WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
asior

Po krytyce Adama Michnika w „Wiadomościach” część dziennikarzy oburzonych, Kurski pisze do Kaczyńskiego

asior Śro Paź 19, 2016 3:34 pm

wow, jeżeli mówimy że materiał "Wiadomości" był stronniczy jeżeli chodzi o atak na Michnika, to chyba wypada napisać że wirtualnemedia.pl rozpaczliwie i stronniczo go bronią...inaczej byłaby to czysta hipokryzja ze strony wirtualnemedia.pl
Awatar użytkownika
Polak

Re: Po krytyce Adama Michnika w „Wiadomościach” część dziennikarzy oburzonych, Kurski pisze do Kaczyńskiego

Polak Śro Paź 19, 2016 3:35 pm

No ale zaraz. Hola. W którym miejscu skłamano w Wiadomościach. Dlaczego to nie jest podane. A może nie skłamano? O-o. Czyli to wszystko prawda. To ten brat był stalinowcem czy nie? I krytykujecie dziennikarzy Wiadomośći, że na TT piszą o spadkach pocztytnośći GW i zwolnieniach? To już nie można tego pisać? Przecież i na tym portalu o tym było i jest. Czyli TVP nie może mówić, że Michnik chodzi na KOD, że był anty-lustracyjny, że miał udział w RywinGate? Czyli materiał był nierzetelny bo co? Bo Lis tak tłitnoł?
Awatar użytkownika
Gie

Re: Po krytyce Adama Michnika w „Wiadomościach” część dziennikarzy oburzonych, Kurski pisze do Kaczyńskiego

Gie Śro Paź 19, 2016 3:47 pm

Kurski to raczej powinien napisać do brata a nie Kaczyńskiego.
Awatar użytkownika
irenka

irenka Śro Paź 19, 2016 3:57 pm

O widzę, że się pisi troll naprodukował. 6 postów w ciągu pół godziny, tym samym stylem i prawie tej samej treści:))) 6 zł od Kaczki wpadło.
Awatar użytkownika
4$ za wpis

4$ za wpis Śro Paź 19, 2016 4:12 pm

"irenka" napisał(a): O widzę, że się pisi troll naprodukował. 6 postów w ciągu pół godziny, tym samym stylem i prawie tej samej treści:))) 6 zł od Kaczki wpadło.
Mars jest 4. planetą od Słońca. Ameryka Południowa leży na południu. Petru na rubikoniu. W roku 1932 miało miejsce... Wybaczcie, że piszę nie na temat, ale nie chcę, by "irenka" wzięła mnie za zbiorowego autora co pisze posty tej samej treści (tzn. odnoszące się do artykułu) na zlecenie jej sennego koszmaru - PiSu, którego jak widzę, widzi już wszędzie. Czy to już "syndrom fantomowego PiSu" - widzi PiS tam gdzie go nie ma, jak ci, co czują wibrowanie komórki, choć ona nie wibruje.
Awatar użytkownika
albinos

albinos Śro Paź 19, 2016 4:14 pm

"ciekawy" napisał(a): Mam nadzieje, że nie usuną mi postu, bo chcę aby mi podano, w którym momencie tego reportażu o Michniku padło kłamstwo. Jak ktoś wie, to piszcie w której minucie skłamano i co jest tym kłamstwem?

Selekcja informacji jest manipulacją, a z tym własnie mamy do czynienia. Gdyby nie Michnik i jeszcze kilkanaście osób z KOR-u, to "jesień komunizmu" w Polsce trwałaby znacznie dłużej. Ale o tym już cicho, bo to Wiadomościom i "prawdziwym Polakom" nie pasuje do obrazka. Przecież wiadomo, kto obalił komunę w Polsce, prawda? Lech, Jarosław, no dobra - Antoni trochę im pomagał ;)
Awatar użytkownika
w14

w14 Śro Paź 19, 2016 4:33 pm

Kiedyś to było fajnie - co nie Panie Jarosław Kurski? Wiadomości poprowadziła by pani Tadla. Jakiś fajny lekko zabawny z polotem (jej materiały to wzór dla studentów dziennikarstwa) przygotowałaby Karolina Lewicka - a nie przepraszam ona pracuje w waszym radiu "informacyjnym" TOK. No to o Justyna Dobrosz Oracz ona była całkiem obiektywna, a nie kurka wodna one przecież pracuje w waszej gazecie. No to Lis - o ten facet zawsze był obiektywny i nie znosił szufladkowania a nie on dla TVPIS na pewno nie będzie pracował. No to może Kraśko gość kulturalny i bardzo obyty- a nie przepraszam on też jest komentatorem w waszym Toku i jest zajęty ma spotkania w tych no - klubach obywatelski PO.
No to już nie mam pomysłu - sorry
Awatar użytkownika
rozbawiony piSSem

rozbawiony piSSem Śro Paź 19, 2016 4:56 pm

Jak mówił Stanisław Lem... Ten drugi raz dla PiSu jest jego ostatnim...to na szczęście już niedługo :)
Awatar użytkownika
illa

illa Śro Paź 19, 2016 4:58 pm

Kurski Jarosław to może sobie pisać co chce i kiedy chce ,swoje wyPOciny niech kieruje na Berdyczów.
Awatar użytkownika
AS

AS Śro Paź 19, 2016 5:00 pm

"ciekawy" napisał(a): Mam nadzieje, że nie usuną mi postu, bo chcę aby mi podano, w którym momencie tego reportażu o Michniku padło kłamstwo. Jak ktoś wie, to piszcie w której minucie skłamano i co jest tym kłamstwem?
to nie są niezależne media by usuwać niewygodne komentarZW
Awatar użytkownika
I tyle

I tyle Śro Paź 19, 2016 5:29 pm

Reinkarnacja PRL-u!
Awatar użytkownika
Bogdan

Bogdan Śro Paź 19, 2016 5:40 pm

Wyborcza bez opamiętania jedzie po np. Pisowcach i Jacku Kurskim TVP ale jak jej Ojca Dyrektora spotkała krytyka to piszą list otwarty... Podwójne standardy to za mało powiedziane , to kult wodza i megalomania.
Awatar użytkownika
j

j Śro Paź 19, 2016 6:01 pm

"rozbawiony piSSem" napisał(a): Jak mówił Stanisław Lem... Ten drugi raz dla PiSu jest jego ostatnim...to na szczęście już niedługo

Głupi jak but jesteś albo jesteś z Czerskiej. Kaczyński nawet jakby chciał przegrać to nie ma z kim w Polsce. Na pewno nie z PO pod wodzą Schetyny czy Nowoczesną Petru. Nikt na nich nie będzie głosował normalny.
Awatar użytkownika
Yogidługonogi

Yogidługonogi Śro Paź 19, 2016 6:40 pm

"albinos" napisał(a):

Selekcja informacji jest manipulacją, a z tym własnie mamy do czynienia. Gdyby nie Michnik i jeszcze kilkanaście osób z KOR-u, to "jesień komunizmu" w Polsce trwałaby znacznie dłużej. Ale o tym już cicho, bo to Wiadomościom i "prawdziwym Polakom" nie pasuje do obrazka. Przecież wiadomo, kto obalił komunę w Polsce, prawda? Lech, Jarosław, no dobra - Antoni trochę im pomagał

Biedny drogi Albinosie. Gdybyś czytał coś poza Wyborczą, wiedziałbyś, że Michnik z założeniem KOR nie miał nic wspólnego, bo był wtedy w Paryżu (wiele miesięcy). Za to założył go Macierewicz z Naimskim i Onyszkiewiczem (Wojciechem), którzy poszli do Kuronia jako człowieka z kontaktami z zagranicą. I od tego się zaczęło. Jarosław z Lechem zaczęli współpracę z KOR zanim włączył się Michnik. Ot i tyle.
No, ale czego ja wymagam od wiernego wyznawcy? Na pewno nie poszanowania faktów. Zgodnie ze znaną prawdą, wiecznie żywą: jeśli fakty są inne, tym gorzej dla faktów.
Awatar użytkownika
Festung Breslau

Festung Breslau Śro Paź 19, 2016 7:37 pm

A Jarosław nie może po prostu napisać do Jacka ? albo zatelefonować do brata ?
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości