[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Giganci telewizyjni słabną. Kanały tematyczne coraz silniejsze

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Mariachi

Giganci telewizyjni słabną. Kanały tematyczne coraz silniejsze

Mariachi Czw Lip 02, 2015 2:57 pm

Facet - 30 lat, wyższe wykształcenie, własna firma - powiedzcie mi co mam oglądać na TVP 1 i TVP2, gdzie poza serialami typu Klan czy M jak Milość (i parę innych) nie ma żądnych nowości? Wieczne powtórki i czasami TVP 1 ma program BBC w TVP - no to można ewentualnie. Programy informacyjne dla mnie słabe - Wiadomości, śmieszne studio, dobre w latach 90, Panorama to szkoda gadać :)
Co mam oglądać na Polsacie - jak przez 5-6h popołudniu lecą kolejno 5 paradokumentów, którymi wręcz wymiotuje, te programy to naprawdę dla odmóżdżonych nie mających własnych problemów, a tak to same powtórki.
TVN pozostają jedynie FAKTY to ok, ale reszta równie kiczowata jak na TVP i Polsacie - w sumie TVN oceniam najgorzej, bo nie mają nic do zaproponowania poza Faktami, a kiedyś byli liderem - te ich seriale i paradokumenty dla mnie kompletnie nietrafione.

A co oglądam? A no BBC Earth, Planete+, Canal+Discovery, wybiórczno TVN24 i Polsat News no i sporo sportu na Canal+.........
Awatar użytkownika
Jaga

Re: Giganci telewizyjni słabną. Kanały tematyczne coraz silniejsze

Jaga Pią Lip 03, 2015 3:41 am

Z rzadka ogladam tvp1 czy 2,czasami teatr, ale tez ramoty. Seriali zadnych, bo same w nich klotnie, a wieczorem nie chce sie stresowac. Polecane Ranczo po prostu nudne i tez problemy tylko. Wiec przelaczam na ulubiona Teorie, bo sie przynajmniej inteligentnie mozna posmiac. No i programy dokumentalne. A podatekna TVP musze placic. Mysle, ze bedzie zniesiony.
Awatar użytkownika
Gostek

Gostek Sob Lip 04, 2015 7:51 pm

Przeglądając tygodniowy program tv od dawna na wet nie zaglądam do propozycji tvp1, tvp2, tvn, polsat, bo i po co. Szkoda czsu.
Awatar użytkownika
Yup

Yup Pon Lip 06, 2015 4:28 pm

To, co serwują nam "giganci" jest istną tragedią. Nie wiem jak ktokolwiek może oglądać tę papkę.
Awatar użytkownika
Tomek

Tomek Śro Lip 08, 2015 2:29 pm

"Drugie miejsce w zestawieniu oglądalności w okresie od stycznia do czerwca br. należało do Polsatu ze średnim wynikiem 11,68 proc. Jego udział spadł tylko o 0,76 proc. Natomiast TVN znalazł się oczko niżej, notując spadek udziału aż o 8,09 proc. do 10,79 proc."

To zdanie jasno i wyraźnie pokazuje, że autor nie widzi różnicy między punktem procentowym a procentem. Prosił bym o poprawienie bo to brzmi absurdalnie
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości