WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
pavv

Gmail traci, ale nadal liderem. W górę Poczta.o2.pl (TOP serwisów poczty elektronicznej)

pavv Śro Lis 21, 2018 9:37 am

Mam maila na Interii. Codziennie ok. 10 e-maili ze spamem które jak wszyscy kasuję bez czytania.
Awatar użytkownika
wujek dobra rada

Re: Gmail traci, ale nadal liderem. W górę Poczta.o2.pl (TOP serwisów poczty elektronicznej)

wujek dobra rada Śro Lis 21, 2018 10:32 am

"pavv" napisał(a): Mam maila na Interii. Codziennie ok. 10 e-maili ze spamem które jak wszyscy kasuję bez czytania.

Panie po to weszło RODO być mógł ich ścigać, a nie podziwiać.
Awatar użytkownika
myśl

Re: Gmail traci, ale nadal liderem. W górę Poczta.o2.pl (TOP serwisów poczty elektronicznej)

myśl Śro Lis 21, 2018 11:59 am

"wujek dobra rada" napisał(a):
"pavv" napisał(a): Mam maila na Interii. Codziennie ok. 10 e-maili ze spamem które jak wszyscy kasuję bez czytania.

Panie po to weszło RODO być mógł ich ścigać, a nie podziwiać.
Ale to spam od Interii - opłata za "bezpłatność" konta
Awatar użytkownika
Zaciekawiony

Zaciekawiony Śro Lis 21, 2018 2:25 pm

Dziwne, że ktoś jeszcze korzysta z poczty na interii - inni prowajderzy nie spamują w tak absurdalnych ilościach
Awatar użytkownika
Bibi

Bibi Czw Lis 22, 2018 9:32 am

Hm poczta.gazeta.pl to gmail pod osobnym adresem więc po co ją analizować?
Awatar użytkownika
senior

senior Sob Maj 11, 2019 9:32 pm

A ja mam o2 płatne 1,23 miesięcznie i zero spamu . Płacę 11,07 z góry za rok .
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości