WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
xm

„Gazeta Wyborcza” zanotowała spadek o 21 proc., ostro w dół także „GPC” i „Rzeczpospolita”

xm Czw Kwi 06, 2017 1:23 am

Zapowiada się, że jutro w DTV Paczuska wysmaży kolejny "porażający" materiał o spadającej sprzedaży GW, z kioskarką panią Genowefą zza rogu w roli eksperta.
Awatar użytkownika
kain

Re: „Gazeta Wyborcza” zanotowała spadek o 21 proc., ostro w dół także „GPC” i „Rzeczpospolita”

kain Czw Kwi 06, 2017 1:33 am

Dopóki zatrudniać będą tak kontrowersyjnych (delikatnie mówiąc) ludzi pokroju Osowskiego w redakcji stołecznej i tym podobnych lobbysto-propagandystów, dopóty kibicować będziemy głośno, Agoro obyś upadła jak najszybciej!
Awatar użytkownika
mm

Re: „Gazeta Wyborcza” zanotowała spadek o 21 proc., ostro w dół także „GPC” i „Rzeczpospolita”

mm Czw Kwi 06, 2017 5:47 am

Gazeta Wyborcza i Gazeta Polska to obrzydliwe tuby propagandowe, gazetki z marketów mają więcej . niż te szmatławce.
Awatar użytkownika
Gio

Gio Czw Kwi 06, 2017 6:03 am

GieWu tonie. Coraz szybciej. Ale czego spodzewac sie po medium ktore na swojego bohatera, przepraszam - superbohatera;) wybiera pania Przybysz z jej nieskomplikowana moralnoscia ?;)
Awatar użytkownika
X

X Czw Kwi 06, 2017 7:03 am

Wyborczej mocno spada? Niedobrze...
Awatar użytkownika
Adaś

Adaś Czw Kwi 06, 2017 7:06 am

Do-do-do-donald daj n-n-n-am jaaaakieś fuuuundujesze u-u-u-unijne, b-b-b-bo nas tu pisioooory ca-ca-ca-całkiem po-po-pognębią!
Awatar użytkownika
zbycho

zbycho Czw Kwi 06, 2017 7:31 am

Cieszy mnie spadek sprzedaży GW. Mógł by być jeszcze większy, a najlepiej gdyby GW podobnie jak Fakt w ogóle zniknęły z rynku prasowego w kraju.
Awatar użytkownika
Zdziwiony

Zdziwiony Czw Kwi 06, 2017 8:12 am

Już o tym kiedyś pisałem: GW notuje spadki bo jest zbyt obiektywna, wyważona, zawsze w równym stopniu reprezentuje poglądy wszystkich stron sporu politycznego. Brak tam zaangażowania ideologicznego.
Awatar użytkownika
Zaciesz

Zaciesz Czw Kwi 06, 2017 8:35 am

Superbohaterka 2016 - to już zeszło poniżej poziomu człowieczeństwa w gw. Zamiast promować osoby, które dzielnie radzą sobie w życiu i bezinteresownie pomagają innym wyróżnia się osobę, która popełnia nieludzki czyn aborcji z powodu wygodnictwa. Nigdy już nie kupię Wyborczej i Wysokich Obcasów. Przyznaję tytuł honorowy - Żenada 2017
Awatar użytkownika
szechterazada

szechterazada Czw Kwi 06, 2017 8:39 am

O jakże ja się cieszę, że ten Michnik Przeklęty został przez P.T. Czytelników raz na zawsze wyklęty!!!
Awatar użytkownika
sehn

sehn Czw Kwi 06, 2017 8:45 am

GW na powierzchni trzymają już tylko samorządy...
Awatar użytkownika
ja

ja Czw Kwi 06, 2017 10:24 am

"Adaś" napisał(a): Do-do-do-donald daj n-n-n-am jaaaakieś fuuuundujesze u-u-u-unijne, b-b-b-bo nas tu pisioooory ca-ca-ca-całkiem po-po-pognębią!

hahhahahaahahahahah, wypowiedz mnie rozbawiła z rana. gra-gra-gra-gratki za pomysł
Awatar użytkownika
mała ja

mała ja Czw Kwi 06, 2017 10:37 am

"Zaciesz" napisał(a): Superbohaterka 2016 - to już zeszło poniżej poziomu człowieczeństwa w gw. Zamiast promować osoby, które dzielnie radzą sobie w życiu i bezinteresownie pomagają innym wyróżnia się osobę, która popełnia nieludzki czyn aborcji z powodu wygodnictwa. Nigdy już nie kupię Wyborczej i Wysokich Obcasów. Przyznaję tytuł honorowy - Żenada 2017

Helana Kmieć - autentyczna i prawdziwa SUPERBOHATERKA 2016, Kto jest za łapka w górę.
Awatar użytkownika
o jejku

o jejku Czw Kwi 06, 2017 10:52 am

Czyli górą Polska tabloidalno-discopolowa, co wskazuje, że Polacy w swej masie to mentalna ruina.
Awatar użytkownika
prawnik

prawnik Czw Kwi 06, 2017 10:56 am

Tytuł nie dostrzega tego, co dostrzegać powinien. Nie ma plusów.

Gdy patrzy się na spadające z drzewa liście, nie ma większego znaczenia, czy prędzej ziemi dotknie czerwony, poczerniały, czy żółty.
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości