WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
andi

“Głęboka woda” przegrywa z filmami i serialami zagranicznymi

andi Wto Gru 20, 2011 10:14 pm

Polskie społeczeństwo jest proste jak drut. Wg mnie serial "Głęboka woda" jest doskonały i jedyny jaki oglądam w TV
Awatar użytkownika
gość

Re: “Głęboka woda” przegrywa z filmami i serialami zagranicznymi

gość Wto Gru 20, 2011 10:32 pm

Dokładnie, świetnie zrealizowany serial ale jak widać nasze społeczeństwo cały czas jest na etapie klanu i m jak mdłości:/
Awatar użytkownika
księgowa

księgowa Wto Gru 20, 2011 10:38 pm

Serial ma niską widownię bo ludzie nie wiedzą co jest dobre-uważam że jest to fenomenalny serial wszech czasów i liczę na dalsze sezony tego cudownego,a wręcz prawdziwego serialu.
Awatar użytkownika
mk

mk Śro Gru 21, 2011 9:52 am

Serial podoba mi się. Brakowało takiej tematyki. Dobrze, że jest. Wśród zalewu widzów komediami i kryminałami ten film wyróżnia się. Czekam na niegi i chętnie oglądam. Oglądalność nie jest może jeszcze duża, bo serial dopiero się zaczął. Tematyka wielu przygnębia, więc może oglądalność nie wzrośnie, ale w końcu to telewizja publiczna i w tej telewizji taki serial ma uzasadnienie. Oglądalność to nie wszystko. Film ma wartość. Jestem za!
Awatar użytkownika
Ale

Ale Śro Gru 21, 2011 10:46 am

Nie wiem, nie oglądałem. Ale jeśli jest dobry tak jak mówicie, a słabo sie ogląda, to znaczy, ze pora nadawania nie ta co trzeba
Awatar użytkownika
wd

wd Śro Gru 21, 2011 11:11 am

mam nadzieję, że to nie jakaś zagraniczna przeróbka, tylko coś własnego.
Awatar użytkownika
gosc

gosc Śro Gru 21, 2011 11:27 am

Ten serial to zwyczajne NUDY..........................
Awatar użytkownika
centaur

centaur Śro Gru 21, 2011 12:46 pm

Tematyka nie na serial który ma być rozrywką dla zmęczonego dniem, życiem, pracą itd. człowieka. Komuś się coś pokręciło. Serial ciekawy, ale absolutnie nie jest to materiał na hit. I nie ubliżajcie ludziom że oczekują rozrywki, lekkiej i przyjemnej. Mają do tego prawo. Tylko ktoś "prost jak drut" może ludziom odmówić prawa do rozrywki.
Awatar użytkownika
alla_turca

alla_turca Śro Gru 21, 2011 1:00 pm

To niestety kolejny przykład tego, jak polski widz ma mózg wyprany głupotami - dawno nie było tak mądrej i dobrze zrobionej polskiej produkcji telewizyjnej, tyle, że jest to produkcja wymagająca myślenia i trawienia trudnych czasem problemów. Przykra sprawa.
Awatar użytkownika
gość

gość Śro Gru 21, 2011 1:59 pm

Może i serial podejmuje ciężką tematykę, ale moim skromnym zdaniem jest to jeden z najlepszych polskich seriali ostatnich lat. Świetna realizacja i bardzo dobrze kreowane postacie, Np. w ostatnim (3) odcinku, Agata Kulesza i Bartłomiej Topa - rewelacyjna gra.
No, ale cóż skoro pani Łepkowska zdążyła już większości społeczeństwa wyprać mózgi w "m jak mydło" to potem oglądalność seriali "o czymś" jest jaka jest.
Mam tylko nadzieję, że twórcy serialu i produkcja nie zrazi się tymi wynikami i będzie dalej realizować ten serial.
Awatar użytkownika
Sylwia

Sylwia Śro Gru 21, 2011 2:21 pm

Znakomity serial o prawdziwym życiu, prawdziwych ludziach i prawdziwych problemach. Czasem łapię się dopiero na powtórkę we wtorkową noc, bo pora nadawania premierowych odcinków rzeczywiście nie do końca trafiona. Nareszcie w TVP coś wartościowego, a nie kolejny szmirowaty tasiemiec pani Łepkowskiej. Brawa dla Twórców!
Awatar użytkownika
kasia

kasia Śro Gru 21, 2011 4:31 pm

Niestety strona techniczna serialu leży.Pierwszy odcinek był makabryczny ciemno ,kamera skakała z obiektu na obiekt nie dało się oglądać .Może robieniem zdjęć zajmą się profesjonaliści mnie osobiście bolały oczy.
Awatar użytkownika
asdw kocham RMF FM a brzydzę się Radiem ZET

asdw kocham RMF FM a brzydzę się Radiem ZET Śro Gru 21, 2011 8:12 pm

Swietny serial. podoba mi się obsada.
Awatar użytkownika
smyk

smyk Czw Gru 22, 2011 8:32 am

widać, że działa tu jakaś zorganizowana klaka wymierzona przeciwko sukcesowi seriali stworzonych przez twórców MjM. Pomysł, żeby grać taki serial w niedzielę wieczorem idiotyczny. Nie dziwią więc wyniki. Ci co gardłują przeciw p. Łepkowskiej niech zastanowią się, jakie wyniki miałaby tvp2 bez jej seriali. Pies z kulawą nogą by tego nie oglądał
Awatar użytkownika
Gabriela Zapolska

Gabriela Zapolska Pią Gru 23, 2011 9:44 am

widać, że działa tu jakaś zorganizowana klaka wymierzona przeciwko sukcesowi seriali stworzonych przez twórców MjM.

- nie wiem, czy klaka jest wymierzona przeciwko czemukolwiek, jest raczej za i ma przekonać, że kto tego nie ogląda, nie jest godzien miana inteleligenta. Nie mam nic przeciwko tematowi, choć oczywiście za wesoły nie jest. Ale lod tego jest telewizja publiczna, żeby takie nie za wesołe rzeczy produkować, bez patrzenia na słupki. Ale widziałem kilka fragmentów i stwierdzam, że jest to absolutnie żenujący serial. Tak fatalnego scenariusza już dawno nie widziałem z tak żenującymi dialogami to nawet w naszych produkcjch TVP nie widziałem. Co mi po tym, że Topa świetnie gra postać alkoholika (dla większości aktorów to najłatwiejsza rola bo mają z czego czerpać) jak dialogi jego i wszystkich naokoło są na poziomie nawet nie "Klanu" ale różnych fabudoców czyli "Malanowski i partnerzy" "detektywi" "dlaczego ja" etc. Nie wiem, cy to zamierzony efekt bo chciano, żeby dialogi były naturalne. Faktem jest, że nie da się tego oglądać, wygląda ti jak amatorka studenta pierwszego roku filmówki. Stracone pieniadze, stracony czas, wreszcie stracony pomysł, ktory można było zrobić interesująco. A tu chyba ktoś zapomniał napisać scenariusza albo uznał, że tak głebokie tematy nie wymagają scenariusz, bo się swoją głębią i tragicznością obronią.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości