
Awatar użytkownika
rozbawiony socjalistami z piSSu

rozbawiony socjalistami z piSSu Pią Paź 20, 2017 6:20 pm

Znakomite wyniki. Profesjonalny serwis. Gratulacje. Konkurencja może pomarzyć tylko o takim wyniku. Dla "elektoratu" to i tak bez znaczenia ponieważ oni nie czytają. Słabe wykształcenie i brak nawyku samodzielnego myślenia mści się na docelowym czytelniku popierającym socjalistów "jedynie" prawdziwych.
Awatar użytkownika
Molto bravissimo!

Molto bravissimo! Pią Paź 20, 2017 6:24 pm

Gratulacje. Gdyby nie GW, to w ogóle nie zagladałbym do Internetu. Wkurzają mnie tylko te różne filmiki z wywiadami. Ja wolę poczytać.
Awatar użytkownika
xxx

xxx Pią Paź 20, 2017 6:29 pm

"Molto bravissimo!" napisał(a): Gratulacje. Gdyby nie GW, to w ogóle nie zagladałbym do Internetu. Wkurzają mnie tylko te różne filmiki z wywiadami. Ja wolę poczytać.
Jak rozumiem, gdyby nie GW i Wirtua*ln)eMed&a?
Awatar użytkownika
jak

jak Pią Paź 20, 2017 7:16 pm

"NICK" napisał(a): nawet jeśli, to mają 25 zł x 100 000 x 12 miesięcy = 30 000 000

A skąd niby wiesz, że razy 12 miesięcy skoro można na trzy miesiące wykupić prenumeratę i nie odnowić?
Awatar użytkownika
a

a Pią Paź 20, 2017 7:54 pm

mnie interesuje ile z tych 110 tysięcy kont jest aktywnych przez cały rok, a takiej informacji nie podają. Zakładam, że nie podają bo ta ilość jest śmieszna czyli bardzo niska. Może poniżej 50%, a może jeszcze niższa.
Awatar użytkownika
Kuku

Kuku Pią Paź 20, 2017 8:29 pm

Poczytac wyborczą? Tam nie ma co czytać. Po pierwszym zdaniu każdego pr bełkotu wiadomo ze będzie o zlym pisie i dobrych frasyniukach lub jemu podobnych. Dzis polecam tekst i niejakim panfilu z kul. Samo biczowanie i nawet pol zdania z człowieka który by myślał inaczej niż pozwala michnik. To nie dziennikarstwo tylko propagandowa sieczka
Awatar użytkownika
Danuta Breguła

Danuta Breguła Pią Paź 20, 2017 8:47 pm

"a" napisał(a): mnie interesuje ile z tych 110 tysięcy kont jest aktywnych przez cały rok, a takiej informacji nie podają. Zakładam, że nie podają bo ta ilość jest śmieszna czyli bardzo niska. Może poniżej 50%, a może jeszcze niższa.

110 tys to liczba prenumerat aktywnych w dniu 30 września. W ten sposób komunikuje się wyniki wszystkich tego typu usług, nie tylko dostępów do treści dzienników jak Wyborcza czy Washington Post, ale i serwisów streamingowych jak Netflix, Showmax, Spotify. Pozdrawiam
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości