WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
aaaa

„Gazeta Wyborcza” sprzedaje już poniżej 160 tys. egz. a „Przegląd Sportowy” poniżej 30 tys.

aaaa Śro Maj 06, 2015 3:40 pm

Miód na me oczy ;) ;) ;)
Awatar użytkownika
plusk

Re: „Gazeta Wyborcza” sprzedaje już poniżej 160 tys. egz. a „Przegląd Sportowy” poniżej 30 tys.

plusk Śro Maj 06, 2015 4:11 pm

Gazeta Pisowska Codziennie sprzedaje marne 18 tys. Wspaniała wiadomość.
Awatar użytkownika
Smutne

Re: „Gazeta Wyborcza” sprzedaje już poniżej 160 tys. egz. a „Przegląd Sportowy” poniżej 30 tys.

Smutne Śro Maj 06, 2015 4:18 pm

Smutne, że prasa nie zabiega o nowych czytelników, tylko liczy, że reklamy ciągle w tych samych stacjach tv i radiowych coś dadzą. Brakuje głębszego myślenia, np. aby docierać z prasą do młodzieży..
Awatar użytkownika
BB

BB Śro Maj 06, 2015 4:18 pm

Jaka jest jedyna różnica między Gazetą Wyborczą i Faktem? Fakt nie ukrywa, że jest szmat...awcem.
Awatar użytkownika
YKK

YKK Śro Maj 06, 2015 4:49 pm

GPC w natarciu:) Podobnie jak Duda:)
Awatar użytkownika
Angello

Angello Śro Maj 06, 2015 4:52 pm

Z okazji spadków sprzedaży Gazety Wyborczej wszystkiego najgorszego wydawcy Agorze vel Agonii życzą Polacy
Ps kiedy GW zamierza zamieścić informacje o przegranych 2 procesach w trybie wyborczym o pomówienia z Grzegorzem Braunem?
Awatar użytkownika
YKK

YKK Śro Maj 06, 2015 5:44 pm

Się tak Srangello nie zapluwaj bo pomimo spadku GW sprzedaje prawie dziesięć razy więcej egzemplarzy niż GPC:) I z tego co pamiętam to tam połowa numeru to przeprosiny:)
Awatar użytkownika
Artur

Artur Śro Maj 06, 2015 6:14 pm

Te płytkie komentarzyki pisuarków judzących tutaj tylko mnie utwierdzają w przekonaniu, że dobrze zrobiłem zamawiając cyfrową wersję Wyborczej :)
Awatar użytkownika
AntyResortowiec

AntyResortowiec Śro Maj 06, 2015 7:27 pm

Ketmanówka w dół, to najważniejsze reszta ma znikome znaczenie.
Awatar użytkownika
x-men

x-men Śro Maj 06, 2015 7:45 pm

Najbardziej pikuje Przegląd Sportowy i za chwilę walnie o glebę. Polorudki próbują ratować d... wywalając na bruk ludzi. Na początek 12. Zdumiewające jest to, że siebie w grupie do odstrzału nieudacznicy nie umieścili, a od siebie powinni czystkę zacząć. Ale RASP wyrzuca też tych, którzy wyrzucają, więc może sprawiedliwości stanie się zadość?
Awatar użytkownika
HGW

HGW Śro Maj 06, 2015 8:10 pm

Pewno połowa z tych 160 000 kupowana jest przez urzędy z naszych podatków. Propaganda kosztuje
Awatar użytkownika
EKO

EKO Śro Maj 06, 2015 8:18 pm

Chroń lasy. Nie kupuj największego producenta makulatury (wagowo)- Wyborczej. Tysiące hektarów zdrowych drzew zostaną uratowane. Chrońmy klimat !!!
Awatar użytkownika
ja

ja Śro Maj 06, 2015 10:08 pm

Trzeba przyznać, że pisowski ciemnogród, jednak się rozwija, skoro dotarł nawet do branżowego portalu i wylewa swój jad nawet w specjalistycznych niszach. Musi mieć tej żółci w nadmiarze.
Awatar użytkownika
AxelSpringer

AxelSpringer Śro Maj 06, 2015 10:09 pm

Feluś pakuj się ;)
Awatar użytkownika
XYZ

XYZ Czw Maj 07, 2015 1:24 pm

Ach jak ja gardzę tymi PIS-owskimi hejterami :). Nawet czasem namówiliście mnie na zakup Wyborczej, choć nie czytam na co dzień żadnych dzienników ;).
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: eamohmedsama oraz 3 gości