[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - „Gogglebox 12” hitem TTV. Reality-show liderem rynku w 16-49

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Rodowity Willanowiak.

Re: „Gogglebox 12” hitem TTV. Reality-show liderem rynku w 16-49

Rodowity Willanowiak. Czw Kwi 23, 2020 7:11 am

Chyba na prowincji ktoś TO ogląda u NAS w Wilanów nikt TEGO nie ogląda.
Awatar użytkownika
ola

ola Czw Kwi 23, 2020 7:17 am

bardzo fajnie si ego ogląda!
Awatar użytkownika
Jener

Jener Czw Kwi 23, 2020 8:16 am

"Rodowity Willanowiak. " napisał(a): Chyba na prowincji ktoś TO ogląda u NAS w Wilanów nikt TEGO nie ogląda.

Sprawdź jeszcze raz po mieszkaniach
Awatar użytkownika
XoX

XoX Czw Kwi 23, 2020 9:05 am

A kto to ogląda?????
Awatar użytkownika
piotr

piotr Czw Kwi 23, 2020 9:08 am

To jest program rozrywkowy??? Dla jakiej widowni?Nie pytam o wiek!!
Awatar użytkownika
Paweł

Paweł Czw Kwi 23, 2020 9:27 am

Oglądają i komentują programy które im "wybiorą"
Awatar użytkownika
ADA

ADA Czw Kwi 23, 2020 9:36 am

Ten program to jest taka ustawka, że głowa mała. Szczególnie "przypadkowe śpiewanie" wśród wszytkich uczestników
Awatar użytkownika
Sebastian

Sebastian Czw Kwi 23, 2020 10:10 am

Moja mama nawet to ogląda. Ja to oglądam od 3 edycji.
Awatar użytkownika
Virtu

Virtu Czw Kwi 23, 2020 11:25 am

Jedyna nowość w poniedziałki w kanale ogólnodostępnym, to wszyscy oglądają.
Awatar użytkownika
Jeszcze

Jeszcze Czw Kwi 23, 2020 1:33 pm

Jeszcze raz powtórzę i będę powtarzał. Czy ktoś ma problem z tym, że sam decyduję co chce oglądać to chyba jego sprawa co ogląda! Wy macie z tym problem, bo nie rozumiem!?
Awatar użytkownika
Piotr

Piotr Czw Kwi 23, 2020 1:50 pm

Trzeba nie mieć mózgu by ten wyreżyserowany i sztuczny program oglądać i się zachwycać . Ale cóż Polacy zachwycają się takimi badziewiami jak i tymi para syfami którymi dręczą różne stacje tv .
Awatar użytkownika
Do Piotra

Do Piotra Czw Kwi 23, 2020 8:19 pm

Do Piotra.
Z tego co wiem bez mózgu nie da się żyć, a ja oglądam ten program i śmieje się do łez (wiem, że cię tym denerwuje - wybaczysz mi?) Ale jak widzisz żyje i pisze. Radzę troszeczkę się poduczyć z biologii. Okurat teraz mamy czas 😁

A teraz ostrzejsza wersja
Ch*j cie to obchodzi co oglądają Polacy jak ci się tu nie podoba to wypier*alaj tam gdzie ci będzie dobrze!!! Każdy ogląda to co chce ile razy trzeba to tłumaczyć. I robią to z mózgiem 🤪 Piotrze
Awatar użytkownika
Piotr

Piotr Czw Kwi 23, 2020 9:23 pm

"Do Piotra" napisał(a): Do Piotra.
Z tego co wiem bez mózgu nie da się żyć, a ja oglądam ten program i śmieje się do łez (wiem, że cię tym denerwuje - wybaczysz mi?) Ale jak widzisz żyje i pisze. Radzę troszeczkę się poduczyć z biologii. Okurat teraz mamy czas 😁

A teraz ostrzejsza wersja
Ch*j cie to obchodzi co oglądają Polacy jak ci się tu nie podoba to wypier*alaj tam gdzie ci będzie dobrze!!! Każdy ogląda to co chce ile razy trzeba to tłumaczyć. I robią to z mózgiem 🤪 Piotrze

Ludzie którzy oglądają takie programy ściekowe mają trociny zamiast mózgu bo inteligentny człowiek nie ogląda takich badziewnych programów ale jak widać dużo ludzi ma trociny skoro taki ściekowy program cieszy się dobrą oglądalnością.
Awatar użytkownika
Jener

Jener Czw Kwi 23, 2020 9:56 pm

"Piotr" napisał(a): Trzeba nie mieć mózgu by ten wyreżyserowany i sztuczny program oglądać i się zachwycać . Ale cóż Polacy zachwycają się takimi badziewiami jak i tymi para syfami którymi dręczą różne stacje tv .

Marzę o tym, żeby dowiedzieć się, co ty oglądasz, oczywiście poza regularnymi, codziennymi, transmisjami Metropolitan Opera.
Awatar użytkownika
Do Piotra

Do Piotra Czw Kwi 23, 2020 11:33 pm

Do Piotra.
Trociny 😀🥰 ale jedno mi się z tym nie zgadza jeżeli jesteś inteligentny, bo nie oglądasz tego 😲 to chyba powinieneś wiedzieć, że nie da się mieć trocin zamiast mózgu. Wiem, bo jako osoba głupia musiałem sobie znaleźć w internecie 😉. Ale wiedz jedno ktoś Ci tu zadał pytanie co ty oglądasz to z przyjemnością napisałbym to co ty, ale po co przecież to twój wybór 😚
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości