[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - GG Network zwalnia i zamyka nierentowne projekty

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Dominika

GG Network zwalnia i zamyka nierentowne projekty

Dominika Pon Paź 08, 2012 7:38 am

Ktoś jeszcze tego używa?
Awatar użytkownika

Re: GG Network zwalnia i zamyka nierentowne projekty

skype Pon Paź 08, 2012 8:02 am

skype połknie wszystko niczym rekin małą rybkę ..
skype jest wszędzie
Awatar użytkownika
exgg

exgg Pon Paź 08, 2012 8:30 am

Obawiam sie ze to projekt nie do uratowania. Szkoda gg używałem przez lata ale czas tego typu rozwiązania już minął. Obawiam się ze nawet spec jakim jest Tomasz Jażdżyński tego nie zmieni...
Awatar użytkownika
ra ra

ra ra Pon Paź 08, 2012 8:35 am

Lubiłem GG. No ale niestety, to nie 2004 rok i choćbym nawet chciał, to nie wyobrażam sobie powrotu do tego typu komunikatora.

Skype i Facebook są tu nie do pokonania.
Awatar użytkownika
Gość

Gość Pon Paź 08, 2012 8:59 am

A to w GG sa jakies etaty? Czy tam aby nie pracuje sie na wlasna dzialalnosc i przynosi co miesiac fakture ?
W tym wypadku powinno byc ze GG Networks sie "pozbywa" a nie zwalnia.
Awatar użytkownika
Żbik

Żbik Pon Paź 08, 2012 9:22 am

GG - szkoda bo nadal go używam, ale wyskakujące ordynarnie reklamy zamiast działać działają mi jak nic innego na nerwy. Ja to ich rozumiem, ale to nie pomaga.

GG to choć nadal popularny komunikator to skończy jak tlen czy coś tam.
Nagle ktoś ze znajomych już nie bedzie miał numeru itd.
Do tego samej firmie ze względów ekonomicznych nie będzie "zależeć" i poleci na dno jak polchat (kiedyś the best) jak tlen (kiedyś super) itd.

Jest tyle laternatywnych dobrych rozwiązań że szkoda czasu na te tablice reklamowa , Szkoda, naprawde szkoda
Awatar użytkownika
Eli Marmur

Eli Marmur Pon Paź 08, 2012 9:46 am

Z moich znajomych już tylko jeden używa gg. I to już nie jest kwestia reklam, ich braku, czegokolwiek... Po prostu... skończyło się.
Awatar użytkownika
szacun dla Tomka

szacun dla Tomka Pon Paź 08, 2012 10:03 am

i tak szacun dla Tomka, że tak zmniejszył stratę rok do roku. Myślę, że wyprowadzi tę spółkę na plus, co nie zmienia trendu spadkowego dla samego komunikatora. Jednak tak wszyscy psioczyli na NK, a jednak chłopaki się ogarnęli i robią kasę nie tylko na reklamie ale i na grach oraz badaniach. GG musi poszukać na czym może zarabiać jeszcze dodatkowo, może te badania to dobry trop.
Awatar użytkownika
kuba

kuba Pon Paź 08, 2012 11:16 am

Faktycznie to nie prawda, ze zwolnili 30 osob, bo tydzien wczesniej prace stracilo lub odeszlo jeszcze kilka osob. sloneczko zachodzi. szkoda.
Awatar użytkownika
kuba

kuba Pon Paź 08, 2012 11:19 am

nie skype a facebook. kiedys komunikatorem mogły opiekować się 2-3 osoby (Foltyn + pomocnicy) i działało dobrze. Nazatrudniali 300 osob, ktore ssały kasę topiąc pieniądze w głupie projekty.

Mam nadzieje, ze gg się podniesie bo to NASZ komunikator... Niech go foltyn wykupi od naspers :>
Awatar użytkownika
maxcel

maxcel Pon Paź 08, 2012 2:44 pm

Zwolnienia pod koniec sierpnia i września - pracę straciło ponad 80 osób.
Awatar użytkownika
cyferka

cyferka Pon Paź 08, 2012 3:02 pm

A ja planuję - komunikat na GG - daje radę
Awatar użytkownika
znajomy krolika

znajomy krolika Pon Paź 08, 2012 9:07 pm

no a mnie sie wydaje, ze za Jazdza to zajezdzili fajny komunikator, tyle ze:
1/ wersja bodaj 7.0 byla duzo sensowniejsza niz 10.0 czy inne pozniejsze...
2/ ilosc wyskakujacej reklamy i sposob jej podania spowodowal, ze wlasnie uzywam do dzis ver. 7.0 i tylko przychodza mi no-namy od tych co maja ID wyzsze niz ilestam...
3/ w dobie FB (bo NK to taka ich nieudana kopia) oraz smartfonow i appsow do tego oraz planow taryfowych wszystkich GSM operatorow widac jasno, ze te polskie zabawki szybko sie zestarzeja... jedynie G+ i FB... NK i tak rozwalila rynek reklamowy w PL zanizajac CPM do 3zl! Skandal! Odradzam wszystkim uzywania NK, zwl, ze na tym juz reke polozylo ABW, US i ZUS pewnie tez... wole zeby FBI filtrowalo mnie niz nasi rodzimi szeryfowie :D
4/ wcale mi nie zal dinozaurow ze wyginely... bo byly koncowym ogniwem ewolucji wtedy... gdyby dzis zyly zjadlyby nasza zywnosc... Teraz liczy sie tylko skype... zaczyna fajnie wygladac Viber, a GG na smietnik... Nie daja nic nowego, a stare zepsuli...
5/ czy GG nie mogl byc za free do komorek? Gdy tego chcialem nie byl... teraz (moze nawet jest) ale ja nie chce :)
6/ jak dla mnie mr. Jazdz dostal sie do GG Net tylko dlatego, ze chcial go kupic gdy byl w interii, ale dostal cios w bok od prezesa i wylecial razem z projektem,..
teraz mial swoje 7 min... ale gosc nie ma zadnej wizji... umie tylko kopiowac idee Jobsow... i to gorzej niz Chinczycy...;/
7/ widze ze sie z Wojciekiem dogadla ws Allegro i beda obaj ciac koszty,,,, znaczy zwalniac ludzi... kiedy sami pojda na zielona trawke? :)
Awatar użytkownika
@ szacun

@ szacun Pią Paź 19, 2012 2:12 pm

"kasę na badaniach" - LOL
Awatar użytkownika
ZiGi

ZiGi Pon Paź 22, 2012 5:05 pm

Zamykają to co nierentowne i przy okazji chcą zlikwidować jeden z najstarszych czatów internetowych, polchat.pl
W tym roku całkowicie przejęli serwis, by teraz go zamknąć i przy okazji zachęcić polchatowców do korzystania z serwisów gg :(

TAK SIĘ WYKAŃCZA SERWISY INTERNETOWE !
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości