WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
ciekawy

„Gogglebox” hitem TTV, 12 proc. udziału w grupie komercyjnej. „Kluczem do sukcesu są ludzie”

ciekawy Czw Kwi 04, 2019 7:46 am

Niech ktoś zapewni widzów, że to nie jest reżyserowane. A druga kwestia, ktoś wie na jakiej zasadzie pokazywane są komercyjne programy z konkurencyjnych stacji? Prawo cytatu? Producent coś za to płaci?
Awatar użytkownika
ACTA2

Re: „Gogglebox” hitem TTV, 12 proc. udziału w grupie komercyjnej. „Kluczem do sukcesu są ludzie”

ACTA2 Czw Kwi 04, 2019 8:25 am

"ciekawy" napisał(a): Niech ktoś zapewni widzów, że to nie jest reżyserowane. A druga kwestia, ktoś wie na jakiej zasadzie pokazywane są komercyjne programy z konkurencyjnych stacji? Prawo cytatu? Producent coś za to płaci?
się Pani/Pan nie martwi: searching seek and destroy!
Awatar użytkownika
Mira

Re: „Gogglebox” hitem TTV, 12 proc. udziału w grupie komercyjnej. „Kluczem do sukcesu są ludzie”

Mira Czw Kwi 04, 2019 10:22 am

Pracuje w konkurencji ale staram się nie pominąć każdego odcinka. Nie wydaje się to rezyserowane (może trochę selekcjonowane w fazie montażu) bo biorąc np pod uwagę krytyczne uwagi bohaterów o programach grupy TVN względem pozostałych stacji nie wygląda to jakoś szczególnie inaczej.
To też są cenne uwagi i reakcje widzow, na które nie zwraca się z perspektywy produkcji i programu. Oczywiście nie zastąpi to nigdy rzetelnego fokusa na grupie reprezentatywnej, ale to jest coraz rzadsze narzędzie
Awatar użytkownika
markełer

markełer Czw Kwi 04, 2019 10:23 am

Gunwo, kto to wgl ogląda
Awatar użytkownika
Płacą mi to piszę

Płacą mi to piszę Czw Kwi 04, 2019 10:42 am

Że tu chodzi o zabawę i odpoczynek od politycznego rynsztoku .
Plus to, że oglądam ludzi. A nie przebierańców i celebpapkę.
Awatar użytkownika
Widz

Widz Czw Kwi 04, 2019 12:29 pm

Dalej nie rozumiem jak ludzie mogą oglądać ludzi, którzy oglądają telewizję.
Awatar użytkownika
Perrone

Perrone Czw Kwi 04, 2019 1:27 pm

W tabelkach dotyczących oglądalności nie ma TVP1. Czy w poniedziałki po 22giej nikt nie ogląda Jedynki :D?
Awatar użytkownika
Bazyl

Bazyl Czw Kwi 04, 2019 1:41 pm

Tytułem wstępu - wyremontowałem mieszkanie i postanowiłem kupić telewizor. Ma służyć za centrum rozrywki - do obejrzenia filmu, jako przekaźnik dla radia internetowego, serwer muzyki. Ale jak już stoi to wpiąłem antenę. Złapał kilka programów. Kiedyś z nudów postanowiłem przejrzeć cóż to oferowane jest "z powietrza". Disco polo, jakąś papkę muzyczną i "nie wytrwam" poszło do kosza od razu. OK - oglądamy. Przelatuję przez kanały i naraz widzę coś, co zapewne jest opisywanym tu "reality-show". Czyli - siedzi stado pawianów, podskakuje jak małpy w klatce na widok bananów i knajackim językiem komentują co widzą, a czego w większości nie są w stanie objąć swym - nie ukrywajmy tego - ubogim aparatem pojęciowym. Pomyślałem wtedy - przecież to jest jakiś totalny niewypał - nie mogą być przecież tak głupi widzowie, by oglądać taki uwłaczający rozumowi i inteligencji chłam!
Wchodzę na wirtualne i mój świat może nie załamał się całkiem, jednak podstawy mocno zatrzeszczały - to już kolejny sezon i kilkaset tysięcy ludzi się tym ekscytuje!
A już myślałem, że nie może być nic bardziej obrażającego inteligencję widza niż serial o lombardzie, którego odcinek kiedyś leżąc w szpitalu byłem niejako zmuszony zobaczyć... Niestety może...
Awatar użytkownika
Poldek

Poldek Czw Kwi 04, 2019 1:42 pm

@Perrone

Bo nikt nie oglada TVP1 poza wybranymi pasmami (teleekspres, klan, jaka to melodia etc), w zasadzie TVP1 istnieje tylko w godzinach 17-22 plus jakies wydarzenia sportowe.
Awatar użytkownika
FF

FF Czw Kwi 04, 2019 4:36 pm

Durny program chyba jakieś trole go chwalą
Awatar użytkownika
iksiński

iksiński Czw Kwi 04, 2019 7:17 pm

"Poldek" napisał(a): @Perrone

Bo nikt nie oglada TVP1 poza wybranymi pasmami (teleekspres, klan, jaka to melodia etc), w zasadzie TVP1 istnieje tylko w godzinach 17-22 plus jakies wydarzenia sportowe.

Jasne - Echo Serca ma 1,5 mln, i wychodzi za 22. Podobnie Sprawa Dla Reportera - ponad 2,8 mln. Przed 17.00 TVP1 serialami tureckimi, dokumentami Natura w Jedynce czy wszelkiej maści Agrobiznesami ma zazwyczaj wyższą oglądalność oglądalność niż TVN swoimi paradokumentami - Szkoła, 19+, Dlaczego Ja, itd. Dopołudniowa powtórka Ojca Mateusza od poniedziałku do piątku ma wyższą oglądalność niż Dzień Dobry TVN
Awatar użytkownika
Robert Wroblem

Robert Wroblem Czw Kwi 04, 2019 8:42 pm

ogladanie w tv ludzi, ktorzy ogladaja tv. szkoda, ze Bareja nie zyje bo by zrobil z tego beke.
Awatar użytkownika
MARKETER

MARKETER Czw Kwi 04, 2019 8:42 pm

Robert Wróbel też tal przez 3 lata myślałam. Raz obejrzałam przez przypadek i śmiałam się do łez. Teraz jak czasem trafie to oglądam
Awatar użytkownika
Ki

Ki Czw Kwi 04, 2019 9:17 pm

Tvp1 ma o tej godzinie kontent nie dla mas. Taka prawda,.mało kogo interesuje teatr Tv czy jakiś ambitny stary serial.
Awatar użytkownika
Widz

Widz Czw Kwi 04, 2019 10:17 pm

Genialny program! Ta prostota formatu wygrywa! Na antenie TVN zrobiliby 23 %:-)
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości