WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
gryzipiórek

„Gazeta Wyborcza” wycofuje reklamy z TVP, bo uważa ją za narzędzie propagandowe rządu

gryzipiórek Pią Sty 13, 2017 7:23 am

"rzetelna informacja, obiektywizm, wolność słowa są dla nich tak samo ważne jak dla zespołu dziennika"

mistrz ironii z Jerzego B. Wójcika
Awatar użytkownika
ha ha ha

Re: „Gazeta Wyborcza” wycofuje reklamy z TVP, bo uważa ją za narzędzie propagandowe rządu

ha ha ha Pią Sty 13, 2017 7:41 am

GW wycofuje reklamy z TVP bo zwyczajnie nie ma.kasy na reklamowanie sie w TV....
Awatar użytkownika
Rick

Re: „Gazeta Wyborcza” wycofuje reklamy z TVP, bo uważa ją za narzędzie propagandowe rządu

Rick Pią Sty 13, 2017 9:03 am

Grupa docelowa GW to raczej czytelnicy urbanowego nie lub alimenciarze, więc powinna się reklamować w zakładach karnych hehe.
Awatar użytkownika
TakBylo

TakBylo Pią Sty 13, 2017 9:21 am

"Słuchajcie mamy ciągle problemy z pieniędzmi, czas obciąć fundusze na reklamy jak to standardowo bywa. To co robimy szefie? - Obcinamy! A jak obetniecie w TVP to nie zapomnijcie przy okazji uderzyć w PiS jak codziennie robicie jak płaczące dziecko. Powiedzcie coś ludziom, że nie chcemy uczestniczyć w propagandzie, będzie się klikało na portalach. - Szefie ale przecież my też manipulujemy i jesteśmy pro platformerscy, w dodatku nie przeszkadzało nam upolitycznienie tvp przez ostatnie 8 lat, czy to nie hipokryzja szefie?!? - Nie, nasza propaganda jest dobra i właściwa, nie narzekaj tylko pisz komunikat dla mediów. Albo nie, nie ty. Niech stażysta napisze bo Ciebie kadrowa wzywa. Przy okazji dziękuje za wszystko."
Awatar użytkownika
MK

MK Pią Sty 13, 2017 9:28 am

Przyganiał kocioł garnkowi.
Awatar użytkownika
DK

DK Pią Sty 13, 2017 9:42 am

Dobre, a czym je GW od 25 lat jak nie narzędziem propagandowym? Myślę że to po prostu kwestia braku pieniędzy więc może tvn da większy upust dla towarzyszy?
Awatar użytkownika
Piotr

Piotr Pią Sty 13, 2017 9:59 am

Silna reprezentacja dobrej zmiany pozostawiła już swój ślad pod artykułem. 6x1,50zł - aż tyle prezes na was wydał. Po co?
Z wypisywanymi bzdurami nawet nie zamierzam polemizować - jak ktoś nie rozumie, że przekazywanie i popularyzowanie pozytywnych wartości (wolności, demokracji, praw mniejszości wszelakich, miłości bliźniego) nie jest tym samym, co nachalne narzucanie swojej prymitywnej, ksenofobicznej i nacjonalistycznej wizji świata.
Awatar użytkownika
umiarkowany i rozsądny

umiarkowany i rozsądny Pią Sty 13, 2017 10:25 am

"GW" uważa coś/kogoś za narzędzie propagandowe!? Ale jaja!!!
Awatar użytkownika
Firma

Firma Pią Sty 13, 2017 11:08 am

A ja się przestałem reklamować w GW i jej serwisach. I zrezygnowałem z prenumeraty. Nie lubię PiS, ale propagandy i braku bezstronności w mediach nie znoszę.
Awatar użytkownika
RN

RN Pią Sty 13, 2017 11:15 am

Słusznie GW. Niech się w TVP reklamują koncerny medialne kuców powstałe na trupach smoleńskich.
Awatar użytkownika
niezłebrednie ;D

niezłebrednie ;D Pią Sty 13, 2017 11:32 am

"Piotr" napisał(a): Silna reprezentacja dobrej zmiany pozostawiła już swój ślad pod artykułem. 6x1,50zł - aż tyle prezes na was wydał. Po co?
Z wypisywanymi bzdurami nawet nie zamierzam polemizować - jak ktoś nie rozumie, że przekazywanie i popularyzowanie pozytywnych wartości (wolności, demokracji, praw mniejszości wszelakich, miłości bliźniego) nie jest tym samym, co nachalne narzucanie swojej prymitywnej, ksenofobicznej i nacjonalistycznej wizji świata.

Szczególnie miłość ;D:D
Awatar użytkownika
tg

tg Pią Sty 13, 2017 11:50 am

kiedy kolejne zwolnienia w wyborczej ?
Awatar użytkownika
albinos

albinos Pią Sty 13, 2017 12:01 pm

"Firma" napisał(a): A ja się przestałem reklamować w GW i jej serwisach. I zrezygnowałem z prenumeraty. Nie lubię PiS, ale propagandy i braku bezstronności w mediach nie znoszę.

Hm... a znasz Firmo jakiś obiektywne medium w obecnej sytuacji politycznej w Polsce, w którym chętnie się pokażesz :) ? Oczywiście pomijam plotki i pudelki... Rzecz w tym, jakich wartości jest się orędownikiem. I przy wszystkich grzechach GW (m.in. mentorstwo, schematyzm, kompromitująco słaba jakość materiałów na gazeta.pl i kilka innych) wolą to, czego ona broni, od tego o co "walczą" (?) media dobrej zmiany.
Awatar użytkownika
patrzałka

patrzałka Pią Sty 13, 2017 1:04 pm

"Firma" napisał(a): A ja się przestałem reklamować w GW i jej serwisach. I zrezygnowałem z prenumeraty. Nie lubię PiS, ale propagandy i braku bezstronności w mediach nie znoszę.

Kochasz PiS dzielstwo koleś , kochasz...
Awatar użytkownika
conf

conf Pią Sty 13, 2017 1:05 pm

wyborczej to za chwilę już nie będzie po prostu stać na reklame w tvp, więc ich problemy "etyczne" same się zaraz rozwiążą;)
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości