WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
tori

„Gogglebox. Przed telewizorem 11” w TTV. Właśnie trwają poszukiwania nowych uczestników

tori Nie Cze 23, 2019 10:54 pm

Oglądać ludzi, którzy oglądają telewizję.

Masakra :D
Awatar użytkownika
iksinski

Re: „Gogglebox. Przed telewizorem 11” w TTV. Właśnie trwają poszukiwania nowych uczestników

iksinski Nie Cze 23, 2019 11:34 pm

"tori" napisał(a): Oglądać ludzi, którzy oglądają telewizję.

Masakra

Ja lubię
Awatar użytkownika
Widz

Re: „Gogglebox. Przed telewizorem 11” w TTV. Właśnie trwają poszukiwania nowych uczestników

Widz Pon Cze 24, 2019 12:07 am

Ja tez. Czysta rozrywka. I jak zycie pokazuje nie potrzeba celebrytów, ktorzy zawsze musza myslec o swoim wizerunku.
Awatar użytkownika
Spike

Spike Pon Cze 24, 2019 7:12 am

W błyskotliwy sposób i bez zadęcia nieznani nam ludzie komentują telewizyjną fikcję, nie oszczędzając żadnej stacji ani programu, a robią to w tak prosty i niewymuszony sposób, że ma się wrażenie jakby wcale nie mówili do kamery
Awatar użytkownika
Magi

Magi Pon Cze 24, 2019 7:25 am

Mogliby zostawić ekipę, która jest, nie potrzeba innych osób
Awatar użytkownika
eroll

eroll Pon Cze 24, 2019 8:48 am

Po co szukać nowych, ci co są obecnie to idealny skład.
Awatar użytkownika
mk

mk Pon Cze 24, 2019 9:57 am

"Spike" napisał(a): W błyskotliwy sposób i bez zadęcia nieznani nam ludzie komentują telewizyjną fikcję, nie oszczędzając żadnej stacji ani programu, a robią to w tak prosty i niewymuszony sposób, że ma się wrażenie jakby wcale nie mówili do kamery
im nowszy sezon tym bardziej wszyscy bez wyjątku rozpływają się nad Gesslerową jaka ona cudowna itp., po za tym czasami widać, że przychylnie mówią o tvnowskich programach. Nie zapominaj, że mimo wszystko ten program jest reżyserowany, zauważ np., że czasami w jednym domu ktoś o coś pyta, a w 3 kolejnych domach ktoś odpowiada na to pytanie, przypadek?
Awatar użytkownika
eroll

eroll Pon Cze 24, 2019 10:23 am

Myślałem identycznie, dopóki nie zacząłem oglądać :)

"tori" napisał(a): Oglądać ludzi, którzy oglądają telewizję.

Masakra
Awatar użytkownika
Gm

Gm Pon Cze 24, 2019 10:41 am

Nie wyobrażam sobie programu bez Himka jego mamuśki pani R eginy Krzysia i Dominika i wszystkich innych a zwłaszcza Kotonskich
Awatar użytkownika
marketer

marketer Pon Cze 24, 2019 2:18 pm

Czy komuś się śniło, że dożyjemy czasów, kiedy oglądanie kogoś, kto ogląda TV będzie hitem...
Awatar użytkownika
walter

walter Pon Cze 24, 2019 2:18 pm

jak ja to nazywam youtube dla starych ludzi :P
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości